Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, to muselo spoustě lidem pořádně znepříjemnit život! Já e-recept také využívám, ale naštěstí mě tento problém úplně minul. Navíc já, když nemusím právě kvůli receptu, tak do lékáren vůbec nechodím a vše objednávám online. Třeba teď jsem udělala velký nákup v e-lékárně s velkou slevou díky tomuto super webu

  • Takhle to dopadne, když se do vlády dostanou lidé z TOP-09 - jako kdysi to

    byl jejich guru na Ministerstvu obrany:

     Tak ten systém elektronických receptů má od středy 19. ledna 2022 dokonce 

    "technické potíže". 

    Podle České lékarnické komory nelze pacientům vydávat předepsané léky. 

    Ministerstvo zdravotnictví tvrdí, že "na odstranění problému se pracuje 

    a vyzvalo nás k využívání záložního datového centra."

    • Takže - Tondo, podle tebe nefungoval systém kvůli tomu, že jsou ve vládě členové TOP 09...???


      • Ne sice výhradně, ale s vynucenou změnou osazenstva MZd 

        v počítačové sekci za pár expertů TOP-09 se tyto problémy 

        očekávaly a nadále čekávají...

  • sistem nefuguje prze jim tam do lekarnikum nejde eletrina prze jim zkazali se nepripojit na eletricki solar paneli lego sistem starvors !!!

    • Líbí se mi tvá fantazie a schopnost vtipně a kreativně vymýšlet tyhle komentáře. To je obdivuhodné....kam nato chodíš.....?  🙂

    • HOAX par excellenceиз "клавиатуры" нашей знаkoмой Василисы...

      • Jen jsme zkoušeli míru tvého osobního zaujetí pro zvěstování univerzální pravdy !! :) Šlo o to, na jakou nejabsurdnější kokotinu jsi ještě schopný zareagovat  s odhalením a varováním celému světu, že se jedná o hoax a dát si sám sobě like. Vyhrál jsem flašku. :)

        • I Vy šibale...

        • Copak náš MUDrc. Toníček, toho času ouřada v Poděbradech. Ten všechno ví díky wikipedii, všechno zná poněvadž má google a nejlíp mu jde kopírování vkládání a udělování si palečků. Ten HOAXy vždy rychle prohlédne.

          • Pomluva se řadí mezi trestné činy, jestli to nevíte...

            • ..a je povinností každé osoby oznámit státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu pokud byl spáchán některý z trestných činů vymezených v § 368 trestního zákoníku. Takže zajděte si u vás na Palachovu 220 s oznámením, že J.M. napsala v internetové diskusi, že náš MUDrc. Toníček je chytrej jak rektum Šalamounovo - čímž byla naplněna skutková podstata trestného činu pomluvy. V případě nesplnění této povinnosti by jste se sám dopustil trestného činu neoznámení trestného činu. A až to tam sesmolíte, udělte si palec hore, pablbe.

        • I Vy šibale...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit