Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Německo prozřelo za mě teda trochu pozdě, protože podle mě už překročili prostě tu hranici, kde nejde zařadit zpátečku a vrátit se. Ale třeba ještě překvapí. V tomhle jsem Němce vždycky obdivoval. Ten Ordnung tam panuje. Na druhou stranu ono to ani u nás není lepší. Nedávno jsem počítal, na kolik nás přijde montovaná hala ve výrobě, respektive ty náklady a docela jsem se divil.

  • V Německu dochází k částečnému střízlivění ze zeleného opojení. Tentokrát Němci postupují racionálně, když chtějí podpořit průmyslové podniky. V ČR vláda Fialy naopak chce pro české firmy ještě dražší elektřinu od 1.1.24, ač už teď je pro české odběratele elektřina velmi předražená. Vládě Fialy se velmi daří co nejvíc pauperizovat českou společnost a ničit konkurenceschopnost českých firem. 

  • Toto mě nepřekvapuje.

    A kdo to němcům zaplatí ? 

    U nás se elektřiny nejlevněji vyrábí a nejdráž prodává hmmmmm

  • janhrom
  • Tak si Němci schválili pětiletku 🙂

  • Čemu říkají milí Helmuti "vysoká cena elektřiny" v relaci k příjmům lidí a ziskům firem? Na měsíc naše podmínky a to by se jim kroutili palce u nohou. 

    Za nízkou cenu jim prodáme ukrajinského premiéra Fialu a uvidí v praxi pohrdání lidmi. 

  • Proč si raději nekoupí 40 ks F-35? 

    • Protože nemají ve vládě Madam Válku.
      Nakonec Layenová se jako ministryně obrany v Německu neosvědčila, tak jí poslali do Evropské komise. A tam to mrví v evropském měřítku.

      • A proto by ji měli jmenovat generální tajemnicí OSN!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit