Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krysy jsou tam, kde je nepořádek a odpad...kdopak to tam asi natahal...ty druhý krysy
  • Celé je to akorát o tom, že Hana Dubnová se bojí myší. Potkani jsou celkem roztomilí...
  • U nás jich je také dost v podhradí .
  • u nás se jim říká havloidi.
    • komunistické a postkomunistické krysy jsou všude. Bylo chybou to heslo "nejsme jako oni". Ti "oni" si neváží odpuštění, uznávají jedině sílu a tak měli skončit dílem v kriminále, dílem v pracovních táborech a dílem v ústavu pro choromyslné.
  • Lepší téma- http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/23423-pt-ve-vychodnim-aleppu-byli-zajati-agenti-z-usa-turecka-izraele-
  • Krysy nejsou zdaleka tak přemnožené jako muslimáci, kteří jsou daleko nebezpečnější než krysy.
    • Přééésně. Co krysy, těch Maročanů a Alžířanů! *3* *1* *1* *1*
  • proste stredovek se vsim vsudy
  • Pošťáci fandím vám ať ty vaše krysy pořádně piští..
  • Když to řeší EU tak to musí být IN.Doufám,že určují jestli má mít ocas 30 cm nebo jen 25.Brrr již tam nepojedu .Ach ten výborný Západ.
    • To je fakt, jeď raději na "východ", tam krysy zabíjejí a pojídaj, z hladu.
      • nikdo na východ nemusí...maximálně sluhové do Bruselu, stačí jen vyčistit Francii od krys a ty druhý krysy půjdou tam , kde mají z odpadků obživu
      • Každý soudí podle sebe.
  • chudinky krysy a k tomu slimáci... a ti necitové je chtějí likvidovat...
    • jenomže slmáci jsou chránění, ty nemůžou jen tak zlikvidovat
      • Mně slimáci zaplavili zahradu a vždy navečer když vylézají jsem sbíral a likvidoval. Trvalo mi to dva roky, protože ty potvory nakladly vajíčka do země a v dalším roce se z nich vylíhli noví slimáci. A nakonec jsem je zlikvidoval. Teď se tam sice sem tam objeví nějaký osamělý slimák, ale bez váhání ho zlikviduju.
        • Slimáci, nebo mu-slimáci??? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit