Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diwa

    Já se v tom nechci nějak rýpat, někdo se mnou asi nebude souhlasit, ale když se všichni zamyslíme trochu hloubějii, tak alespoň já zjišťuji, že jestli další volby vyhraje ANO, tak se sice ledacos asi změní, ale celkově to bude stát zrovna tak za starou bačkoru ! Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 !!!!  To opravdu tento národ nevidí jiné hodnoty a nechce udělat opravdu nějakou změnu ? To bude přesně jak po revoluci, kdy se střídala pořád dokola ODS s ČSSD........Tohle nikam prostě nevede !

  • Neměla by se pětidemolice rozšířit na desetidemolici, aby tím získala více hlasů? 

    ÚS to jistě opět posvětí.

  • goyim

    Pěticípá koalice dělá vše proto, aby se vrátil Babiš.😂

  • Jak je možný ,že agenta Bureše,zmetka ,který saje státní dotace ,zaklekává na firmy, krade, lže a přísahá na vlastní děti, prostě slovenský mafián ,kterým by se měl zabývat NCOZ má v této zemi takovou popularitu mezi českými ovcemi?

    • ... vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá...  Tohle je neštěstí na pokračování našeho národa. Objeví-li se někdo alespoň trochu inteligentní, hned všichni vědí jak je špatný. Asi nám vyhovuje to, co máme, snění a vytváření utopií o tom, jak můžeme vše mít a o nic se nepřičinit. Má tohle v civilizovaném světě někde obdobu?  A hlavně: jakou to může mít budoucnost  ????

    • Tohle mě nechává klidný.Nevolil bych ani jedny .Ale baví mě číst jak tu brečíš, nad svou vlastní volbou petikolky 🤣🤣😂

    • Já osobně ho nikdy nevolil, ale díky poslancům pětidemolice a vám jejich podporovatelům, silně uvažuji že mu dám svůj hlas. Chybu nehledejte u mně, ale u sebe. 

      Už mně nějak nebaví poslouchat anitibabiš, antibabiš, anitibabiš a vidět, že současná vláda umí "řešit" problémy jen dalším a dalším zadlužováním. Možná by mně to zadlužování ani tak nevadilo, kdyby byly prostředky určeny na investice a ve prospěch českých lidí. Bohužel ohromné částky jsou určeny na nákup americké vojenské techniky a na jednu cizí zemi, která je studnou bezednou. A dále nesmíme zapomenou na podporu migrace, která nás má spasit.

      Takže se vztekejte fialové ovce, ale bude vám podpora klesat, i když vás většina médií podporuje všemi prostředky.  😀

    • Tak jste, hermafrodite, docela slušně zabečel. A pak kdo že je tady ovce. 😉

  • 30% "voličů" to odpovídá téměř přesně počtu obyvatel ČR neschopných si přiznat, že si za své problémy můžou povětšinou sami. 

    Žijí z dávek, poslouchají vylhané pohádky Andreje Babiše a nadávají na stát, na Ukrajinu, na úředníky, na učitele, na doktory, na sousedy, na děcka, na drahé potraviny, na počasí, 

    jenom na sebe a své ručičky ne,

    a na chlapa, co má stejný přízvuk jako oni, na toho nedají dopustit.

    • Kdežto všichni dělníci ve fabrikách jistě podporují Fialu vy snílku, že? 😀

      • goyim

        Ty si asi nepochopil ten jeho blábol, ale to není překvapivé. Wallo je takový ten typický sebestředný mimoň, který obviňuje za problémy světa ty, kteří nemají žádné peníze a žádnou moc (to jsou právě ti dělníci), zatímco dělá užitečného idiota válečným štváčům, korporacím a globálním lichvářům. Vlastně to dělá ještě sofistikovaněji. Snaží se vytvořit dojem, že problémy světa nijak nesouvisí s problémem jednotlivce, že to je vlastně jen ve tvé hlavě. Je to velmi zákeřná forma manipulace. Já jim říkám lidé se syndromem dítěte alkoholika, protože rádi útočí na zneužívaného namísto na zneužívatele.

  • Nebo přivřít oko (možná obě), ale ono to vyjde nastejno; tlačenka, nikoli slezská, ale pražská... 😐

    • Chybička se vloudila, patří pod p. Jindřicha.

  • Je vůbec možné, aby pidistrana blbky roku měla 5,5% hlasů?
    Někde se musel Median seknout. 

    • ANO není pidistrana, 

      ale pidihnutíčko, které má členů, jako dřevorubec prstů.

      A na těch 5,5 % nedosáhne i kdyby jim Median dával 90%

    • Ta blbka je Češka ,která hájí české zájmy narozdíl od slovenského mafiána!

      • mun.go

        Kde platí daně ten váš slovenský mafián a kolika zaměstnancům vyplácí mzdu - nemluvě o jeho dobročinné nadaci?

        Kolik věnovala MPA na humanitární pomoc?

      • 😀😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit