Přejít na výpis diskuzí

Krušnohoří a kladrubský hřebčín se dostaly na seznam UNESCO

6.7.2019 16:40
šar 4 příspěvky

Dvojitý úspěch pro Česko! Společný návrh České republiky a Německa na zařazení Hornické kulturní krajiny Erzgebirge/Krušnohoří na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO uspěl. Zároveň se na seznam dostal i slavný hřebčín v Kladrubech nad Labem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám radost zejména z Krušnohoří, protože jsem k dosažení tohoto cíle směl trochu osobně přispět.

    • Jestliže k tomu pisatel sám osobně jakkoliv přispěl, tak mu za to patří náš velký dík. To jsou hodnoty, které po nás zůstanou až my tady nebudeme. 🙂

  • Špinavá, zkorumpovaná ruská gubernie, která si nadává Čechia zapomněla do žádosti uvést, že všechny uvedené památky brutálně ŠLOHLA původním majitelům, 40 roků je pod vedením komunistického dobytka jen rozkrádala a ničila. Najednou se budeme prsit, co to máme za památky, přitom nebýt miliónů z EU a UNESCO nechali jsme to spadnout nebo zbourat jako Špalíček v Brně a stovky dalších pomátek, která zlikvidovala tupá polistopadová komunistická garnitura pod vedením Klause a Zemana.

    JE TO OSTUDA TOHOTO SMRDUTÉHO CHLÍVKU PLNÉHO UBOHÝCH ZVRÁCENÝCH ZLODĚJÍČKŮ A PODVODNÍKŮ . 

  • A jaksi bylo pozapomenuto na Vejprty a slavné vejprtské dolování stříbra. Koneckonců velká hrouda stříbra pod vyvráceným kmenem smrku je i ve vejprtském znaku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit