Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo, tady se zase sešlo anonymních hulvátů *11* *11* *11*
  • Jenom blbec slaví sedmdesátiny. Už jsem je měl a bez čehokoli.
  • Všechno jste vy politici vytunelovali, rozkradli a rozkrádáte, podplácíte, zakazujete, napomáháte a bránite se, lžete. Ometáte se zákony před kterými se skrýváte imunitou a ještě slavíte že se trestné činy zametli pod koberec a pak to utichlo jako voda. Vychvalujete se a reprezentujete se aby jste zakryli svou nadměrnou blbou stupiditu, naivnost a namyšlenost. Doufám že jednou spadnete rovnou do lisu a již se z něj nedostanete. A ty imbecile Vašovskej, jim to jen povoluješ, přizavíráš oči, a tak se sám stáváš spolupachatel rozkrádání a rozprodávání národního majetku a peněz daňových poplatníků, Na to si ještě dovolujete po občanech ČR donucením vyžadovat informace o nejen svém majetku. Aby jste mohli ještě více z nás vycucat pro svoje nezákonné libůstky do svých nenažraných nezákoných kapes. Je mi z vás politiků a Vaška jen na zvracení. Ani se nedivím že mám ev Evropě ostudu jako trám. *11* *10*
  • Tomuto ko.otovi bych nepodal ani ruku za to jak se vyjadřuje o lidech kterým má vládnout ale zatím je jen ojebal a rozprodal jim zem... i zlatý poklad, stejne ho prodal nejakým svým kónúm....
  • Víte jaký je rozdíl mezi Klausem a Pinochetem ? Noto je snad jasný ! Pinochet měl přece tmavší brýle. Tak tedy vše nejhorší ty jeden zkurvysyne !!!!!!!!! Nebude trvat dlouho a budem tě soudit . tak si to ještě užij.
  • To je velké, ale opravdu velké nedorozumění. Přece odboráři chtějí slavit narozeniny jeho rádoby císařskokrálovského veličenstva, proto přece vyhlásili stávku, aby se mohli oslav zúčastnit.
  • Slavit můžeš ale na Pankráci ty vrtošivý staříku.
  • +
    jak razantněji??? povolat naše vycvičené žoldáky z afganiistánu či pakistánu - nebo kde jsou, když veterání.. i když jich za tu dvacítku letmám dost - nebudou stačit... jo ještě štěstí že nemáme lidové milice... to by se mu vládlo.... cipísek
  • Tak to nás opravdu mrzí ko*ote!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit