Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce to všem lumpům,kteří se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili řádně proplesknout kalmuk.
  • Možná by si všichni diskutující i paní redaktorka mohli zjistit fakta - Eda Kožušník není europoslancem. Tedy pokud vás taková prkotina zajímá :-)
    • Díky za upozornění. Chybnou informaci jsme opravili.
      • Nějaká omluva za zpackanou novinařinu a klamání čtenáře? Pokud v článku nejde o to, že se europoslanec fláká a místo práce v EP trénuje běh a píše knihu, o čem ten článek teda je?
  • Ovčané budou volby ,začněte konečně brát věci v tomto státě vážně.Tolik populistů co má tento národ snad je nadprůměr.Pustím televizi vypadne na mě Fiala s gesty jak to teď bude dělat ODS dobře,Kalousek nepochopil,že také končí,jeho partie byla hrozná nebo si myslí,že když budou přechody a jinak opět ploty,že bude konec Schengenu,tak to já si nemyslím,ale bude alespoň namátková kontrola,kdo k mám leze a leze ven před spravedlností apod.Wolf z ČSSD stále nezvěstný.Co si o tom mám myslet?Je zájem ho vůbec zadržet.Rath údajně za krabici od vína plánovitě šikanován a tento hejsek běhá někde po svobodě.Myslíte si,že žijete v normálním státě a natož pak v demokracii?To já rozhodně ne!
  • Sport za peníze je jako sex za peníze. *8*
  • Díky za článek roku. Kam čert nemůže, tam nastrčí Edu.

    *15* *15* *15*
  • Ale paní Holušová, co ten strašný czeštyn !!!
    Snad "chudý europoslanec žebral peníze na SVÉHO KONÍČKA", ne? *3*
    • Žádal jsem peníze na svůj závod (svého závodu)?
      Vola sem na svého Pátka nebo svůj pátek (neživotný)?
  • crowfunding + kniha = tunel, ideální pračka na peníze
  • hochu tak ty jsi jednoznačně vyhrál! Ono se zdálo, že největším křivákem byl Topolánek, Dalík,Kubice.A ejhle pikolík! On se nám vylíhnul ještě někdo křivější! Takže jsi se stal u nás ve škole aktuální učební pomůckou.Děcka už nereagují na nějaké Janošíky, Babinské ..... chtějí aktuální darebáky a lumpy. O jejichž statečných krocích se mohou aktuálně něco dozvědět.A nyní nám to Tiscali aktuálně zprostředkoval. Se nechce věřit že, že někdo tak vyčuraný si někdy říkal, nebo byl poslanec. No nechce věřit. Pokud by nebyl z ODS. Takto je to ale jasné.Tahle modrá partička nám dala ty největší loupežníky a grázly.Fakt jsou na Tiscali čím dál, tím lepší.Realitě se přibližující.Klucííí děkujem!
  • A že mu ještě nikdo nenakopal do przádele! Škoda, že se nenajde někdo takový, jaký byl pan Hrušínský ve filmu Pozor, vizita! Nazval příbuzné spolupacienta "ošklivými" výrazy, které by se hodily i na takové vykuky, kteří nalezli do výdělečných, nic neprodukujících funkcí.
  • Lidi, proč mu přispíváte? Kam se poděl zdravý selský rozum? Jako europoslanec byl vyslán se nudit?
    • Snad si nemyslýš, že mu přispívají nějaký "normální" lidi taková knížka + crowfunding to je ideální pračka peněz, úplatek bez rizika, NIKDO nespočítá kolik knih se vůlastně skutečně vytisklo / odeslalo/ vpodstatě stačí vytisknout jednu *1* prašule na konto dorazí a jsou křišťálově čistý no a ta euro zakázka je doma *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit