Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych se zúčastnil a podpořil stávku. Jsem však v důchodě, mám 64 let a ještě mi moc záleží na budoucnosti nejen mojí. Ti, co tu píšete,poraďte jak se chystáte ve čtvrtek být aktivní, aby nezůstalo jen u diskuse. Děkuji. *1*
    • Abych to upřesnil - sám na sobě, zvyšuji si kvalifikaci
    • Budu pracovat *5*
  • Pane Klausi na 70 let vypadáte docela dobře. Vy můžete takovou práci zastávat ještě mnoho let. Ale lidé co se nadřou, již v 60 letech jsou unaveni a nemocní a nemohou zvládnout pracovat právě do těch 70 let.. Co to těm mladým lidem děláte. Vy staří už tady dávno nebudete, ale naše děti mají pěknou perspektivu stáří. Kdyby jste to vzali za druhý konec, podpořili rodiny s dětmi, opět by se začalo rodit hodně dětí a bylo hodně pracujících. Zrušte senát ,pokladna se opět naplní. Země, která je zbídačená si nemůže dovolit živit takovou drahou instituci.Šetřete nahoře, je z čeho. Jednou se o vás bude psát v dějepisu, jako o špatných politicích.... Pane prezidente přeji vám k vašim narozeninám hodně zdraví a už si běžte odpočinout a uvolněte místo mladšímu občanovi.
    • Bohužel, podpora rodičů, aby bylo "hodně" dětí, se mine účinkem, protože u některých rodin nepůjde o budoucí pracující *9* A k tomu odchodu do důchodu - těch 70 let je nejhorší možná varianta, která může nastat, ale ke které nemusí dojít - bude záležet na tom, jak bude ekonomika za 50 let silná. A zrušení senátu, s ohledem na úsporu financí, není bůhví jaká výhra. Daleko potřebnější je "zrušit" předražené zakázky a odstřihnout neefektivní toky peněz, např. financování politických stran.
  • Jo jo, tady se zase sešlo anonymních hulvátů *11* *11* *11*
  • Jenom blbec slaví sedmdesátiny. Už jsem je měl a bez čehokoli.
  • Všechno jste vy politici vytunelovali, rozkradli a rozkrádáte, podplácíte, zakazujete, napomáháte a bránite se, lžete. Ometáte se zákony před kterými se skrýváte imunitou a ještě slavíte že se trestné činy zametli pod koberec a pak to utichlo jako voda. Vychvalujete se a reprezentujete se aby jste zakryli svou nadměrnou blbou stupiditu, naivnost a namyšlenost. Doufám že jednou spadnete rovnou do lisu a již se z něj nedostanete. A ty imbecile Vašovskej, jim to jen povoluješ, přizavíráš oči, a tak se sám stáváš spolupachatel rozkrádání a rozprodávání národního majetku a peněz daňových poplatníků, Na to si ještě dovolujete po občanech ČR donucením vyžadovat informace o nejen svém majetku. Aby jste mohli ještě více z nás vycucat pro svoje nezákonné libůstky do svých nenažraných nezákoných kapes. Je mi z vás politiků a Vaška jen na zvracení. Ani se nedivím že mám ev Evropě ostudu jako trám. *11* *10*
  • Tomuto ko.otovi bych nepodal ani ruku za to jak se vyjadřuje o lidech kterým má vládnout ale zatím je jen ojebal a rozprodal jim zem... i zlatý poklad, stejne ho prodal nejakým svým kónúm....
    • Co okrádá občany.Dost bylo Nečase, dost bylo Kalouska, dost bylo Vondry, dost bylo Drábka, dost bylo celé vlády, dost bylo intrikářské ODS. Chceme nové volby. Tato vláda nemá důvěru 91 % lidí. tak nemá právo dělat nějaké reformy. Jejich reformy spoičívají v okrádání občanů a ničení jejich životů. Na těch bezmocných, nemocných, postižených a starých lidech, na rodinách s dětmi si vláda chce plnit pokladnu, ktero ruzkradli za 22 let. Proto jdeme do ulic říct těmto politikům, že jich máme plné zuby. A jestli to nepomůže půjdeme znovu s ještě větší silou. Tato vláda musí skončit, podat demisi. Děkujeme odborům, že se zastávAJÍ LIDÍ PROTI TÉ ZLODĚJSKÉ SMEČCE.
      • V tom případě doufám, že kromě transparentů proti ODS se objeví i transparenty proti ČSSD, KDU-ČSL, ODA a dalším stranám, kteří se posledních 22 let podílely na vládách v této zemi *3*
  • Víte jaký je rozdíl mezi Klausem a Pinochetem ? Noto je snad jasný ! Pinochet měl přece tmavší brýle. Tak tedy vše nejhorší ty jeden zkurvysyne !!!!!!!!! Nebude trvat dlouho a budem tě soudit . tak si to ještě užij.
  • To je velké, ale opravdu velké nedorozumění. Přece odboráři chtějí slavit narozeniny jeho rádoby císařskokrálovského veličenstva, proto přece vyhlásili stávku, aby se mohli oslav zúčastnit.
  • Slavit můžeš ale na Pankráci ty vrtošivý staříku.
  • +
    jak razantněji??? povolat naše vycvičené žoldáky z afganiistánu či pakistánu - nebo kde jsou, když veterání.. i když jich za tu dvacítku letmám dost - nebudou stačit... jo ještě štěstí že nemáme lidové milice... to by se mu vládlo.... cipísek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit