Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten náš prezident nám dělá jenom ostudu.

  • Jsem hrdý na našeho pana prezidenta ta svoloč jménem Lavrov ať  drží hubu! Tento stepní dobytek se nestydí za to co provádí od roku 1917!

    • Hrdý/á? Pávek bude opět mezi prvními zběhy. Ostatně vždyť přísahal věrnost! Převlíkne kabátek a jede se dál.

    • Nevíš, co mluvíš. Měl by ses krotit !!

  • Petr Pavel byl tak dlouho v žoldu NATO, že se od něho nic jiného čekat nedá. 

  • sow.da

    Tak jsem někde četl, že Lipavský je diplomat. To ale asi bylo v nějakém humoristickém časopise.

    • Přesně tak.

  • Diwa

    No já nevím, ale být panem Lipavským, asi bych se nevyjadřoval. On pan Pavel je sice elegán, vzhledem nám asi ostudu neudělá, ale jeho názory a myšlení bývalého vojáka nám nikdy nic kloudného nepřinese, ba naopak ! No a o tom klaunství, být klaunem je docela umění a klaním se každému, kdo tuto "profesi" ovládá, ale být chudákem jako je pan Lipavský a ještě fungovat společně s vládou neumětelů a diletantů, tak tohle je doslova tradégie v prvním dějství !

  • ...Lipavský, Lipavský? A kde pase?

  • No, souměřovat sice nesympatického až arogantního Lavrova s kašpárkem Lipavským moc dobře nelze. 
    Nedůležité poštěkávání bakaláře Lipavského se muselo toho Lavrova opravdu dotknout na citlivém místě.

    Výš ani při výskoku Lipavský stejně nedosáhne. 

    • Nesympatický Lavrov ??

      Podívejte se do zrcadla. Uvidíte tam nesympatickou osobu !

  •  Blb nazývá zástupce jiného státu klaunem asi neví, že náš generál byl jejich největší obdivovatel.

  • Jen se pozastavuji nad tím, jaká hnida - snad s jednou buňkou mozkovou mezi ušima, si dovoluje kritizovat někoho takového, jako je Lavrov. Také absurdné, však ?

    • Pan ministr Lavrov je jedním z nejzkušenějších diplomatů na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit