Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádná vlastizrada v sudetech se nekoná. Německé zbraně si němečtí sudetští obyvatelé nakoupili v místním konzumu a pokud se na českém území snad objevil nějaký příslušník wehrmachtu, byl zde na dovolené.
    Váš adolf hitler
    • to říkáš ty soudruhu
      • Když už kradeš nicky, magore, nauč se rozeznat m od n. Ale von tě stejně každej pozná, kryple.
        • :)))))))))))))
  • Jiříku máš pravdu! Rusko je pořád totalitní stát jakým byl SSSR:

    Stejná komedie proběhla i u nás. Komunistická partaj je podle zákona zločineckou
    organizací ale nikdo z jejich členů v base nesedí.
    Banda vrahů udavačů a kolaborantů si oblékla pravicové podnikatelské obleky.
    Proto tu nemáme fungující západní demokracii ale Rudý Kocourkov.

    Ty Ruské vrahouny z Doněcku je třeba bomardovat napalmem. Pak budou utíkat
    zpět do Ruska rychleji než Emil zátopek. *1* *1*
    • Ok
      • protože já už se posr.l
    • Ty jsi tak chytrej, tak dej pozor, aby ses z toho nadšení neposr.l
    • další silák za klávesnicí.... *7*
  • Čerstvá zpráva:
    „Celkové ukrajinské ztráty v okolí letiště do dnešního poledne činí 597 zahynulých ukrajinských vojáků. Myšleno ty, jejichž mrtvoly už byly nalezeny v okolí letiště a osady Peski. Vzdalo se 44 vojáků“
    Trochu jiná matematika oproti Kyjevu, který přiznal necelou třicítku mrtvých "hrdinných kyborgů", že? *7*
  • Soužka Semelová bude zřejmě potrestána českým soudem za vlastizradu. A to bez mučení a donucování k přiznání (už se přiznala), jako ona a jí podobní prováděli paní Miladě Horákové.
    • hymna ale má jiný text to bys měl vědět když už tu hážeš moudra
      • To proto, že komouši v parlamentu neměli 100%. Zajímalo by mne, co bys říkal, kdybychom měli hymnu "My jsme děti třetí říše, my jsme děti Hitlera", kde by byl hitler nahrazen třeba zemanem? *1*
        • mne by německá nevadila není zlá.....tu by Karel nespletl *1* *1*
  • Připojuji se k anketě jak potrestat soudružku Semelovou!

    Dát do KLDR echo že je protikomunistická odbojářka a pak jí tam poslat.
    Stalinské peklo které tak ráda propaguje pak pozná na vlastní rudé kůži a příjemné
    jí to rozhodně nebude. *15* *15*
    • Hansi,Hansi, du bist Ezel....!
    • vsadím se že se hodně rychle přizná k tomu že je nepřítel lidu a platí ji CIA: *1* *1*
      Semelka má ráda vraha Gottwalda tak ať si užije mučení které se za jeho vlády
      ve vězení běžně používalo. *2*
  • a už se tam ty ukrajinské ksindly nikdy nevrátí *1*
    • ksindl jsi ty a českej
      • a já
        • No, ty jo, protože kradeš nicky a kdo ví co ještě.
          • zase si píšu sám se sebou *7*
            • Jo, tak to je rozdvojená osobnost, jdi k psychiatrovi, psychouši, ale tam už jsi byl, co, proto jsi v Beřkovicích.
  • Brzy bude ten agent KGB Zacharčenko stát před Ukrajinským soudem jako terorista
    a bude škemrat o milost. ale ani to ho od oprátky nezachrání.

    Každý kdo Rusům na Ukrajině pomáhá je vlastizrádce a může počítat s přísným trestem.
    to platí i pro zdejší Rusofilky a jejich pány v K: Varech. Máme o vás přehled.
    Jeden krok směrem k puči a bude následovat tvrdý zásah.
    • OK, tak to bude.
  • promiňte že tu prudím jsem holt ultrablb
  • Nahnat je na obnovu všeho, co zničili. A poté je odsoudit.
    • pravda,pravda,nahnat tam ty ruské okupanty,to se to níčí majetek cizího státu,nic jiného ruský bolševik neumí
  • No to jsou bojovnici. Takovech penez z nemecka a eu sem jim tam poslala a kulovy za to. Hmmm, sem to ale husa *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit