Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tý fotce Evropský Odkláněč peněz a morálky *11*
  • Zajímavý názor na "Daňové ráje" má p.Achasfer4,"nejlacinější a nejefektivnější pro státy, od nichž utíkají bohatí do daňových rájů",jsou nízké daně.Je to naivní názor,neboť i když stát stanoví pro korporace a jiné daňové subjekty 10 % -i níže-to nic neznamená,neboť to 1 % daní v rájích je velmi,velmi lákavé.Apropó-může si stát dovolit tak velmi nízké daně?Nemůže,to 1 % je k smíchu.A tady bych přidal jednu obézličku-nadává se na vicepremiéra Babiše,který vlastní velké-víceméně- agrární podniky a veškeré daně platí v ČR.Ti,kteří mu nemohou přijít na jméno,styďte se !
    • Jednoduché. Daně plaťte tam kde se tvoří zisk. A to je pro vlastníky Českého státu a jejich poskoky nepřijatelné.
    • k cemu je korporaci snizena dan ze zisku, kterou ma stejne 0 po zapocteni investic? Kdyz musi platit DPH 22% ? Presne proto pak nemale penize investuje do pobocek a danovych optimalizaci v danovych rajich kde je DPH klidne polovicni. kdyby stat stanovil jednoduche a nizke dane nevyplatilo by se korporacim platit miliardy na danove optimalizace.... A co se Baviše týče pobavils ten si klidně daně zaplatí proč ne však je nepaltí ze svého dotace mu to vynahradí 100ná sobně jinak by je ani nedostal že ano... *1*
  • BTW - tapetuje...

    Jinak - vskutku duchaplná "diskuse" k tématu...
  • V civilizovaných zemích se takoví lidé označují za zločince. V EU za předsedu Evropské komise. Mimochodem, zadarmo firmám tyto obří daňové úniky jistě neumožňoval. Kolik má asi ulito v některém z daňových rájů on?
  • Ano ruský homosexuál Semjon simon BTW tu opět bude na rozkaz KGB celý den
    prdět a podvádět s hlasováním. *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Demokratka Simona s ním zase vytřela podlahu na Tiscali a tak zuří a pláče *15* *15*
    • Opravit ... Dodokratka...
    • A ty teplá swině Simono, jsi tu na rozkaz tvých bývalých soudruhů z StB.
      • Já jsem holka a tobě to vadí kulihrachu.
        Takže podle vší logiky a všech definic jsi homosexuál také jenom ty *15* *15* *15*

        Já jsem prozápadní demokratka.
        Za komunistické vrahy a zloděje tedy Putinovce tu kopeš ty šmejde. Já ne.
        Takže se zklidni rudá špíno nebo budeš zklidněn
        • A kdo mě zklidní, snad né ty StBácká swině. Tvoje udání ti bude už na prd. StBáci jako ty už nejsou u moci, ty teplá swině..muhehe.
          • Já jsem prozapádní demokratka.
            Komunistických swiní vrahů a zlodějů jako je Putin tu podporuješ ty gaunere. já ne-
            Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jedině ty StBáku kulihrachu.

            buď si najdi novou pomluvu nebo se na to vyseeer cvoku. Neprudíš ale nudíš. jsi jako malý harant který s jednou větou otravuje celý den. Na tvoje Gayínkování a Semjonování tu nikdo není zvědavej hlupáku
            • Já jsem demokratka. za komunistické zločince tu kopeš ty Putinovská špíno.
              Já jsem holka a tobě to vadí. takže teplouš jsi tu jedině ty.

              Nudíš hochu. Najdi si novou pomluvu malý harante nebo se na to vyseeer,
            • Na tebe, ty teplá StBácká swině já akorát s e r u. Ty špíno hnusná, tlustá a zaprděná, můžeš pro mě a za mě chcípnout..muhehe :))) prozápadní demokratka..hi..hi..hi :))) kulihrachu, kulihrachu dej mi taky trochu hrachu.
  • To malé Lucembursko,velké jako jeden průměrný kraj v ČR je takový malý,ale velký nenasyta.Když si ho vybíraly evropské korporace za daňový ráj,tak věděly,že podporují prosperitu Lucemburského velkovévodství,které se "uskrovnilo"na méně než 1 % daní.Ale samotné korporace si přišly na 19 -až- 29 % zisku daní,které by musely zaplatit v mateřské zemi.A protože těchto záhadných korporací bylo jako hub po dešti,tak i to 1 % zdanění vyneslo Lucemburčanům velký balík peněz.Zvýšilo to podstatně životní úroveň v této maličké zemičce.O tom všem,jak se dozvídáme,věděl i p.Juncker,t.č.hlavní činitel EU.Ten však tvrdí,že všechno bylo a je v pořádku.Teď vlastně víme,jaká ochota- platit daně-je mezi bohatými.Chudí lidé-plaťte daně,abychom my,bohatí,mohli být ještě více zazobaní.
  • Pro typ lidí jako je Juncker se v minulosti používal příhodný termín "zeměškůdce".
    • Prosím.... nověji Euroškůdce.
  • Už je tady bukvice Simon, bude legrace s našim StBákem.
  • ruský teplouš Semjon BTW tu zase prdí a smrdí.
    Jak jinak. je to přeci internetový troll placený KGB
  • Neljevnejsi nejucinnejsi a nejefektivnejsi boj proti danovym rajum jsou NIZKE DANE NIC JINEHO!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit