Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo "šimpanzi a orangutani" se tam báječně hodí "soudruzi a soudružky"!
    • To asi přišli do tvé osady tví kámoši z ODSS a tak k tobě promlouvali než zjistili, že jste jejich dobří voliči.
  • Už jsem myslel že na té fotce je Pišta Žiga při rozjímání, ale prý to není on.
    • To je foto z prvomájového průvodu, konkrétního soudruha se mi však nepodařilo identifikovat; snad se to podaří tobě, je ze stejné sekty, jako ty.
  • Stačí se podívat do poslanecké sněmovny, tam je to u nich úplná hrůza, co se v jejich mozkové dutině zrodí a oni to ještě po napití v parlamentní levné kořalně odhlasují aniž vědí o čem hlasují.
    • ale zvolili jsme si je.
      • Tys je volil společně s Pištou Žigou. Tak si to teď pěkně vylízej!
        • Já jsem spokojenej, a to si piš, rudořitníku, že budu spokojenej i po příštích parlamentních volbách. Ty? Ty nebudeš spokojenej nikdy...
  • Na fotografii je jeden z pravičáckých diskutérů. Tipnul bych to Pištu Žigu. Vlastně je to jedno. Všichni jsou si strašně podobní.
    • to je člen KSČM. Takhle to dopadne když se fetuje marxismus leninismus. *1*
      • Ty "mýlíš se (anonym) " nemáš pravdu. Tvůj nick mluví za všechno.
  • Zrovna toto nelehké období prožívám.
    • Však ten článek je taky o tobě!
      • Tento článek je i o tobě. Jste přece s antiparoubkem přímí potomci primitivních primátů.
        • To seš zase ty? Blba poznám, i když se podepíše jako "neznaboh".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit