Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.Sobotko, jsi totální blb, ale nic ve zlém, každý nemůže být chytrý.
    • souhlas
    • wooooooooooow
  • To nedělají dobře! *16*
  • Komunisti tahnete daleko za Ural *12*
    • tež souhlas
    • Souhlasím se "Spasitelem" pouze s tím, že Ural je ještě pomněrně hodně blízko - mněli by navštívit své gulagy dál na východ a zůstat tam
    • Uvaříš jim tam domácí čaj?
    • Proč tobě dal někdo schopnost se vyjadřovat? nechápu. . . prostě něchápu.Proč tebe učily číst a psát?Takové plýtvání . . .
  • Dobytek jsi ty Petře a ne Vondruška, mu to nikdo nedokázal.
  • ProMortaleth.Ono je třeba volit pouze tu firmu,která ukázala,že umí vládnout bez dluhů.A to byli komunisté.Na slova se jen spolehat nedá.To právě Nečas obelhával národ,že ODS nedopustí další zadlužování země.Tohle už chce tvrdou revoluci a všechny lumpy,kteří mají podíl na zbídačení této země vymlátit.A obyčejné české blby,kteří je volili,nechat pomřít hladem.To je základ lepších zítřků pro budoucí generace.
    • V zásadě souhlas,jenže komunisté taky nejsou volbou.V první řadě nevěřím že by volby vyhráli,a v druhé,i kdyby nakrásně ano,tak tak vznikne zas nějaká koalice která celé volby popře.Navíc já nevěřím tomu,že vláda skrze politické strany je nějakým řešením.V tomhle se plácáme přes 20 let a nikam to nevede.A i jinde ve světe to nefunguje nebo přestává fungovat.Za každým politikem stojí nějakej panák,co mává plnou hrstí peněz.A předpokládá, že se mu ta investice do svého koně vrátí.
      Komunisté mají na svém štítu hodně špíny, a i když současná strana vykřikuje do světa že je jiná,že se poučily,stejnak jim příliš nevěřím.Navíc komunistické financování ani dluhy mít nemohlo když všechno řídil stát.
  • Je úplně jedno, kterej bolševik kandiduje,no ne?
  • Rád bych uvedl na pravou míru pár věcí:
    Pro spasitele a Petra a i několik dalších - nejsem komunistickej vlezdoprdelka,ale už mi začá lézt krkem to nekonečné opakování jedněch a těch samejch vět.Skoro u každýho článku se objevuje to vaše papouškování jednoho a toho samého,kolem dokola,jste jak zaseklá gramofonová deska kterou někdo zapoměl vypnout.
    Další věc,neptal jsem na paragrafy,ptal jsem se co KONKRÉTNĚ třeba Petrovi komunisti udělali,Než na něco odpovíte,přečtěte si otázku,ne jen první slovo.
    Co se týká spasitele:to . . . do umývadla si sebral kde? to máš z vlastní zkušenosti? jseš ubožák co umí jen každého urážet a kolem dokola opakovat věty někoho jiného,no neboj,nejsi v tom sám.Ale dá se to léčit.

    A co se týká mě a mého názoru,já nejsem pro žádnou politickou stranu.Komunistům nikdo padesátý léta neodpáře,i když jsou už asi někde jinde a volby by stejně nevyhráli.Co dokázali postkomunistický strany víme,větší bordel už tu asi být nemůže.
    A co s tím? ano dobrá otázka,můj názor je naprosto odpolitizovat vládu.Jen pár vybranejch ouřadů,zodopovědných za svoji práci.Za dobrou práci dobrej plat,za průšvihy trest.Důležité věci pomocí referenda.
    Ne vážně nejsem tak naivní,abych věřil tomu že ten šmejd co máme v pralamentu a co stojí hned za nima se toho jentak pustí.Protože jsme lidi,a podle toho se chováme.Já především ztratil víru v člověka a lidstvo jako takové. . .
    • Hele,tak to ber,ja vim,ze chodis mocit sousedovi na plot.Jenze tam nemas zrdcalo,aby ses podival,jak si primitivni a ubohej.Komunismus se u tebe lecit neda,teda da M-16 mezi parohy. *1*
      • Čéče nevím jestli se ti mám smát nebo mám brečet nad ubohostí určité části tohohle národa. . . Trošku tě nechápu,mě rodiče naučily co je záchod a k čemu se používá,tebe ne? ty tu píšeš něco o plotu,čéče nejsi ty pes?
    • Seš rádoby dobře maskovanej komunista.
      • To je tvůj názor,já ti ho neberu,ale jak si na to přišel?
  • Komunisté by se měli hlavně zbavit Ransdorfa a těch,kteří mu k politickým korytům pomohli,jako byl Filip.Těžko budou vysvětlovat národu,že oni jsou schopni řídit tuto zemi,když Ransdorf není schopen se uživit ani ze svého "královského" platu a naseká mnohamilionové dluhy..Takové komunisty,by měli ze strany vykopat.Pokud chtějí mít důvěru slušných lidí.Preference komunistů stoupají díky těm komunistům,kteří dokázali čtyřicet roků hospodařit bez zadlužování této země.Je třeba,aby komunisté ,při sjezdu udělali ve svém vedení takovou čistku,jakou nedělal ani Gotwald.Tak se ukazuje,že i komunistům nalezli lumpové ke korytům.Tak by .po volbách,mohli udělat koalici s ODS.Tam také mají bohatý výkvět lumpů u politických koryt.Pokud je v počtu lumpů,u koryt,někdo přetrumfne,tak jedině lumpácká ČSSD.
  • Kdo je to ten Zbořila?? Straší tady s nevyskoušeným. A Bárta je proti Kalouskovi, Vondrovi, Nečasovi, Píkové ryzí charakter který nikoho nepodrazi. Tak co ten Zbořila mele za nesmysly
  • Petře jsi tak hloupý nebo to jen hraješ ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit