Přejít na výpis diskuzí

Kouzelný vitamín, který pomůže s depresí i imunitou

25.8.2019 11:58
Renata Petříčková 3 příspěvky

Vitamín D je znám jako vitamín, který tělo nejlépe získává ze sluníčka. Jeho nedostatek může způsobit křehkost kostí, deprese, úzkosti a snižuje imunitu. Podle nejnovějších vědeckých poznatků je vitamínů D několik druhů, pro člověka a využitelnost je však důležitý stále ten jeden jediný – přesněji tedy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám například tak světlou pleť, že na sluníčko prakticky nemůžu. Spálím se většinou už po chvilce na prvním sluníčku a pak je to peklo. Kdo je na tom podobně, asi chápe. Takže déčko ze sluníčka je pro mě pasé. Nicméně jelikož u nás v rodě máme dědičnou osteoporózu, beru déčko spolu s vápníkem na radu doktora v tobolkách. Vsadila jsem v tomhle případě na výrobce léčiv Biomin, kde mám zaručenou kvalitu, navíc je vše přírodního původu, takže žádné složité chemické koktejly. K tomu se samozřejmě snažím jíst i dostatek mléčných produktů a taky ryby, ale s těmi trochu bojuji. Moc mi nejedou, ale když je to zdravé, tak se občas přemůžu ;-)

    • Ale koupání se v jezeru/řece i běhání - při měsíčku -  má také svůj půvab

      A zdravé ryby? Spíš tatarský biftek s topinkami...

      V tom rtuť a jiné chemikálie ze Spolany Neratovice rozhodně nejsou...

  • K doplnění potřeb těla se hodí (a jsou velmi zdravé) některá piva, červené a i bílé víno, bylinkové likéry, žaludeční likéry a mnoho dalších kvalitních alkoholických nápojů, které mají přímo zázračný účinek na lidský organismus. Abstinenti to sice mají jednodušší, ale na druhé straně nikdy nebudou plně fit. Ostatně jednodušší to mají třeba i hlupáci, ti se též netrápí složitostí problému.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit