Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žabař !!! To u nás v 89 rozkradli celou republiku a kradou stále !!! U nás tomu říkají "DEMOKRACIE "

    Vznik kapitalismu

    Krad starý Mates, krad jako straka,
    krad u bohatce, krad i u žebráka.

    Potom, nerozmýšleje se dvakrát

    dal do pokladny vše, co kdy nakrad,

    a nápis zhotovil si na to:

    Soukromé vlastnictví je svato!

    ( Jiří Haussmann
    (1898-1923) byl český básník a satirik.)

    • Nietzsche říká,že : " Moc vždycky chodila po křivých nohou" .Z toho lze odvodit,že politici mají prostě krádež v povaze.A právě proto je ten Lustig zajímavý,že dokázal krást aniž by byl politikem ,což je u nás vzácná věc,navíc byl charakterní-kradl v cizině!A z toho by si měli vzít naši politici příklad.


  • Proti ČT je to čičmunda, a to ČT ještě  drze řve, že má málo.

  • Proti takové špíně jako kóómplóótový úúćeloffkový kampáánista - guru smečky Áńňo jen bezvýznamný amatérský čučkař.

    • Gorobilypes

      Prdne ti cévka

    • Pepane a to má být jako pokus o žert?Nebo jako nějaký sociální humor? Takové kraviny vymýšlíte na ulici s tou partičkou Milion chlívů?

  • Viktor Lustig - tak ten by dnes koukal, jaký byl žabař oproti dnešním zlodějům a podvodníkům...

    Někteří z nich dokonce řídí stát jako svou firmu..

    • Gorobilypes

      Čaputová

      • Tečrová řídila Albion jako rodinu!

        • Aáá - opět zloděj mé přezdívky...

      • Noo - on je u nás také jeden Slovák, který se tak chová...

        A včera na tiskové konferenci jasně předvedl, že nezapomněl nasvou STBáckou minulost, když nutil Vojtěcha udávat...

        • KIMCID

          Udělal dobře když transparentně tak pořádně.Ale opozice by si našla důvod reptat vždy.

          • Hmmm - ale sám na některé dorazy neodpovídá, jen pořád dokola mele, něco o politickém útoku na jeho osobu...

            A uráží ostatní...

            • KIMCID

              No a?

              • Reakce na příspěvek:

                Tímto svým chováním jen ukazuje, že je nevychovaná, arogantní, STBácká sviňa...

                Kdo  ho obhajuje je stejný odpad jako on...

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě se líbí že mě tu uráží člověk co si hraje na nějakou morálku.Tak že jste větší hnůj ale jen to dovedete okecat?

                  • Reakce na příspěvek:

                    Já nikoho nejmenuji, ale hezky " potrefeně " jsi se ozval...🙂


                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      Já taky nepsal o tobě ale diky že jsi se hnoji ozval.

  • No vida, falešné dluhopisy jsou už starší výmysl, a dnes u nás podvodníci s dluhopisy řádí dnes zase vydatně! Jejich králem bych nazval třeba takového Tomáše Bártu. Nebo další finanční šmejdy viz třeba stránka Rizikovedluhopisy.cz

  • Současní podvodníci jsou dál. A navíc se rozdělili kvůli specializaci na politické hochštaplery, tuneláře a další podskupiny, aby jejich škůdcovská činnost byla maximalizována. Současná etapa vývoje pozemské civilizace je charakteristická rozmachem lidské zkaženosti, takže podvodníci zažívají zlaté časy. 

  • mun.go
  • ...proč jste na sebe tak zlí? Vy kre**ni!!!!

  • milacekpublika

    Tohle je stejně geniální příběh. Když to pročítám, tak si říkám, že ten člověk musel být mistr svého řemesla a kdyby se nedal na "dráhu zločinu", tak by to mohl dotáhout fakt daleko. Docela by mě zajímalo, kolik by třeba v kovosrot Plzeň za takovou Eiffelovu věž zaplatili. Myslím tím teď jen za hodnotu materiálu. Samozřejmě kulturní hodnota je nevyčíslitelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit