Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... od trosky jako ty to sedí :)))
  • Souhlas. Ta fotka jej krásně vystihuje!! Jablko v tomto případě leží přesně pod stromem.
  • vanhorne
    "To je tak, když protekční"
    Pamatuju si kdyz jsme jako mali kluci chytali zaby a nafukovali je slamkou,kazda ta zaba mela vice chloupku kolem te malicke dirky,nez ma pod frnakem ten mlady komediantik.
  • vanhorne
    "blbe"
    Vcerejsi nick "antiblb" dneska "antirath"?
  • Je to typický mladý, arogantní, ale dost pitomý "zelenáč", nic víc ani míň ... *7*
  • ... a opět extrémně intelYgentní reakce, opravdu radost nejen číst, veleblbe ! *3*
  • Opravdu ? A já jsem se dosud domníval, že pravdu má vždy a jen antiblb, který se dneska primitivně "zamaskoval" jako antirath ?!
  • vanhorne
    "jaký otec, takový syn."

    Je to normalni,kdyz je fotr pristipkar ze syna obycejne byva pristipkar take.Komediant Stropnicky st.zaucuje sveho syna do komediantskeho remesla.
  • antirath >co blbneš?vždyť má pravdu *3*
  • ... extrémně hluboká úvaha, radost číst, blbe :)))
  • To je tak, když protekční, nevychovaný spratek dostane moc o něčem rozhodovat...
  • Dovolím si oponovat o odměně pro paní Krnáčové měli promluvit ti, kteří ji navrhli a schválili a vysvětlit za co ji udělili. O její výši bych nerad spekuloval - ona tady jedna, co nedělala hezké počasí a proto se dnes jmenuje Nečasová, taky dřela jak kobyla. *2* *2* *2*
    Takže asi tak a čistě mezi námi, kdy jste naposledy slyšela politika mluvit transparentně? *1* *1*
    Osobně jsem rád, že se to zjistilo, doufám jen, že se to nezamete pod koberec a pan Stropnický bude po zásluze odměněn. Nějak se mi v souvislosti s tímto člověkem vkrádá na mozek stará pravda:"Jaký oheň, takový dým a jaký otec, takový syn." Ale to je asi jenom náhoda.... *3*
  • Hrdinka Krnáčová!

    Plnou pusu transparentnosti ale když přišla řeč na její odměny nejdříve částku
    zapírala a pak ji nechtěla komentovat. Jednalo se o odměnu 505 tisíc korun
    které dostala na min. vnitra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit