Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voni ty ukrajinci válku s Ruskem ještě nevyhráli? Tak se mi zdá, že se flákaj, nebo zatím žeby chlastali?

  • Voni ty ukrajinci válku s Ruskem ještě nevyhráli? Tak se mi zdá, že se flákaj, nebo zatím žeby chlastali?

  • Voni ty ukrajinci válku s Ruskem ještě nevyhráli? Tak se mi zdá, že se flákaj, nebo zatím žeby chlastali?

  • Voni ty ukrajinci válku s Ruskem ještě nevyhráli? Tak se mi zdá, že se flákaj, nebo zatím žeby chlastali?

  • Tak hlavně že ukrajinské zbraně postupují hrdinně dál 😁

    • Povídá strážmistr Flanderka, a co řekl Pepek vyskoč ani psát nebudu, zas by mně zablokovali!

  • Lze očekávat další exodus do Polska, Česka a Německa. No proč ne. Otec Fiala velí "to zvládneme." Sláva ukrajinské vládě! 

  • Kyjev bude středověkým městem, ale s kanalizací...

    • Ve středověku už kanalizace byla 

      • Londýn, psychopátku.

        • Řím,Florencie takových bylo ty ukrope

          • Proč tedy psychopátku píšeš, že ve středověku už kanalizace byla, když pak jmenuješ města, kde nebyla ?   1+1 =  ?

            • 1 + 1 by náš dvouletý Tomášek řekl čši.

            • Ale byla  to díky tomu že tam byly  Římané .

  • dzixy

    Zatím Zelenskyj neprozradil, kam kyjeváky nastěhuje. Lze očekávat další exod do Čech. 

    • Diwa

      Přesně tak a ještě jim tam pošleme miliardy na obnovu celé Ukrajiny ! Ty peníze už nikdy nikdo neuvidí..............

      • A já myslel, podle objektivních zpráv našich médií, že Ukrajina vítězí, kam se člověk podívá. Aby to nebyla jen válečná lest na Rusa! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit