Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S kým, s čím: "s vaší chybou", když tak 😉.

  • Tak je tím myšleno nejkrvavější po 2.světové, tak to bylo už všude možně prezentováno.

  • A proč Putin nevydá své  soudruhy, kteří sestřelili malajské letadlo, podobnost čistě náhodná! Lhali o Katyni,jihokorejském letadle ,malajském letadle je to komunistický dobytek. Goebbels byl naprostý břídil.

  • Každý asi někdy v životě zalhal...

    Nemělo by to být bráno jako normální jednání...

    A co se politiků týče  - napsala jsem zde už několikrát, že po volbách ztrácí paměť - což se dá přeložit tak, že před volbami lhali...

    A toho ,kerý lhal a lže nejvíc  nazval i soud lhářem...

  • janhrom

    A kdo vám říkala že u Kantýně nestřílel Poláky nějaký ukrajinec?

  • janhrom

    A kdo vám říkala že u Kantýně nestřílel Poláky nějaký ukrajinec?

  • Chápete to jako něco na způsob psa s rodokmenem? 😂
    Být lhář, je evidentně kvalifikační předpoklad pro práci politika. 

  • To je úplně blbý příklad...

    Ostatně - teď bylo mnohonásobné znásilnění prokázáno a viník byl osvobozen...

  • Když vás znásilní soused a soud mu to neprokáže a on bude osvobozen, zanamená to, že jste vlastně znásilněná nebyla, že? 😀

  • "Putin, který rozpoutal nejkrvavější konflikt v Evropě svým rozkazem ke vpádu vojsk do sousední země 24. února 2022"

    A já se dosud naivně domnívaj, že nejkrvavější konflikt v Evropě rozpoutali Němci, když zahájili 2. světovou válku.

    Pletu se já nebo je v článku dezinformace?

  • To je sice pravda, ale ještě není uznaným lhářem...😉

  • No jo. - vypadl z okna, nebo ho srazilo auto...

    Nebo nečekaný IM...😉

  • Nechte si opravit klávesnici...

    Zasekává se vám S...

  • Ajó...

    Mělo být:

    Tak proč čtete mě příspěvky...?

    A proč reagujeme...?

    Chybičky se vloudily...

  • 👍...

  • v letadle letel ten moravskej krestanskej semafor

  • On reagoval, protože mu to z Petrohradu nařídili. 

  • Důkazů je dost, ale ruská diktatura je nikdy neuzná. Stejně se chovali třeba i u Katyně.

  • Ta dvě SS jsou zřejmě na památku neonacisty Utkina, kdysi proruskými šváby opěvovaného velitele wagnerovců. Když se Putinovi znelíbil, nechal ho zavraždit, jak se to mezi nacisticky smýšlejícími grázly dělá.

  • f2sulik

    zelenSSkyj je osobně viděl jak někam odjíždějí z místa havárie na koloběžce.

    Psali to na SSeznamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit