Přejít na výpis diskuzí

Který úřad má nejdražší nájem na zaměstnance? Činí 600 tisíc ročně na hlavu

21.7.2016 12:54
red 7 příspěvků

I když by podle představ vlády měly státní instituce využívat co nejvíce vlastní prostory a co nejméně pronájmy, stát stále za nájemné kancelářských a jiných ploch platí téměř dvě miliardy korun ročně, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako břitva, ale popisuje to reálně…

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Koller-BIS-dokaze-podelat-naprosto-vsechno-mam-s-ni-zkusenosti-443400
  • Vážení "nedohledatelní" vlastníci a kamarádíčkové! Nemám chuť platit daně, které končí ve vašich soukromých kapsách a financují další nekalé činnosti.
  • vanhorne
    "s nedohledatelnými vlastníky".Ja jsem jeden z tech" nedohledatelných" ale kdyz jsem se chtel udelat "dohledatelným", muj dobry kamo na ministerstvu mi sproste vynadal a rekl ze, by z toho byl obrovskej prusvih nejen pro nas dva, ale i pro hodne dalsich dobrych kamaradicku.I kdyz mne svedomi trapi, musim dale zustat "nedohledatelným". ☺☺☺
  • To se to pronajímá a platí kamarádíčkům nájem když to nakonec zaplatí občan. Takových nesmyslných a zbytečných úřadů a poplatků
  • zprivatizovat. Kdyby byly policie a armáda soukromé subjekty, které by si každý najal podle svých potřeb a zájmu, to by se ušetřilo. Ostatně parlament už soukromá instituce je. Jsou tam soukromé subjekty které hájí zájmy svých malých stran. Ovšem placené jsou nestraníky a těmi, co si jejich služby neobjednali. Kdyby si každý najmul svého soukromého poslance a soukromou stranu, nemuselo by se platit ze státní kasy nic. Tak bychom se dostali k americkému ideálu kde mají soukromé armády a bezpečnostní služby, soukromou centrální banku FED soukromé strany které hájí zájmy svých sponzorů namísto zájmu Amerických občanů....to byla před dvaceti lety i vize papá tunela a jeho zlodějského dítka ODS.
    • Vždyď to už zprivatizováno dávno je. Parlament a sněmovnu mají zprivatizovány poslanci a tzv. státotvorné strany (ODS + další strany sametové národní fronty) - zákony se tvoří a schvalují tak, aby vyhovovaly jim, pokud připravené kulinky prohlédne někdo jiný, tak se zalepí dodatkem a připraví se jiné.
      Policii má zprivatizovánu Český statistický úřad - když mne několikrát vykradli, první starost policajtů byla, zda je škoda vyšší než 5 tis Kč (Je-li menší, není to trestný čin a není co řešit). Pokud je škoda vyšší, zpracují podrobné stastistické hlášení o krádeži, které za měsíc odloží s odůvodněním že se pachatel do měsíce nepřihlásil. V platnosti pak zůstává pouze varování (které musím podepsat), že pokud pachatele zjistím sám, nesmím údaje o něm zveřejnit, jinak bych byl trestán za porušení práv zloděje.
      Průmyslové podniky jsou buď zavřené, nebo v rukách cizích společností,
      Banky jsou cizí, a kdo řídí ČNB?

Tak co, proboha ještě chcete privatizovat
  • Ti nahoře nemají chuť přemýšlet kde ušetřit. Mají dost práce s vymýšlením, kde něco urvat do své kapsy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit