Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šup nahoru Semjone, vždy když otevřu stránku chci tě vidět nahoře, jinak tě vyhodím a najmu jinýho blbce!!!
    Zaměstnavatel T.
    • Skinheads
      Ještě si zalži a zapomlouvej proruský zloději nicků. Na víc nemáš *15* *15* *15* *15*
  • Skinheads
    kult Che Guevary, vždyť to byl násilník a masový vrah, který se rozhodl šířit zločinný komunismus terorem a násilím. Nakonec ho zastřelili vládní vojáci v Bolívii a na rovinu, škoda grázla nebylo. Zakladatelem komunistického hnutí je Karel Marx, arogantní hnusný člověk, který mimochodem silně nenáviděl Slovany.

    Tento rodák z německého Trevíru otevřeně hlásal nenávist mezi lidmi, násilí a zásadu, že majetek nemusí být získán prací, ale je možné ho sebrat tem schopnějším i násilím a za cenu zabíjení lidí. Tomu se ve slušné společnosti říká loupež a vražda! Chápu, že někteří jedinci se toho chytnou, protože ono je to jednodušší, než něco pořádného dělat.
  • No a co nevidět proběhne "Havana Majdan" a bude vymalováno.
    • taky potřebuju vymalovat, Ivane
  • Skinheads
    Lery ty sám si odporuješ.

    Propaguješ tu sovětskou totalitu a pliveš na západní svobodu kterou však sám používáš.
    Nic se ti za nestane. Nikdo tě nestřílí nezavírá.

    Zkus kritizovat vlády v KLDR či v Číně. Půjdeš do lágru nebo ke zdi.
    Kubánský občan má až nyní!!!!!! přístup na internet.
    • Pusinko, alias Soňo atd. Já si neodporuji. Sovětská totalita zmizela s pádem Gorbačeva. Nerozumím o jaké sovětské totalitě hovoříš. Nevím v čem plivu na západní svobodu, která vlastně neexistuje. To je pouze fráze, kterou Ti někdo vsunul do podvědomí a neumožní Ti, abys mohla poznat skutečnost. Tím jsi ale ztratila onu svobodu.
      Střílí se zavírá. Možná by jsi se divila, kolik lidí sedí nevinně ve vězení a to jenom proto, že vadili. Protože máme svobodu a demokracii, tak Ti nikdo neřekne, kolik lidí "zmizelo", protože vadili politicky.
      Nevím, proč mám kritizovat vlády v KLDR či Číně. Co ty o nich víš? Ona pravda je někdy jiná. Někdo se nedávno zmínil na internetu o královi v Laosu. Dostal dvacet roků.
      Víš, neexistuje demokracie ani svoboda projevu a ani svoboda pohybu a to na celém světě. Stále platí, že "stát je organizované násilí". Pokud toto existuje,tak není ani svobody a ani demokracie. Tyto dva pojmy jsou vždy vytvářeny k podobě vládnoucí třídy. demokracie by byla, kdyby nám nikdo nevládl. Ale to nejde, že? No tak v tom případě nemáme demokracii, ale tak trochu totál.
  • Skinheads
    Zajímavé zkušenosti z návštěvy Kuby má Jan Sochor, který je popsal v MF DNES. Zvláště mladí lidé už jsou vůči Fidelovi velmi kritičtí. „Jsme IT analfabeti, nikdo neumí zacházet s počítačem, používat internet,“ stěžuje si mladík Alesandro. Donedávna bylo na Kubě zakázáno vlastnit počítač. Teď si ho lidé mohou koupit, ale nemají na něj. Platy jsou nízké. „Školství je sice zadarmo, ale k čemu mi to je, když pak jako inženýr pracuju za 15 dolarů měsíčně a nikdy neopustím Kubu?“ dodává.“…..
  • brzy si zaletíme na opět svobodnou Kubu na dovolenou. Příroda je tam krásná a silnice jsou plné amerických veteránů z padesátých let. Bez komoušů tam bude zase dobře
  • Skinheads
    Pluk. “Strelkov“ : Krymští poslanci hlasovali pod pohrůžkou násilí

    na Krymu jsme museli poslance pod pohrůžkou násilí přimět, aby hlasovali za odtržení od Ukrajiny a připojení k RF " ... Ruská námořní pěchota by přiměla hlasovat za odtržení od Ukrajiny jakoukoliv oblast.
    • Jak to souvisí s tímto článkem multinicku Tečko? *3*
      • Skinheads
        S nálepkou neexistujícího tečky už jenom nudíš Ivane
    • Ale nepovídej *4*
      • Skinheads
        Přiznal to váš Strellkov takže tohle na propagandu CIA nesvedeš *5*
        • Můj Strellkov asi těžko... s CIA jsi absolutně mimo mísu, tak jako obvykle *7*
          • Skinheads
            Kopeš za putina . Každá fakta nepříjemná pro Putina zmínusuješ
            ale ječíš že nejsi Putinovedc. Nepřipadáš si směšný? Měl bys. *15* *15* *15*
  • Skinheads
    Komunistický masový vrah bude mít v Rusku muzeum

    Velebení masového vraha a komunistického zločince, který změnil Sovětský svaz v jeden obrovský koncentrační tábor a na bodacích přinášel teror i do jiných zemí, je nepřijatelné. Současné putinovské Rusko tak znovu dokazuje, že se hlásí k tomu nejhoršímu ve své historii a podle toho se s ním musí jednat.

    Josif Stalin byl zločinec stejné kategorie jako Adolf Hitler. Na svědomí má smrt milionů lidí, které nechal likvidovat jako třídní nepřátele, čili se dopustil genocidy skupiny obyvatel. Je například zodpovědný za hladomor na Ukrajině, při kterém umřelo minimálně pět milionů tamních obyvatel. Dále nechal okupovat Pobaltí a s pomocí domácích rudých kolaborantů zavedl proti vůli většiny tamních obyvatel zločinné komunistické režimy v zemích východní Evropy.
  • na co si to tady jako hraješ! Od kdy ty lopata od popelnic se tady vyjadřuješ ke všem přispivatelům?Od kdy sprostá chátra z umaštěné garáže má přístup na net?Hodit na tebe síť, i když to by bylo málo.Ty jsi akutní případ.Ty potřebuješ odchov za drátem.
    • Skinheads
      Já jsem holka. Pokud ti to vadí vyhledej ihned odbornou pomoc sexuologa *1* *1*
      • těžko věřit že to pro tebe musím psát znovu ale asi jsi natvrdlá .téma je:Kubu navštívil americký politik, poprvé od konce války. A otevřel tam ambasádu *3*
        • Skinheads
          aha. a jak s tím tématem souvisí vaše urážky a sprosté napadání co? Nijak. *1*
          • Skinheads
            Já jsem ale reagovala na sprostáka nad tebou víš *15* *15* *15*
            • se.eš si do úst,smutné *9*
            • Skinheads
              Napsala jsem pravdu. To zda věříš či ne jsem nikdy neřešila *5*
            • v jiném vlákně??
              to ti tak věříme *7*
          • prosím jediné sprosté slovo které jsme použil .


            teď totiž lžeš, ani jedno nepadlo. *16* *16* *16*
  • Božínku, ihned si tam musím zařídít gay club *14*

    Právě sem se vrátila z pochodu lásky *14* i náš Shapitoo tam byl
    • zalez teplá cihlo *11*
      • Skinheads
        Jsem holka a holka se nemůže stát gayem i kdyby jsi se stavěl na hlavu Ivane *1* *1* *1*
    • Skinheads
      Ivane to je hezké. Jen nám řekni proč se tím chlubíš pod ukradeným nickem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší