Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Republikán od Reagana Roberts se bojlí třetí světové války a kritizuje za to USA nikoliv Putina a Ruska.

  Západ chce podle Robertse vyrabovat Rusko, protože je sám totálně zkorumpovaný a morálně i finančně rozvrácený. „Bohatství západních elit je založené na vykořisťování menších zemí, které se tomu nemohou bránit. Západ však okrádá i své vlastní občany. Konkrétně americké elity v této gangsterské činnosti vynikají úplně nejvíce. Podařilo se jim za několik posledních let doslova vyhladit celou americkou střední třídu. Na rozdíl od Ruska, které se zbavilo tyranské vlády bolševiků, USA i Velké Británie vězí až po krk v bažině lží a tyranie. Západ chce vyplenit Rusko, v cestě za tímto cílem však stojí Vladimir Putin. Chtějí se jej tedy zbavit, stejně jako se zbavili ukrajinského prezidenta Janukovyče," upozorňuje Roberts.
 • Kdo napomáhá nebo kryje zločin je ve spolupodílnictví odpovědný jako sám zločinec. Tento zločin, kterým je sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou spáchali Kyjevskou juntou vedené ozbrojené složky, což bylo doloženo:
  a) Ihned po sestřelu hlášením španělského dispečera Carlose, kterému bylo řízení letu přiděleno a jehož hlášení se potvrzují vyšetřováním.
  b)gangsterským přepadením řídící věže ukrajinskou FSB a její vybrakování veškerých záznamů letu a odmítnutí vydat okradené originály mezinárodní vyšetřovací komisi.
  c) odmítnutím příměří aby se mohla nehoda vyšetřovat a naopak vystupňování bojů
  d) USA ve spolupodílnictví na tomto zločinu tím, že ho kryjí tím, že odmítají vydat originály satelitních snímků, které dokládají, že střílela ukrajinská armáda.
  Dále jsou zločinem podílnictví z nadržování, napomáhání a křivého obvinění odpovědni činitelé EU a jednotlivých vlád, kteří křivě obviňují z této hanebnosti Rusko a ještě ho chtějí vyprovokovat jen proto, aby zakryli svoji podlost a snahu uchvátit surovinovou základnu z dalších území.
  • Takže abychom si to shrnuli: MH17 sestřelil americký pilot Carlos v ruském bitevníku Su-25 raketou Buk. Nejde ovšem o žádný zločin, protože Boeing vezl již mrtvé "chlazené" pasažéry letu MH370 a řízen byl dálkovým ovládáním (RC soupravou Futaba) z vedlejšího singapurského dopravního letounu. Celá akce byla jištěna náloží na palubě, která explodovala při dopadu na zem. Na plánování se společně podíleli CIA, FBI, Mossad, FSB, KGB a SBU.
   Nyní je nejdůležitější mlžit, mlžit a mlžit, třeba vymýšlením zcela nesmyslných teorií, aby se zapomnělo na nějaké separatisty *1* *1* *1*
 • V Donbass zabiti 3 američtí poradci a zraněn generální instruktor Randy Allen řídící operace vzpoury v Donbass. Předpokládá se, že dohlížel na operaci "Boeing". REFERENCE Maj Gen Randy Allen Key (Kee Randy Alan), v době, kdy byl cvičen ve vzdělávacím budově rezervních důstojníků na University of Oregon, sloužil jako navigátor strategického bombardéru B-52 pilot, vojenské dopravní letadlo. Podílel se na činnosti v Pentagonu jihozápadní Asii, na Balkáně a v Afghánistánu. Následně působil na americkém ministerstvu obrany, velitelství amerického letectva, byl zástupcem velitele operačních středisek mobilních odpovědi vzduchu, náměstek ředitele pro ředitelství politicko-vojenské záležitosti strategických plánů. Stojí za to poznamenat, že čtyři Američané byli nedávno zabiti během boje v Dubrovka. Tyto neočekávané ztráty vedly k tomu, že
  polovina z amerických instruktorů seposrala....
 • Přečti si pečlivě republikána od Reagana - níže co je napsáno -

  šílenci, co ohrožují celý svět sedí ve Fashingtonu - Bilderberg - Clinton, Obama, Bush, a další. a na diskusích tady šílenec tečka - a jeho milion nicků.
  • Soudruzi! Známe přece naše bolševiky desetiletí! Musí se přece sami ubezpečit, že oni nic,
   oni jsou čistí! Bolševická pravdě je výžda a za všech okolností krvavě čistá
 • Některé sestřely se dají docela pěkně okecat./http://www.airways.cz/clanek/2014-07-21/prehled-sestrelenych-civilnich-dopravnich-letadel /Malajský letoun splnil své zadání a pravděpodobně nikoho nebudou zajímat výsledky vyšetřování.Tak jako sarin v Sýrii a korejský člun Cheonan.
 • Putler vejde do dějin. Další šílený ruský diktátor - tradice zavazuje.
  • Nikoliv tečko- nyní jako Serjožka, což odpovídá, to máš v hlavě, co on v tom jméně.

   Kteří byli před ním? Piš, blbe. Stalin- to byl Gruzínec, Lukašenko- to je Bělorus, CHruščov, Brežněv. to byli Ukrajinci, Dzeržinskyj - Polák-Žid, Berija - Azerbejdžán, Nech se vyšetřit, už ti to tu píše kde kdo, tak to konečně udělej, potřebuješ to.
  • Putler možná, toho neznám, stejně jako komunistické CCCP
 • merické síly preventivního jaderného útoku

  Putin by měl dát světu jasně najevo, že u provokací existuje hranice, kterou už nemůže jeho země akceptovat, protože si uvědomuje, že je ohrožena preventivním jaderným útokem USA. Putin může doložit odstoupení Washingtonu od smlouvy o balistických raketách, budování raketových základen na ruských hranicích a změnu strategické doktríny Washingtonu, která povyšuje americké jaderné síly z odvetných na síly preventivního jaderného útoku.

  Putin by měl jasně formulovat, na co všichni nějak zapomínají: Že pravděpodobným důsledkem akceptace amerických lži a agrese, nebude jen „nějaká“ další válka, ale faktický konec života na této planetě. Obzvláště vazalům Spojených států v Evropě, Kanadě, Austrálii a Japonsku, musí být konečně už jasné, že je jejich zodpovědností zastavit Washington, nebo přijmout spoluzodpovědnost za další světovou válku.
 • Narozdíl od Obamy je totiž připraven podělit se o důkazy, které Rusko má, ohledně toho, co kdo skutečně dělá na Ukrajině. Je poměrně jednoduché doložit, že Washington zorganizoval puč, který svrhl demokraticky zvolenou vládu, že podporuje násilí proti těm, kteří se puči postavili, že je hluchý vůči opakovaným žádostem Ruska vůči Kyjevu a vzbouřencům, aby své spory vyřešili jednáním.

  Putin by měl dát světu jasně najevo, že Washington pokračuje s provokativními vojenskými kroky proti Rusku, s posilováním jednotek na hranicích Ruské federace a s výzvami k dalšímu navyšování jejich počtu, s provokativními akcemi a obviněními ze strany špičkových amerických generálů a vládních představitelů, se snahou izolovat těmito kroky Rusko a způsobit mu ekonomické a politické škody.
 • Soukolí války

  Bílý dům nyní opět roztáčí soukolí války. Jakmile se začne točit, táhne ho setrvačnost dopředu. Idiotské, a vskutku neskutečně stupidní vlády a média v Evropě si, zdá se, nejsou vědomi celého toho ničivého divadla ani ohledů na jejich vlastní budoucnost. Neexistence budoucnosti je jim patrně lhostejná. Svojí bezstarostností se sami odsuzují k zániku – a s ním ale bohužel i většinu lidstva. Spadla by snad nebesa, kdyby britský premiér, francouzský prezident či německá kancléřka nebyli pozváni do Bílého domu, nebo kdyby polští nýmandi nedostali od Washingtonu svých třicet stříbrných?

  Jsou čtenáři, kteří nemohou tolerovat problémy bez řešení. Zde jedno takové nabízím: Jednou z mála možností, jak se vyhnout válce, je, že Putin předloží tuto záležitost v OSN. Jestliže Washington mohl poslat Colina Powella do OSN, aby tam pomocí sprostých lží obhajoval válku proti Iráku, měl by být Putin schopen předložit OSN pravdivý případ války Ameriky proti Rusku.
 • Americká populace s vymytými mozky

  Názor Washingtonu, že svět je jeho ústřicí, je tak zakořeněn, že ani Dempsey, ani jeho vysoce postavené publikum na Aspenském fóru nepostřehli absurdnost toho výroku. Washington a současná americká populace s vymytými mozky bere jako daný fakt, že naše „výjimečná a nepostradatelná země“ není omezována ve svých činech suverenitou ostatních států.

  Washington bere za dané, že americké právo je v ostatních zemích nadřazené nad jejich vlastním právem – jen se zeptejte ve Francii nebo Švýcarsku, kde Amerika může diktovat finančním institucím a korporacím, s kým mohou dělat byznys a s kým ne – jen se zeptejte v každé zemi či firmě, které bylo zabráněno dělat byznys třeba s Íránem. Bere se za dané, že Spojené státy mohou napadnout jakoukoliv zemi, jejíhož vůdce Washington nejprve démonizuje a poté svrhne – v Iráku, jako v Hondurasu, Libyi, Srbsku atd. Že může vést vojenské operace proti zemím, jako je Pákistán či Jemen, se kterými není Amerika ve válce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit