Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm tak jen ať si ho tam czuráka veksláka nechaj a užijou a ještě by za ním mohlo táhnout spooousta dalších veleúspěšných (díky velezlodějinám) ex-vexl boys.. oni jim tam pak místní "elita" ustřelí palice *1* *1* *1* koneckonců mnohým dnešním mocným by se to spíš hodilo do krámu kdyby mu někdo zavřel rypák navždy.. *3*
  • to:karel,nekvasovský a nency : díky takovej podivnejm lidem,jako jste vy tři,kteří obdivují ganstera(jak je šikovnej) to tady vypadá tak jak to vypadá .... tady je totiž jedno jak kdo získá peníze,jestli díky scopnostem či nezákonně,hlavně že je má :-) :-) A takoví jako vy mají koho obdivovat :-) :-) .....
  • Je to jeho věc. Spíš by se redaktoři měli zabývat zdejšími vrcholnými podvody politiků. Tam by měli dávat provaz.
    • jj má přesnou pravdu, kadle. jestliže hájíš jednoho velkého hajzla se slovy: je to jeho věc, pak nemůžeš chtít po druhých, aby odsuzovali jiné velké hajzly - tedy českíé politiky (podvodníky a zloděje). třeba si taky - jako ty - někdo řekne, je jejich věc, že kradou a podvádějí. kdybys odsuzoval všechny svinstva a zlodějny (krejčířovy i politiků) měl bys to lepší.
  • Jó, kdo umí , ten umí. V jakékoliv části světa. Kdo neumíte, tak mu alespoň nezáviďte ! *12* *12* *12*
    • Kdo umí vraždit a podvádět, je tvůj idol? :-) A ty to taky tak děláš, nebo je to pro tebe jen nedostižný vzor?
      Opět jsme u toho - lidé bez jakékoli mravní integrity tvého typu tu podsouvají těm, kteří nadávají na gaunery, že závidí (obecný problém internetových fór, at už jde o Krejčíře nebo jiného hajzla) - právě proto, že jim nepřijde zlé vraždit a krást. Ale jsou i lidé, milý pane Nekvasovský, kterým takoví nebezpeční gauneři vadí, i když jim nezávidí. Jen mají prostě v sobě určitý mravní imperativ.
      • P.S. Mně třeba vůbec nevadí, že má miliardy PŘÍKLADNĚ takovej Kellner (PPF), protože ho považuju za slušnýho poctivě vydělávajícího a rel. skromnýho člověka. Vůbec mu je nezávidím, ale krejčíř je hajzl, kterého může obdivovat zas jen hajzl.
  • Je to chlapík, je velmi chytrý, když zvládne to co zvládne. Ale tomu podvodu o vážné nemoci nevěřím. Jsou to pomluvy. Nevím proč mu dávat provaz, ani vrazi ten provaz nedostanou. Obdivuji ho, je to umění vymyslet nějaký podvod, aby ho nechytli.
    • P.S. Jinak si protiřečíš. Nedjdřív řekneš, že těm "pomluvám" nevěříš, a pak dodáš, že ho obdivuješ, že takový podvod vymyslel. :-D Komiku.
    • Na takovejhle pojistnej podvod nepotřebuješ nic chytrýho ani IQ 180. Stačí mít hroší kůži, povahu zloděje a gaunera, který se ničeho neštítí, a praachy, aby sis zaplatil velkou pojistku a zfalšované výsledky lab. testů. Takže jestli tohle všechno máš, můžeš taky - jako tvůj vzor - udělat něco podobného a my budeme doufat, že tě zavřou. Ale třeba tě zase bude někdo podobný tobě a Krejčířovi obdivovat. :-)
    • On ale je vrah a mnohonásobný. Navíc objednavatel vražd. Ale když tu můžou lidé obdivovat masové vraždící bestie a mašiny typu "Hitlera" Kaddáfího, proč by nemohli obdivovat vraha menšího formátu. Jen bych se být vámi modlil, aby mu nezkřížil jeho plány někdo z vás. Skončili byste v penále - a to už byste ho asi tolik neobdivovali.
  • není ten samý policista který dle JAR tisku " udajně " požadoval uplatek po Krejčířovy a ten jej udal? Vzhledem k tomu že těch co měly stejnou zkušenost s hodným policistou bylo více byl předčasně od policie propuštěn . Tak nevím ale žílu mi to fakt, na rozdíl od Gregrových prošustrovaných milionů a poslání ke dnu Desty Děčín kde jsem byl zaměstnán, netrhá.
  • Já jsem rád, že se ho v JAR zastali a nechali si ho tam. Ted bude krást, loupit, podvádět, vyhrožovat a zabíjet tam a oni z toho jistě budou nadšeni. *1*
  • Rath se porad jeste musi ucit... :-) *1* *1* *1*
    • Rath, nebo radka? Se musi ucit.... *12*
      • Radka je ne(po)učitelný/-á. .-))
    • Tj, ale Vondra s Drobilem, Bartákem a Řebíčkem už Krejčíře strčej do kapsy. *1*
  • Pojistný podvod v JAR? Tak na to musí být hodně odvahy, nebo hodně zblblosti. *5*
  • Jen kdyby se Krejčířovi prokázalo i v JAR, jaký je podvodník. Sám bývalý jihoafrický policajt ho proto chce stíhat pro podvod u jedné pojišťovny v JAR. Kdyby záleželo na mě, dal bych mu buď provaz nebo doživotní žalář bez možnosti předčasného propuštění
    • máš bod. Doživotí pro toho gangstera je OK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit