Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • goyim

    Zvláštní. A já si vždycky myslel, že operace pod falešnou vlajkou neexistují, že to je jen konspirační teorie. Najednou nám to "novináři" nekriticky servírují. Už vím - protože se to týká Ruska. Kdybys totiž chtěl z něceho takového obviňovat USA nebo Ukrajinu, tak si blázen.

    Btw, kdo trosičku sleduje realitu (není případ Tiscali), tak ví, že za tím velmi pravděpodobně stáli Britové (předpokládám v koordinaci s Kyjevem). Je známým faktem, že (nejen) Ukrajinci už dávno volali po odpálení toho mostu jako odplatu za anexi Krymu.

    "Ruský prezident Vladimir Putin označil masivní ruské raketové údery na ukrajinská města v posledních dnech za odvetu za ukrajinské útoky, mezi které zařadil i „teroristický útok“ na Kerčském mostě."

    Zájimalo by mě, jestli by pan "novinář" dal do uvozovek teroristický útok i v případě podobného útoku někde v Iráku nebo Afganistánu, útoku na infrastrukturu USA - který je v těchto zemích agresorem a okupantem. Asi ne, že ano? Tak se zasmějme.

  • vanhorne
    • 😯

  • Kdo si to má sakra pamatovat, koksu je hromada každý den, amíci pro mě dodávají texty co mám říkat ze zpožděním, asi kvůli časovému posunu, zelený trička mi dochází, jestli se na to konečně nevyprdnu

  • Zlenský řekne pravdu jen když se zmýlí..

    Vojenská slabost USA:

    https://cz24.news/zprava-heritage-foundation-americka-armada-ma-slabou-schopnost-uchranit-zajmy-usa-jinak-receno-papirovy-tigr/

  • Ano, je to pravda. Útok na most si objednali mravenci. Ty potvory vlezou všude. Kriminalisticky ovšem platí, v čí prospěch se to stalo.

  • Je zajímavé že média a mírotvorce Němcová ihned slavili jak jim to Ukrajina nandala a jak se vytáhla ! Tak nevím!😂😇

  •  V tom může mít ten kokainový Zelinář pravdu. Jako americká loutka vykonává jen instrukce. Sabotážní akce a vůbec všechno v tom konfliktu plánují a řídí američtí a britští vojenští poradci a zpravodajci a už vůbec se s tím USA netají. Přece jen je to proxy válka USA proti Rusku do posledního Ukrajince. Jinak se v Rusku pracuje i s verzí, že ten most poškodily americké střely s plochou dráhou letu Tomahawk.

  • josef.chmela

    Pozdě bycha honiti. Anebo snad méně lhát a fabulovat?

  • KIMCID

    Koksaku lidi kolem tebe si dělají co chtějí?


    • Tenhle Elensky - klaun a komediant lže, jak otevře ústa. Co on těch lží už vypotil, že ani sám neví, kdy lže a kdy říká pravdu. Nebo je permanentně na koksu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit