Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držíme palečky. Jste v právu. Kubice ať jde do pr....
  • Jedno přísloví říká,že když kobyla dodělává,tak nejvíc kope.Na tu pravicovou bandu ,je toto přísloví,jasko vyšité.
    • Lessy kope...
      • Za Spartu!
        • a ty ??? za jakou ???
    • Toto jsem nepsal já!!!
      • To jsem psal já!!!
        • Já jsem si myslel, že jsi to psal ty.
          • A já jsem si myslel, že sis to myslel.
            • Já si myslím, že moc myslíme!
  • Lessyho vyhodili na hodinu za pomluvu. Z vlády kradou miliony a s nimi to ani nehne.
    • miliony ??? jsou to vyšší položky
  • Lessy byl odvolán za pomluvu.Berme,že pomluvil ,ale nebylaí to pravda (tomu příliš nevěřím ,ale budiš),jde o závažný důvod k odvolání ? Kdyby nešlo o vážnou věc,tak je to směšné.Ale jak vidět,u nás je všechno možné.
  • Lessy to vyhraje !!!!
    • doufejme,že ano
    • A co hraje? Žolíky?
  • Já bych spíše vyhodil z úřadů Kalouska, Nečase a Kubiceho. *12*
    • mělo by to nastat,,,,,,,,,,,,,,,,,jen kdy ,to bude ?
    • Ty můžeš vyhazovat tak maximálně odpadky do popelnice, když to opatrovník riskne a pustí tě před barák.
      • je vidět, že se řídíš mottem " Podle sebe, soudím tebe", prde. *2*
  • To co se děje je k zblití. Každého zlikvidují, kdo se jim postaví do cesty. Jejich heslo :" Naše zlodějny nesmí být nikdy a nikým odhaleny.:¨"
    • správny názor
      ješte Rath má jít ted někdy do sněmovne......vydat/nevydat..................
  • Vláda těchto lotrů taky jednou skončí a asi to nebude už dlouho trvat.
    • Souhlas,blíží se to každým dnem.Všichni občané to ví,jen tato vládní pakáž žijící ve svém světě intrik a plitivkých podrazů si myslí,že jí opět volby projdou.Jenže vládní holenkové,můžete být na hnoji jště před volbami.
  • Teď má ta sebranka volné ruce. Volby jsou za rohem. Lessyho se zbavili a jediným
    loupežníkem je podle nich Rath. Ještě to trošku "přimedalizují" a my jsme tak blbí, že je budem zase volit. Tady nepomůže ani právnický Bůh - tady si musíme pomoct sami.
  • Kubice alias Hyhlík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit