Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/416641-akcie-v-usa-diky-bankam-a-rope-vzrostly-zpevnil-i-dolar.html
    • všichni víme, odkud vítr vane...
    • https://www.youtube.com/watch?v=NMpHE8EuzDY
  • ne by zařvala,ona ZAŘVE a již brzy
    • ... to není nic pro tebe, bezďáku :)))
      • mazej do hajjzlu ty buzzerante
        • ... umírej dlouho v krutých bolestech, ubohý potomku tapíra a krysy, jsi neškodný :)))
          • Bijec pitomečků alias Simon Bukvičák, teplá to svííňa chudák nemohl spát, připoután na lůžko nás obdařoval svými duchaplnými výlevy, viď ty kretééne na kriplkáře a nebo posteli..hi..hi
            • ... dokonale primitivní závěry dokonalého primitiva :)))
        • ... baví mě bezmoc nejprimitivnější trosky na netu, taková tupost se jinde nenajde :)))
          • Koukáš z hrbu Simona, viď pitomečku? *2* *2* *2*
  • když celý ten slavný kapitalismus je jen FEDem podporovaná pyramidová hra. Žádné Ponziho schéma nemůže trvat věčně. Jednou dojdou "sponzoři".....
    • ... tvá inteligence nedojde nikdy, balíku :)))
      • už jsi dnes zamečel?
        • ... jsi ubohá troska, moc mě baví tvé IQ, primitive, dnes má fajn náladu, tak tě nejebu :)))
          • a teď VYSKOČ....
            • a teď zameč.....
            • ... pěkně zaměstnávám nejprimitivnějšího hlupáka :)))
  • Nevim ja jsem v práci kovová hoblinka říznutá elektrotechnikou a za co vezmu je zvučná německá značka ale Made in China a to si práce německých i čínských rukou vážim,prostě nějak mi to nesedí s tou výkonností Německa . Oproti nám oni mají výhodu že mění práci za práci velmi snadno,prostě vždy v zemi spolupráce někdo pro ně něco dělá, jsou největší ekonomikou Evropy.
    Bohužel se z nás stává montovna pro smetanu lízajcí Německo a ukazuje se že největší problém je vývoz kapitálu z Evropy , USA a z toho má profit tak maximálně 10%.Kája Marxů by se divil jak se otevřenou závorou blíží hranice.
    • ZAMEČ....
      • ... polib mi, primitivní moulo :)))
        • vyskoč
    • ... tvá tupost je neskutečná, hlupáku, nikdo nedočte ani 1. řádek, ani debílek BTW :)))
      • Ještě pořád koukáš z hrbu Simona, ty mrdko?
      • ... jedině, že ten ubožák jsi ty sám, nemocný blbečku :)))
        • ).(
  • Raději se starejte, za kolik zařvala ČR, evropské socky... *15*
  • už je to tady, všichni si nalaďte jakoukoliv ruskou TV, USA napadlli Rusko balistickými raketami
    • Simone, Simone, ty blbče teplej. *2* *2* *2*
      • a prská svoje popelnicová moudra.
    • víme sajmon, jedna tě vzala do hlavy
  • ... s radostí jsem se zase jednou ujistil, že chodit mezi zdegenerovaný póvl je pitomost :)))
  • ... není důvod ohlasovat příspěvek vychlastaného bezmozku :)))
    • Dej si pokoj aspoň v noci, Simone. *1* *1* *1*
      • ... jsi tak primitivní ubožák, že ti nikdy nic nedojde, jsi zde ve správné společnosti, blbe :)))
        • Simone, Simone ty blbče teplej.
          • ... jsi mimo, ale to se troskám jako ty děje pořád, tupče :)))
  • vivat Stalin
  • Bylo na Řecko tak proč ne pro LVA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit