Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    No samozřejmě. Biden je nejzdravější nadčlověk na světě a mohl by prezidentovat ještě 50 let. Zato Putin je už několik let prolezlý všemi nemocemi co lidstvo zná a je nad hrobem a válka na Ukrajině je pouze projev jeho demence.

    Cha, chááá. Komunisti byli v propagandě, politickém vymývání mozků a nalejvárně proti dnešním "propagandistům" úplní začátečníci a neumětelové.

    Nová paní prezidentová to jistě ví nejlépe, když studovala na komunistické prestižní VŠ politické v Bratislavě a stala se z ní kovaná politručka. A to nemluvím o novém tzv. "prezidentovi" pětinesmyslu.

    • Tak skoro jsem si myslel, že panu Chmelovi studium na vojenské akademii (ne prestižní) nebude moc vadit. Že by to bylo o tom tonoucím, co se stébla chytá?

      Pane Chmelo, nikdo si nemůže vybrat dobu ve které se narodí a každá doba má svoje přednosti i nedostatky. Před rokem 1989 musel mít každý vysokoškolák zkoušku z marxismu leninismu. To jim chcete vyčítat? 

      • Jim všem ne. Ale kandidátům na nejvyšší politické funkce ano.

      • mun.go

        Zápočet a zkoušku. Jmenovalo se to "Vědecký komunismus".

      • josef.chmela

        Nic nikomu nevyčítám ale mám osobní zkušenosti s tím jak se zacházelo s většinou politruků a příslušníků VKR po roce 1989. Všichni tito obyčejní poskoci na základních fukcích byli vyhozeni z práce bez nároku finančního odstupného a bez zajištění do důchodu. Byli odkopnuti jako prašiví psi. Ne všichni byli podrazáci.

        Štve mě na tom to, že privilegovaní a vysoce postavení rozvědčíci s tlačenkou za zády a politruci na GŠ toto vše přežili a byli schopni nejdříve přísahat věrnost ČSSR a po revoluci opět křivě přísahali kapitalistům a teroristům z NATO. Nečestný křivák, kterému nic neříká důstojnická čest, prostě nemůže být můj prezident.

        • V něčem máte pravdu. Bohužel. Ale máte. 

          • josef.chmela

            Ta pravda se, bohužel, dnes nenosí a vlastně ani nikoho nezajímá.

  • KIMCID

    Na to co vlastně dělá nepotřebuje mozek🤣🤣

  • Tak určitěéé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit