Přejít na výpis diskuzí

Lesk a bída celebrit bez úspěchu

11.7.2018 10:31
Václav Štefan 6 příspěvků

Na TV Prima momentálně běží velmi osobitá reality show Štiky, která diváky přenáší do rodiny pofidérních celebrit. Proč se někdy stávají slavnými lidé, kteří nic reálně nedokázali? Co čtenáře bulváru láká na příbězích "neznámých slavných"? Je Zdeněk Macura jen internetový vtip? A co na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Velmi osobitá show" - autor se asi pomátl.

  Je to pouhé vyplnění koupeného programového "formátu". Dnešní tuzemské televize již prakticky nic netvoří, kupují formáty, které vyplní tuzemskými herci a dialogy v češtině.

  Od Štik přes Ano, šéfe po Poldu. Majitelé mají dobře zmapované cílové skupiny, jen občas podcení mentalitu nebo historické pozadí tuzemského publika.

 • Neznám a poznat nechci.

 • Televize? Co to je? Jó, už vím, to je to na čem při úklidu v bytě utírám občas prach.......ono to i hraje? Budu ji muset někdy zapnout ,jestli budu mít chvíli času a čirým nedopatřením tam bude nějaká smysluplná pravdivá a užitečná informace......

 • KIMCID

  tak co když je potřeba se zviditelnit postačí jít v černém a řvát Mee Too

 • Uz to, jak se ''predvadi'' v televizi svedci o jejich mizivem IQ...

  Nevidela jsem ani minutu...

 • Blbec zůstane blbcem i když má přídomek -celebrita-nebo lékař,novinář,politik,atd.Pitomec se svého charakteru nezbaví nikdy,jde jen o to co z něj udělají jiní hlupáci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit