Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrušit senát, tohle je senátor? Kde to vyrobili? Ono se to děje všude ve světě vy blbí lidi si myslíte, že se krade jenom u nás? Co je to za argumenty?
  • Ty blbečku skus to v Číně,Korei a useknou tě palici za úplatek...tady máte imunitu a kradete jak straky..ale ono na vas jednou dojde... *12*
  • Navrhuji postavit proti sobě do ringu pana Kuberu a redaktora zdejšího internetového plátku a válka může začít. *1*
  • Raději dexempo krumlex Kubero, ale pobavil jsi mě!!! *1* *1* *1*
  • Pomalu, pomalu. Vždycky to odnesou obyčejný lidi. Viděl jsi někdy někoho z vlády nebo nějakého politika v první linii? Ti vždycky včas zdrhnou do ilegality, ale my tu musíme zůstat.
  • a nefungovalo by třeba zaklínadlo OROROKUBERO?
  • No, já bych řekl, že tak daleko od možné války nejsme. Signálů je dost a dost. Mám pocit, že magorů přibývá geometrickou řadou, všelijakých sekt a spolků jakbysmet. Fašouni a náckové už nemají ani tendenci se schovávat a být v ilegalitě, plácají svoje demagogie zcela otevřeně. S kriminalitou si nikdo neví rady, vraždí a loupí se za bílého dne. A jak víme z historie, ekonomické krize končí válkou...
  • Tady jde taky vidět co tam ti naši páni za naše peníze mají za práci, když se mohou zabývat takovýma hovadinama. Normální lidi musí makat, jak barevní, aby měli na inkaso..Takového poslat na pořádnou práci, aby se neměl čas ani "vykakat"..a dělal konečně něco skutečně užitečného pro "své voliče". Takoví jsou i zadarmo drazí !
  • Je vidět názorně, čím starší - tím blbější !! Senilita se mu tlačí na mozek! ( on ji už měl ). To tam bijou ty kladiva a srpy. Jen tak se straší malé děti !!!Na fotu vypadá jak Adolf !!! ˇŽ by příbuzní ??
  • Možná tak pro takového pitomce jak je Kubera..vše těm mocným..
  • Jenže mne zajímá především, co se děje u Nás, možná je to tím, že Tady žiju.
  • Ať vypukne Kubero a stejně celý svět stojí za ho,vno. Lidé umírají hladem a vy bohatí už nevíte co by. Jste špatní vládci a na vás by měla padnout atomová bomba.
  • Oto, ono je to tím, že našim tzv. "novinářům" nejde o informování, ale publikování "trháků", aby na nich vydělali.
  • Nikdo tomu nevěříte?
  • No pokud to pan Kubera vidí takhle, měl by dodat, že naše vláda a většina politiků tomu ze všech sil napomáhají !
  • Ten "akční nadpis" je fakt novinářská ubohost, protože by "nějaké řeči, nějakého Kubery" asi dnes jinak nikdo nečetl...Nemluvě o tom, že toto je už fakt na pováženou a o přes hubu..Účel sice světí prostředky, ale taky dává návod co si pak o takových lidech člověk má myslet. "Nějaký Zeman" to řekl jasně.. ŽUMPA..
  • Asi přestal kouřit a nedostatek nikotinu ovlivňuje jeho psychiku. *4*
  • Pan Kubera mívá někdy pravdu, ale je to známý demagog. Ať se raději stará o kvalitu toalet v senátu.
  • Hitler také takto začal a jak to dopadlo víme!. *16*
  • Strach a hrozby poddaným. To byly vždy nejlepší nástroje k udržení moci a zvyšování daní. kubera,Kubera, s tímto se moc nechytnete a k tomu ještě kecy o válce? hmmmm, silná káva senátore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit