Přejít na výpis diskuzí

Kuba útočí: Není možné, aby ministr financí řekl v televizi...

31.10.2012 11:38
red 12 příspěvků

O Martinu Kubovi se mluví jako o potenciálním vyzyvateli Petra Nečase na funkci předsedy strany. On sám by podle rozhovoru v Hospodářských novinách naopak chtěl být Nečasovým ochráncem a „pravou rukou“. Takovým, kdo místo něj klidně „nastoupí“ i na koaliční partnery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pan kmotr Kuba, pan čistý Drobil, pan nezištný Langr, pan schopný křivohubý Bondra, pan neschopný Nečas, pan podnikavý Řebíček, pan IZIP Šnajdr, pan OpenCard Bém, pan tuneltáta z Hradu Klaus atd. To je celá plejáda hodně provařených figurek z ODS, jděte pánové už do pr... *12*
 • Kubo, Kubu ty a zlý muž, vznuž se, ty jsi tak dobrý jen k analnímu styku, ty kohoute a nekřič, ať ti nazaskočí v hrdeli.
 • S panem Karlíkem který napsal komentář lze jen souhlasit.V době privatizace náš pan prezident prohlásil ,potřebujeme více takových pánů Kožených ,aby nám rozhýbal trhy. Kdepak dneska pan Kožený a jeho společníci asi jsou. Takovým a jim podobným přátelům blaho naší republiky na srdci neleží ..Ale horší je kdo dneska bude zachranˇovat. Zázraky se nedějou.
 • Že Kalousek rozhoduje o státní kase bez Nečase a nijak se tím netají , neb Nečase bere jako svého slouhu, je známo dávno již
 • ODS a svoboda... V naší zemi jsou občané rozděleni na zločince otrokáře a otroky. Mají svobodu si vybrat pouze v tom, jestli chtějí být bezpáteřní zlodějské k…y, nebo charakterní otroci, kteří financují k….m jejich blahobyt. Ani na jedné straně takto rozdělené společnosti není ani za mák svobody. Buď zaprodáš vlastní duši, nebo ti budou špíny skákat po zádech, urážet a ponižovat tě špinavou hubou vládců z médií. Svoboda v Česku? To může napsat jedině provokatér, nebo osoba s diagnózou idiot@.
  • presne tak! moja rec! nefunguje kolonka "líbí,nelíbí" tak reaguju aspon takhle.
 • ODS je mafie která tuneluje stát pro blaho kmotrů a velkopodnikatelů co jí řídí. Stát už je rozkradený a nyní nástává problém kde krást dále. Odírat lidi až na kost totiž znamená šetření a klesající zisk pro obchodní légalní činost jejich voličů z řad živnostníků. Je to práce Klause který stvořil třídu boháčů privatizováním státního majetku a tunelováním. Takže tu máme milionáře a miliardáře co nepodnikají ani nemají továrny a práci pro lidi ale žijou jen z odrbávání státu. Díky tomuto podvodu Klaus stvořil třídu bohatých která tu do roku 89 neexistovala a přivedl na svět umělou skupinku prosperujících. Nyní nastalo ožebračení státu i většiny lidí a panuje naprostá bezradnost co dál. Bohatství je v rukou soukromníků a cizinců a nám tu nezůstalo zhola nic.
  • presne tak! moja rec! nefunguje kolonka "líbí,nelíbí" tak reaguju aspon takhle.
 • správně,ODS řídí židozednáři,žádný nečas,to je jen jimi navržená a podporovaná loutka.Nejinak je tomu i v jiných stranách,to jen tento naivní národ si myslí,že zemi vedou strany a politici...nic takového,za celým tady tím divadlem je silné židozednářské hnutí.To dosadilo do křesla i pravdo-lásku,Romcába a všechny tady ty kašpary.Pozor na Fišera-ten je jeden z hlavních,přidruží tuto republiku k Izraeli a zatáhne nás do války s fundamentalistama...Je to tiché a napohled nevtíravé zlo,které má jediný cíl,zničit tento národ ,tuto kultůra a všechny nás obřazat.....
 • Je úplně jedno, jestli odeesáky povede Nečas nebo Kuba. Fakticky tuto stranu řídí zcela jiné osoby. Tohle jsou jen nastrčení otloukánci.
 • Kuba je snad podivín, nebo se probudil. Říká správně, že když ODS něco řekne - bude to tak a tak, tak to tak opravdu bude... Jenže to je právě tak, že ODS to před volbami řekla a po volbách začala dělat pravý opak. Nečas je neumětel a srab, kterí líže Kalouskovi prostor kolem řitního otvoru. Kalousek se tak stal vlastně předsedou ODS, aniž by byl jejím členem... Takže ale pan Kuba si musí dát na hlavu máslo, protože už to běží takhle blbě dva a půl roku a on se nyní probudil, aby to objevil. Do té doby poslušně hlasoval pro všechno, co nyní kritizuje, tak ať nepindá, když pomáhal sám a zuřivě přesně tomuto !!!
  • No to tak běží podstatně déle, předtím vedl stranu Dalík, Tupolánek byl rád, že se umí podepsat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit