Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už ho dostali a je konec s vyšetřováním. Ono je fakt, že kdo chce psa bít tak hůl vždycky najde. Moc se to blížilo k vládnoucí garnituře, museli mít (_!_) sevřenou, že by přeštípli desítku hřebík. Teď si může Kalousek s Nečasem vydechnout. No ale ještě není vyhráno, bouří se lidi kolem Tluchoře, třeba překvapí. *9*
    • teď musíme hůl hledát my a ty vladní psy bít hlava nehlava.Je to opravdu k pláči,co se to nyní děje,zlatí komunisté a už aby bylo volby a ten dobytek konečně táhl.Kde je jejich volební program.který svým voličům slibovali?
  • Vy co jste v r.89 cinkali klíči, dobře vám tak svrbělo vás dobré bydlo, teď žijete ve státě který nemá demokracii žádnou a neuděláte už nic.
    • Jejda Peťo!!!
      Vy možná žijete ve státě který nemá demokracii. To co nás svrbělo nebylo dobré bydlo, nýbrž zapařený zadek plný potniček ze světa bolševického teroru, hororu a hrůzy!

      Ivana 33let. *8*
      • No, vy jste toho za totality asi hodně prožila, soudě dle vašeho věku..
        • zbytečně jse urážet
          je třeba řešit situaci od 11/1989 je to stejné a rozkradené ....................důsledneji
      • Pokud je ti 33 let, tak to jsi skutečně zažila ten opravdový "teror" na vlastní kůži *3* . Kolik ti vlastně bylo 10 let? Chudák holka, už tak malá a tolik teroru, hororu a hrůzy. Je mi tě opravdu moc líto. *3*
    • věř,že takový dobytek před rokem 1989 nevládl,jaký vládne nyní.Proč se nejde s kličema teď,když je polovina národa na žebrotě,plati se za léky,doktory,studenti budou platit školné,rodí se méně dětí,nezaměstnanost jen skvétá a korupce je na denním pořádku.President republiky něco znamenal,nyní je to stejný kašpar jako tato zkorumpovaná vláda,kterou jmenoval.
  • No a je to tady. Co jsem psal posledně? KLUCI DOSTALI STRACH a proto to hned nechali ošetřit - copak to jde vyšetřovat, aby snad se i na nás něco neprovalilo? Tak pryč s ním a nový to už nějak zařídí, bude muset - to bylo přece vstupní zadání. Je vám z toho na blití? Mě jo kdy už ty prasárny skončí? Unie ale zastaví peníze a celý stát bude v pr..li jen proto, že banda grázlů se chytila vlády. Bůh nám pomoz!!!
    • ...... většina má stejné " p o c i t y " . . . . souhlasím
    • ... tak teď je řada na Tlučhořovi *1* *1* *1* a jestli ho odkrouhnou tak je to v (_!_) a jdu volit KSČ v čele se Štěpánem, ten jediný věděl co chystá, ale nemohl tomu zabránit ...
      • realny nazor a spravny
  • Že odešli během jednoho týdne tragicky dva státní zaměstnanci (pracovník Min. práce a soc. věcí a dále zaměstnanec Min. život. prostředí- není nezajímavé, že na kanoi byl právě se svým kolegou-neobvyklé) není podle mne náhoda. Aby jsme se časem nedozvěděli, že advokát Láska, který chystá trestní oznámení na DPP je např. nezvěstný. Připomíná mi to dobu, kdy se nacházeli v sudech v přehradách nepohodlní lidé …
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/clanek.phtml?id=755833
  • Tak mě se líbí opravdu "slepičí postoj" Karoliny Peake. Ještě před hodinou byl na PL její blog, jak musí být vybírán nový policejní šéf transparentně a nezpochybnitelně !!! A za hodinku" Bum" a už je nový šéf vybrán, bez výběrového a transparentního řízení - prostě si tam dosadili svého Červíčka, který poslouchá politiky na slovo. Je vidět, že Nečas s Kalouskem považují Karolinku jen za "pipinku", kterou netřeba informovat - užitečnou idiotku, která svým hlasem pomůže držet vládu - za trafiku pro ni a jejího "starýho", kterému strčili "trafiku" v Číně a je to. A ona chudinka se nás pořád se snaží přesvědčit, jaká je ona poctivá superpolitička a zatím nechápe, že pro vládu je jenom pára nad NečasoKalouskovým exkrementem. Ale líto ji mi není. Má, co chtěla a stala se nejsměšnější figurkou této vlády...Ta odvahu k tomu, aby vládu shodila, určitě nenajde, je sama podělaná až na půdu. Hádám, že už po tomhle debaklu bude raději mlčet a vládní činy přestane komentovat.
  • První pocity - je mi k pláči. Tohle patří mezi ty zrůdnosti, kterými nás naši Nečasové a Kalouskové obšťasňují. Kdy to skončí? A za jakou cenu? Žádná strana není pro mě volitelná.
    • ... zloději se bojí ... slušný lidi už nemají kam utíkat ... báli jste se komunistů a Rusáků a teď máte co jste chtěli ... to jste si vycinkali klíči a teď jste v p... a v Rusku to není lepší ... tak kam teď ...
      • správny názor
  • To jsou křesťané a takové sviňstva dělají. Bojí se odhalení pravdy a proto musí každého zlikvidovat. Jen čekám, že uslyšíme, že David Ráth spáchal sebevraždu. Zatím to na něho navlíkli, Lessy ještě může být rád, že nedopadl hůře. Vládne nám mafiánská vláda. Uvidite, že ještě budou zavírat i občany za příspěvky proti nim. Volím komunisty.
  • Pro Rosita.Jak dlouho jsi platil na důchod je nepodstatné.Podstatné je zda jsi nevolil politické lumpy,kteří tuto zemi rozkradli.Pokud ano,tak zasloužíš jedině výplatu důchodu na holý zadek bejovcen.Po výplatě důchodu,bys měl ještě, z vdečnosti ,políbit bejkovec.Za to žes dostal to,co ti náleží.Mladá generace se na tvé debužírování dlužit nebude.
  • Je to jen dobře placené koryto. Takových pezidentů nadělá každý z nás za půl hodiny dva kýbly.. OSTATNĚ TAKOVOU CENU MAJÍ VŠICHNI POSLANCI a ministři i se svými kabinety
  • Ale copak copak ? Člověk dosazený předchozím PP nakonec skončí jako nový PP ? To jsou věci. kdopak nám vlastně ty policejní prezidenty likviduje ? A jen tak na okraj: řada pra-
    covníků musela s panem Martinů také skončit. JEN NĚKDO ZÚSTÁVÁ. Nechtělo by to tam
    na PP pořádně provětrat ? A nebo co je všechny zrušit ? To by se řadovým policitům
    ulevilo. Možná, že by konečně dělali to, co jim ze zákona náleží..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit