Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vitamín D je pro člověka hodně důležitý. My jsme proto celý den venku, abychom nachytali vitamín D ze slunce. To je ten nejlepší způsob. Člověk má hned lepší náladu, když může být celý den venku. Přes zimu je to ale trochu horší, toho sluníčka moc není a navíc se nedá být ani tolik venku. Letos na zimu jsem si koupila rakytník v podobě šťávy, kterou jsem pila každé ráno a přečkala jsem zimu zdravá.

 • Já mám například tak světlou pleť, že na sluníčko prakticky nemůžu. Spálím se většinou už po chvilce na prvním sluníčku a pak je to peklo. Kdo je na tom podobně, asi chápe. Takže déčko ze sluníčka je pro mě pasé. Nicméně jelikož u nás v rodě máme dědičnou osteoporózu, beru déčko spolu s vápníkem na radu doktora v tobolkách. Vsadila jsem v tomhle případě na výrobce léčiv Biomin, kde mám zaručenou kvalitu, navíc je vše přírodního původu, takže žádné složité chemické koktejly. K tomu se samozřejmě snažím jíst i dostatek mléčných produktů a taky ryby, ale s těmi trochu bojuji. Moc mi nejedou, ale když je to zdravé, tak se občas přemůžu ;-)

  • Ale koupání se v jezeru/řece i běhání - při měsíčku -  má také svůj půvab

   A zdravé ryby? Spíš tatarský biftek s topinkami...

   V tom rtuť a jiné chemikálie ze Spolany Neratovice rozhodně nejsou...

 • K doplnění potřeb těla se hodí (a jsou velmi zdravé) některá piva, červené a i bílé víno, bylinkové likéry, žaludeční likéry a mnoho dalších kvalitních alkoholických nápojů, které mají přímo zázračný účinek na lidský organismus. Abstinenti to sice mají jednodušší, ale na druhé straně nikdy nebudou plně fit. Ostatně jednodušší to mají třeba i hlupáci, ti se též netrápí složitostí problému.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit