Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co se týče kolapsu D1, tak je zajímavé, jak řídké jsou hlasy poukazující na neschopnost Policie.


 • Za to můžu já a Pavel Jégl + proje.aných 30 let po sametové onuci.

  A volte znovu ptáky s Fialkou v čele ....... nebo Bratrstvo kočičí pracky

  s Nespíšilem v čele - howg - domluvil jsem (možná zase na týden)😛

 • Užívání D1 skutečně připomíná adrenalinovou únikovou hru za kterou si její účastníci v lednu opět zaplatí známku, aby se této mohli zúčastnit.

  Je to k naštvání, ale je dobře, že to umíme brát i s humorem (hlavně ti, co tam 14 hodin nemznou). 

  Na zvládnutí této situace je asi jeden ministr dost málo. Byť by to byl génius. Třicet let se na investice do dopravní infrastruktury pohlíželo jako na hru s otevřeným koncem, kde bylo nejdůležitější vydělat a tak to taky vypadá.

  Hovořil jsem s jedním člověkem, který pracoval pro firmu pracující na D1 a když jsem se pokoušel kritizovat kvalitu, tak odpověděl odzbrojujícím způsobem -  když to uděláme kvalitně, tak přijdeme na dvacet let o práci a budou nás přehazovat někam k Ostravě.

  Není jeden lék na tisíc nemocí, ale šlendrián je to, na co marodíme už dlouho. 

  • Doslechl jsem se, že při plánování oprav D1 v "dávné" minulosti se počítalo s tím, že R35 převezme část zátěže. Přechozí vlády ale vyrobily znatelné investiční zdržení - minutu ticha za Veverky.

 • ŤOKistrála je ukázka toho, co dokáže neschopný nadutý amatér - typický představitel hnutí ANO.

  Na D1 je to vidět, ale ve stejném stavu je Zemědělství, Zdravotnictví, Školství ......Hlavně, že Babišovi je líp. Dotace si stihnul zvednout na dvojnásobek.

  • josef.chmela

   Za to nemůže nějaký Ťok, ty omezený spletenče. Za to vše může rok 89 a 30 let nicnedělání a hledění jen na to, co to vynese a hlavně jak rychle ty miliony a miliardy budou doma a na to kde se dá co ukrást. Může za to i nekontrolovatelný nárůst nesmyslné kamionové dopravy, kde převážíme hromady zboží a produktů sem a tam zbytečně. Může za to celý kapitalistický systém výroby, který trpí nadprodukcí a který je založen na neustálém růstu. Vše totiž souvisí se vším. Jo, jo, zlatý socialismus.

   • Ano všechno souvisí se vším a kvůli tomu podělanýmu socialismu bereme dneska 5krát míň než němci .
  • Těším se na toho "spasitele" z TOP09 nebo ODS, který to dá kouzelným proutkem do pořádku. Už aby to bylo. Jen tomu překáží ty zatracené volby, že? 

   • Z historie České republiky: Martin Říman je český politik za Občanskou demokratickou stranu,
    koncem 90. let 20. století ministr dopravy, počátkem 21. století
    poslanec Poslanecké sněmovny a v letech 2006–2009 ministr průmyslu a
    obchodu, následně v letech 2010 až 2011 předseda dozorčí rady ČEZ, a.s.

    Ale kouzelný proutek neměl, kdepak. Opravovat v dnešním měřítku se začalo až dlouho po jeho ministrantování, z kteréžto doby se zachoval pouze ministerský výrok:"...z výfuku moderního automobilu vychází čistší vzduch, než je na ulici."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit