Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  neo-marxistická sebranka krajně levicových šílenců prorostla skrz celý západní svět... ovládají média, kultůru, snaží se zlikvidovat národní identitu i obranyschopnost západního světa... obvykle je poznáte jako šílené zelené/vítací/gender/sluníčkové teroristy kteří rozvrátí cokoliv k čemu se přiblíží

  • Přesně tak,ale to jsou jen vykonavatelé toho co jim poručili a zaplatili boháči z Bilderbergu.Těm patří 90% všeho na světě ateď chtějí ten zbytek.Dlouho nebyla válka,proto jim otrnulo.Jsou to v EU ti z Bruselu,Clintonová a spol v USA a jak řekl Trump: Jejich finanční možnosti jsou neomezené.

   Rozvrat kultury,degradace autorit,rozmetání států,zhanobení národů ,etnocida,genocida  mísením ras,to jsou jejich prostředky.Způsobí tím krizi a bídu a za to se jim dostane odměny,kterou dokáže vytvořit jen nouze a nenávist,ale to bych předbíhal.

 • Na ilustrativním obrázku pravá ruka ukazuje kam má jít levice? Dost podivná ilustrace, ale vůbec ne tak vzdálená realitě. Tady taky pravice radí, jak by měla vypadat levice.

  Oni nějakého "partnera" potřebují, kterého by alespoň v médiích mohli otloukat.

  Dnešek je jiný, než pravolevé vidění světa v minulém století. Za několik let se bude svět výrazně dělit na chudé a bohaté. Ale chudoba bude představovat jinou skutečnost, než si jí představujeme dnes. 

  Chudý bude ten, kdo nebude mít bungalov se šesti pokoji kousek za Prahou, kdo nebude nakupovat v Pařížské ulici, kdo si nebude smažit bůček dvakrát ročně na Maledivách........(ironie).

  Prostě svět se mění a "tradiční" levice a pravice patří včerejšku. 

  • Pravá ruka v zrcadle je ruka levá...

   A na obrázku mi chybí dva polokruhy, dotýkající se středem...

   A právě k tomuto středu, resp. otvůrku v tomto středu onen ukazovák levé ruky ukazuje...

   • to jako že levici stačí nastavit zrcadlo aby si všimla,že je ve skutečnosti pravicová a směřuje do toho otvůrku?

 • Já myslím že pojem levice a pravice se s koncem dvacátýho století utnul. Piráti by se svým požadavkem sledovat elektroměry museli bejt pasovaný za top-ultra levicovou stranu. Samozřejmě to jejich postižená místopředsedkyně se svým blbým šklebem vyžehlí.

 • Sociální demokraté po celé Evropě paběrkují, protože zahodili svůj ideově-ideologický formát a buď papouškují nesmysly z Bruselu o gretensko-klimatickém šílenství, migračním či inkluzivním třeštění a o dalších bláznivých tématech s ještě bláznivějším obsahem, bohatě ochuceném eurohujerským ideologickým balastem, anebo bezradně přešlapují na místě a nechávají si vykrást poslední zbytky z kdysi bohaté a zajímavé programové nabídky. Sociální demokraté částečně zkostnatěli, pružnost si udržují jen v přijímání absurdit z Bruselu. Tímto novým podobenstvím se socani odcizili svým příznivcům a zájmy občanů už de facto nehájí, jen konjunkturálně projevují snahy udržet se v první skupince evropského civilizačního pelotonu. Už ani nejde o dodržování demokratických zásad, jen se ještě aspoň chvíli udržet v oné první skupince evropského pelotonu, který je ovšem špičkami EU směrován do bažin se smrtícím islamizačním a migračním jedem.

 • no jo,ale ta ruka je pravice! Nepleťte si pravici s levicí!

 • Bylo by vážnou chybou zužovat tzv."levici" je na soc.dem. strany. Máme zde i celou řadu neomarxistických stran jako např.zelení, piráti a pod. Celé směřování EU se výrazně přiklání nalevo a tradiční konzervativní strany jsou různým způsobem nálepkovány jako  například v Polsku nebo Maďarsku.

 • "Dělnická třída se zmenšuje a střední třída se naopak rozrůstá."

  To snad platí jedině o množství / počtu jedinců zmíněných tříd. 

  Majetek těchto jedinců (v dělnické a střední třídě) naopak trvale klesá ve prospěch tříd bohatých a superbohatých. A moc (politická moc) jde za tím, kdo má peníze.

 • Levici chybí bída,takže ji teď nepotřebujeme a pokud budeme v podstatě spokojení,tak nepotřebujeme ani politiky.

 • Hledat talenty, pro tuto profesi se nedaří dlouhodobě?

  Lidi, s pocitem zbytečného talentu, raději prosedí čas v hospodách.

  U lihovin ošetřených chemicky a vína se siřičitany a alergie se šíří....


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit