Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naše zákony jsou postavené na hlavu a darebáci a zloději všeho druhu jsou chráněni lépe než obět tedy občan. Parta grázlů na vás řve a v 5 vás napadne ale běda když máte zbraně a ublížíte jim. Zloděj kterého postřelíte se dočká odškodnění za újmu na těle atd.
    Už pojem nepřiměřená obrana je stupidní. Pokud je někdo silnější a napadne vás pěstí tak nesmíte použít zbraně ale podle zákonů se musíte nechat umlátit. Co je to za spravedlnost?
    jak se má slabší člověk bránit zdatnějšímu stejnými prostředky když je od přírody slabší?
    V USA to maj dobře nastavené. Na pozemek vám vleze zloděj a můžete ho zastřelit.
    Stejně při napadení můžete použít zbraně.
    Pokud jde někdo krást nebo vás chce zmlátit musí počítat s tím že se budete bránit všemi prostředky co máte a potom si dvakrát zváží zda to bude riskovat.
    Současný trend EU je postaven na hlavu. Obět má méně práv než pachatel a vězni mají pomalu podmínky jako na hotelu. Mají i posilovnu. Fakt úžasný dávat darebákům prostor na zvejšení si kondice než je opět pustí mezi lidi.
    Vrátit se ke starýmu modelu. Pachatele skutečně trestat a nechat makat na odškodnění pro oběti a né si je chovat jako v bavlnce.
    S toputo změkčilostí vůči kriminálníkům se tato společnnost daleko nedostane.
    • To Ludva:
      Z velké části souhlasím. Když mě někdo napadne tak nemám čas přemýšlet o přiměřenosti nebo nepřiměřenosti a když mi někdo svévolně vnikne na oplocený nebo jinak řádně označený pozemek, musí počítat s tím, že si to s ním vyřídí pes a ten nepřemýšlí o přiměřenosti.
      Ale pokud jde o odnětí svobody, jeho účelem je mimo jiné působit na změnu chování pachatele. Musí si nejen uvědomit, že za jednání poškozující práva jiného bude potrestán, ale musí se také naučit chovat správně. Jestliže násilník a nevychovanec stráví dva roky v tmavé špinavé cele, kde sním budou zacházet ne jako s člověkem, tak vyjde z vězení a bude se chovat stále stejně, protože nic jiného neumí. I dítě musíš vychovat, aby vědělo jak se má chovat vůči jiným lidem. Ale je to různé případ od případu.
    • Máš pravdu ale toto je dáno tímto zhovadilým režimem zavedeným sem po r.89 Havlem a jeho partou.
      • Body, nesváděj to na Havla, to nebyl právník a nevytvářel zákony,ty přijímá parlament. Ostatně institut nepřiměřené obrany tady byl už komunismu.
        • Tak Havel nevytvářel zákonyk ale dohlížel na to jak se vytváří, hlavně to právě Havel DAL milost ne jen politickým věznům, ale taky zlodějům a VRAHŮM!!!
        • Souhlas tečko. Tento problém se zde neřeší desítky let. No vidíš i my dva se shodnem.
          A pak že se zázraky nedějou co? *1* *1*
          • Karlíku to máš jako se psem: když ho budeš dráždit tak Ti třeba uhryzne ruku a nebude přemýšlet, že by Ti měl pouze "přiměřeně" roztrhnout kalhoty. *1* *1*
            Je přece normální, že se lidé v něčem shodnou a v něčem mají odlišné názory. To je přece není žádný zázrak. *1* *1*
  • Místo Landy bych dal do vazby 1/2 ODS !
    • Nedrž se tak při zemi s těma číslama. Do kriminálu patří celá ODS *1* *1* *1*
      • A co KSČ(m), pokračovatel zločinecké bandy KSČ?
        • V současné době lidi trápěj daleko horší věci než je ksčm. Rozhlédni se také jednou kolem sebe zlatíčko. Studená válka skončila a dnes si zloději všeho druhu a všech barev pro změnu hrajou na demokraty a pravičáky *1* *1* *1*
          • To je právě důsledek předchozí éry komunismu. Komunisti zničili morálku a právo, které je objektivní kategorií a nahradili ho svou zvůlí. Je velice výstižné a pravdivé, že "dnes si zloději všeho druhu a všech barev pro změnu hrajou na demokraty a pravičáky". Jenom bych za to nedával nicky smíchu, le kspíš pláče.
            • Ty asi doma žereš spařený kvaky.
  • Z Landy strach nemám. V podstatě jsem z jeho zmateného projevu nepochopil, co vlastně chce. Ale obrovský strach o tuhle zemi mám z dvacetiletého působení modrých goauldů. Neměl by se Vyvadil zviditelnit spíše tímto směrem? Nato mu zřejmě chybí odvaha
    • Největší strach je třeba mít z rudých gaunerů, kteří zčásti natáhli modré nebo oranžové převleky a zčásti se vůbec nezměnili, jenom si přidali "M" (mizerové) a už se zase chystají, že budou mučit a zavírat lidi.
      • Chystají? občan je tady mučen asociálními zákony a okrádáním všeho druhu 21 let.
        ale je dobře že jsi se konečně probral i ty a začínáš to chápat. Hurááá *1* *1* *1*
        • Příteli, Ty jsi mučen a okrádán? Já ne. Tak přijď a třeba společně nalezneme řešení Tvého problému. *4*
          • Opravdu nejsi? pak jsi jeden z mála štístek v této zemi. Gratuluju *1* *1*
  • Vážení, Daniela Landu dobře znám. Není to žádný nácek, naopak skuteční náckové ho nenávidí. Jde mu o poukázání na hodnoty, ze kterých naše společnost vyrůstá. Daniel Landa je inteligentní člověk, který vystudoval v cizím jazyce. Je schopen mluvit "vlkodlačí řečí", aby ty, kteří jsou v nebezpečí se vlkodlaky stát, odvedl od destrukce k pozitivním hodnotám. Používá neobvyklou cestu. Ano, je umělec, provokatér, ale především člověk, kterému jde o obrodu společnosti. Je jen málo lidí, kteří dokážou, aby jim naslouchali lidé, kteří jsou klasickými způsoby kultivace neoslovitelní. On to dokáže a je si této odpovědnosti vědom. Je mi jasné, že, kdo nechce, mi stejně nebude věřit. Ale vím, co říkám, znám ho dlouho.
    • A ty jseš stejnej magor jako Landa,proto mu rozumíš.... *11*
      • Vorle, bído jste creténi verscheissene Art. *16* *16*
  • Klasika. Landa je nyní nepřítel protože si troufl veřejně napadnout naši prohnilou smetánku a zmetky v kravatách. Lando drž se a bojuj dál *1* *1*
  • Vyčítat zrovna Landovi, že:..."že může všechno, že je mu dovoleno vše, co jiným není?" Jiří Vyvadil zřejmě právě přilétl z jiné planety. *7*
    • Třeba je Vyvadil marod na hlavu už od malička. *1* *1* *1*
      • Ne není, ale prvotřídní Haisel všech Haiselů. *16* .
  • 1. Vadí mi, že se najednou s křížkem po funuse probírá tato umělecká sebranka, která má na dneším dění lví podíl a zapomíná na svou veřejnou podporu hlavně ODS a jiným pravicovým skupinám. ( viz Dejdar, který dnes říká, že bude volit Zemana )
    2. Strašně také záleží na tom kdo určitou pravdu demonstruje a říká.
    3.Vadí mi když někdo je oblečen jako nácek, ale tvrdí , že nácek není ale káže o pravdě!
    Závěrem jsem netušil, že na Vyšehradě rostou v listopadu houby. Až tam příště půjdu tak si také vezmu nožík , že !
  • Hlavně mu měly po tom projevu odebret krev.Ty jeho pohyby mne silně připomínaly
    nasypanou fetku! *3*
  • Vážení,
    co tu tak plameně hájíte Landu, Vám nevadí, že vás nazývá "hovadama".Alespoň jeden člověk se našel, co si nenechá kálet od naší smetánky na hlavu.Jinak ta "44" na jeho čepici a zádech skutečně představuje symboly jednotek SS.Stačí se podívat na to video, i slepí to vidí.Landa to ví a proto tak plameně vystoupil s tím, že se o žádné symboly nejedná.Tam je ta potrefená husa.Je třeba jej za propagaci fašismu poslat taky do Litoměřic.Tam může titulovat spoluvězně "hovadama" jak mu na ten jeho pozdrav odpoví?
    • Jenže on myslí komunisty!! *16* .
    • Běž si to nechat udělat přiblblou sousedkou a tady ty hnoji neunavuj.
      • Ty jsi ale blbá,ty jedna husičko.Nepotřebuješ písemnej návod na to,abys si mohla správně zavázat tkaničku na své levé botě?A mimochodem,ty to umíš udělat líp než ta sousedka?Povídej!

        *1* *1* *1*
  • demokracie a svoboda slova po česku
    • Pan Jiří Vyvadil má falešné lustrační osvědčení, pracoval v nejvyšších sférách STB a on má tu drzost někoho žalovat, Cibulko žádám Tě o znovuvydání knihy spolupracovníků STB a to ještě do konce tohoto roku. *16* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit