Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak přivandrovalce z Olomouce nahradí Krnáčová z Bratislavy. Příště to bud někdo z Budapeští nebo Kyjeva.
    Opravdu pražští patrioti spjati s historií a koloritem Prahy.
    Nebo se mýlím a někdo z Domažlic bude dělat starostu v Brně, Bratislavě nebo v Budapešti ?
    Pak se nemůže Praha divit , že se staví v Praze další obluda u Máje !
    Na místo té historické Prahy z ní bude tuctové provinční město, kterých je na západě stovky.
  • Myslím si, že na té radnici by měl zavanout ne vítr, ale přímo uragán!! mělo by se tam povyhazovat kompletně celé oésazenstvo až po kotelníka:-))) Protože my všichni občané, živíme Prahu a jejich potentáty z našich daní a oni jenom kradou, loupí , podporují nácky a banderovce a kážou o morálce!!

    Tady toto je zajímavé a k poslechu:

    http://www.youtube.com/watch?v=izPsKi1dc7w
  • Doufám, že ANO to vyjde, jen nepolevovat Kalouskovi s jeho maskotem.
  • Otázkou je, jestli půjde někdo s ní?.......
  • honza a anna dvě hooovada
    • Co ty jseš za č uuurákam doobytku?
      *16*
    • Dík !
    • a CHA zamrzlej trouba
  • po létech dvaceti pěti jsou všichni estébáci pěkně pohromadě mohou slavit jak se jim povedl majetkový převrat v r. 89......vůdce estébáků, udavač největší oblíbenec čehúnů! Český národ spolupracuje na svém zničení dokonale .......větší blbce, aby člověk pohledal. No nedá se nic dělat kdo chce kam pomozmeme mu tam.....
    • „Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“
  • Praha? Las Vegas a Palermo v jednom Klausistanu! *16* *16* *16*
  • v tom ze tuneldedkovi a kalousovi se vysledky voleb nelibi. Tak to by mohl byt dobry signal ze se neco deje k lepsimu. Negativni je ze po holomocakovi nastoupi na radnici v Praze tahle slovenka nebo co to je. Slysel jsem jednou jeji sesstina a byl to fakt zazitek. Babis II naklonovany , nazval bych to.
  • Pokud se dobře pamatuji, paní Krnáčová řekla v tisku: budu-li primátorkou, nejprve požádám pana ministra Chovance o ochranku a pak začnu tvrdě pracovat a kontrolovat... A já jí chci věřit.
    • Bude dělat dobře!! a správně!!

      http://www.youtube.com/watch?v=izPsKi1dc7w
    • Jo, jo, ochrana je třeba, chce-li se udržet co nejdéle na špici. Nezdá se mi, že by byl pan Schovanec tak nezodpovědný?

      (Je ale hezkou internacionální pomocí, že si přivlastňujeme politiky ze zahraničí).
    • blbá si na to dost huso jdi raději k plotně vlasně né ty bys připálila i vodu
      • Jseš mrrdka vole. *15*
      • Takoví lidé, jak jsi ty, mně zdaleka urazit nemohou. Co na to tvoje vyjadřování tvá matka? Určitě také serfuje po netu a zná tvoji značku.
      • Hm, za to pan NO je jistě vzdělanec.... *1*
  • Je to nespravedlnost a podvod, protože jsme měli vyhrát my komunisti!
    • vždyť vyhrál komouš a ještě k tomu estébák můžeš slavit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit