Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělejte si zásoby jedovatých šmejdů, co se zde prodávají. Asi se jich chce někdo rychle zbavit. *16* *16* *11*
  • Nedávno zas nějakej renomovanej ekonom se nechal slyšet, že krize je překonaná a nastává oživení.
  • Jediný důvod světové krize je nástup kapitalismu. Jsou veškerým zlem nejonm ekonomickým, ale imperialistými mi válkami, do kterých se zapojujeme i my, ačkoliv mezí napadenými byly našimi přáteli. Zisk z těchto válek jde do kapes západních imperialistů. Za vše může zločinec Gorbačov, který zradi proletariát na celém světě, kteří se začali od těchto zrůd osvobozovat. Pryč s imperialisty, kapitalisty a buržoazií. Ať žje svoboda ! Pro nás to znamená jediné - volte KSČM - záruku svobod a důstojného života pracujícího lidu a inteligence.
    • Nejhorší zlo je komunismus a jeho mladší bratr nacismus. Ten tzv. "kapitalismus" si vymysleli komunisti na strašení lidí, A jsou blbečkové, kteří tomu věří.
      • Takže tomu rozumim tak, že komunizmus, který nikdy neexistoval, byl před kapitalizmem a někdy ve středověku ten imaginární komunizmus vymysleli komunisti, (asi v klášterech).
    • Kapitalisté nemají svůj majetek a peníze vydřené svým potém, ale z krve pracujícího lidu.
      Pryč s těmi šmejdy kteří nás obyčejný lid vykořiťuje a okrádá.
  • Je to finta, jak vytahat z lidí poslední peníze a donutit je k dalším půjčkám. Ekonomika se nemůže hýbat. Lidé mají málo peněz a šetří, na kontech dolarových miliardářů leží nečinně biliony Kč, které není do čeho ivestovat. Tak ekonomové namísto aby stát šel po miliardářích a znárodnil jim nakradené majetky, tak se snaží přinutit šetřící lid, aby přestal šetřit a začal nakupovat a utratil jak úspory, tak i nové půjčky. Ekonomiku by to rozpumpovalo. Ekonomové vědí, že lidé z paneláků nepůjdou pěstovat cokoli na pole - nuhlídali by to a jiní by jim ty plodiny rozkradli. Tak straší lidi smrtí hlady. Potravinářský průmysl ale pojede a na iPady se jim můžete zvysoka víte co !!! Nedejte se oblbovat ksindlama, jinak skončíte pod ,mosty po milionech !!!
  • To se dobře radí, nevíš-li co s penězi. Jen zapomněli dát rady pro ty co nesmrdějí ani korunou. Jak se mají předzásobit, když sotva přežívají ze dne na den.
    • Pracuj, uč se nové věci, šetři, nekupuj zbytečnosti, nechlastej a nekuř a budeš mít také peníze.
      • Dám na tvou radu a navíc ti dám přes tlamu, souhlasíš!! Ty už si taky šetři na pohřeb!! *2*
  • Miliardáři , kteří říkají : "Peníze nejsou všechno" a radí lidem z platů na ho. V. no šetřit ještě na důchod, objevují ameriku ...
  • prestane strasit lidi, nebo to nekteri vezmou vazne...
    • Soudruhu PAMaku, prestan krast nicky.
      • Ty už jsi Pišto strašně zblblej,. Tady je nyní "teček" spousta a ty nerozeznáš, kdo to psal. Já vážně ne !!! Zato taqkového cikánského blba jsem poznal hned !!! Ostatní tečky neznám...
        • Ty jsi tak čitelný, že si můžeš dát i nick Marx a poznám o koho jde. To je nápad, nick Marx, *1* *1* *1*
          • Jo, já vím, ten používá Pišta. Chtěl by se stát "světovej" a zatím je to pořád jen cikánskej přičmoudlej kozomrd. Takže Pišto, hup na kozu !!! A pořádně se jí držet za rohy, jinak spadneš a natlučeš si !!!
  • tak to těch třicet tisíc co po dvou letech /200 hodin měsičně!/ práce mám naspořeno, vrazím do dvou metrů čtverečních orné půdy asi
    tohle jsou rady pro lidi co mají na učtě milion a víc a ty žádné rady nepotřebují
  • zpožděním "ekonomové a znalci" přišli nato, co už roky tvrdím já ve svém okolí a každý se na mne dívá jak na cvoka. Každý věří že prý to politici a jejich soukromé zájmové stranické spolky nedopustí a krizi "vyřeší". A ejhle vše je jinak.....
  • Bohužel není Švihlíková švihlá.Pokud se budete zajímat o to co se děje všude ve světě dojdete ke stejnému závěru.Doporučuji třeba knihu Den kdy došli prachy od Milana Vodičky.Nebo videa s panem Prof. Ing. Peter STANĚK, CSc.
    • DEN KDY DOŠLY (s ypsilonem na konci slovesa) PRACHY se jmenuje ona kniha - autor ctil  skutečnost, že přísudek spolu s podmětem tvoří základní skladební dvojici! 

      A je-li pdomět rodu mužského neživotného - pak přísudek v minulém čase čísla množného má nutně koncovku "Y"...

    • Doporučit blbovi knihu? Leda tak obrázkovou. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit