Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/291440-ukradene-vitezstvi-aneb-isis-jako-vitane-zlo

    Co se ze "zpravodajskych" proamerickych žump nedozvíte !
  • Ptáte se mě, proč jsou u každého čtyři mínusy? To jen má Tečka Čapisral krámy a tak mínusuje
    • Tečka je hermafrodit.
  • Že bez registrace už nelze vkládat příspěvky?
    • Tak sorry, od rána tady byla ta podmínka.
      • Tak na diskuzi o Nobelově ceně mě odmítli příspěvek, že nejsem registrovaný.
        • Odmítli ho i mě... a to jsem v něm prohlásil, že Vašek První, humanitární bombarďák, "pohádkář" a extraligový alkoholik, by byl důstojným spolu lauerátem NC míru pro mulata Obamu. Zatímco havel o válčení nadšeně kecal, Obama bombardoval, bombarduje a jako král vysílá své vojsko do celého světa bez vyhlášení války (Roosewelt to kdysi Japoncům vyčítal, jako perfidnost). Ovšem vyměnit si branné síly a národy, zase by jenom plamenně tlachal Obama...

          Na Tiskali holt nemají falešné představy o adorování Havla MYSLÍCÍ ČÁSTÍ NÁRODA. Tak teď jsem zvědavý....

          Mimochodem, těm Kurdům co v Evropě protestují je správné umožnit PŘEDNOSTNÍ ZABUKOVÁNÍ LETENEK DO BLÍZKOSTI FRONTY... nikdo jim přeci nebrání, aby šli bojovat proti ISIS/ISIL s celými svými početnými rodinami. Banky by jim měly umožnit vyzvednout všechny jejich úspory na jejich boj. Sám rád pustím odlétajícího Kurda ve frontě v bance před sebe. *16*
          • Na tiscali si zřejmě vzali k srdci požadavky důry šabatové - zablokovat všechny příspěvky kritizující cikány, havla, hnislám, chrnícího mrmlu atd. Kupodivu mnohé vulgární příspěvky zde klidně nechávají - asi aby bylo vidět, že máme "demokracii". *1*
  • zdenek.lachman
    Kurdové jsou cikáni z Indie kteří se rozlezli po světě? Odpoví mi někdo kromě cenzury.
    • Je to pravda. Komu se stýská, ať se k nim nastěhuje. Víte vůbec jak se cikánům a Kurdům
      říká v Indii a v okolí? Tzv. NEČISTI´. A to z důvodu, že jsou línní, nechtějí pracovat. Neznáte
      takovou skupinu obyvatel i u nás? Vždyť od nich sem dokočovali !
    • Kurdove jsou puvodem z Iranu. Mas v tom maglajz.
  • Na Novinkach se Jakub Koval a dalsi rozhorcuji nad tim, ze Syrie/resp. Assadova vlada// nechteji dovolit, aby V SYRII proti IS zasahli Turci/ Vubec jim nedochazi, ze Turci podminili svuj zasah v Syrii bud napadenim sveho uzemi IS a ze Erdogan vyzval USA, aby Assada svrhlo a
    umoznilo sunitum "SE VYPORADAT" se syrskymi krestany, alavity A KURDY.
  • cituji z textu : "Ve skutečnosti Spojené státy, Británie a Izrael sehrály při vyzbrojení a výcviku ISIS, teď Islamistického státu, klíčovou roli. "
    Jelikož tzv. Saudové si reálně ani neupšouknou bez požehnání tzv. Tel Avivu, je nasnadě, kdo je mamka a taťka ISISu či ISILu.
    V iBabiš píšou již 2000 náletů do pouští islámského státu. Prašule, prašule, prašule -
  • V neděli volal vice president Joe Biden princi Mohamed bin Zayedovi, korunnímu princi Abud Dhabi, a omluvil se, že řekl pravdu. Den před tím volal tureckému presidentovi Recep Tayyip Erdoganovi a udělal to samé.

    Minulý týden během proslovu pronášeného na Fóru John F. Kennedyho Jr. v Politickém institutu Harvardské university řekl Biden posluchačům, že to wahhabistické režimy v Perském zálivu a Turecko jsou odpovědné za podporu ISIS a al-Nusra.

    Biden ovšem nějak zapomněl dodat, že pod vedením samotných USSá se toto vše děje. Na internetu jsou i informace, dokumenty i fotografie, jak s nimi jedná jestřáb Mc Cain a už několik let tomu na zad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit