Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drony nechají doma, ale nože určitě budou mít, zase to odnese nějaká rodina jako minule na Moravě.
    • Doufám, že to odnese Tvoje tupá hlava.
  • nechají drony doma?
  • Zloději nicků kdyby Američan neměl peníze na letenku tak k nám může
    těžko přiletět jako turista. Teda na té KGB tu protiamerickou propagandu
    dost flákáte. *15* *15*
    • njn máš zákazníka chvilku tu nejsi a hned tě někdo zneužije *1* *1*
      • Proč to neuděláš ty? *14* že bys na to na neměl. *15* *15*
  • Je to hezké myslet si že se k nám pohrnou.Pokud vůbec vědi kde nějaké ČR je? *1*
    • Ale vědí že je to krásná země v Evropě, kde je capital Prague a tam Charles´ bridge a Charles´ University a když chcipl komunismus tak se presidentem stal Mr Havel, jehož bustu mají v kongresu. A také vědí, že další president kradl v Chile pero a jeho nástupce mluví sprostě (Milosh Bubble Bum).
      • vsadím se,, že ti, co tam nebydlí, nevědí ani, kde je New York, a možná ani ti, co tam bydlí *2*
      • souhlasím jen s: vědí že je to krásná země v Evropě.A také vědí, že další president kradl v Chile .
        • No, nechci nikoho přesvědčovat, mám své vlastní zkušenosti. Mohu jedině doporučit go and see.
          • ok *3*
  • No páni, to bude záplava tlustoprdů v mekáčích. Naperou se levnými hambáči a kolou a zbytek dne proleží v hotelu. Stejně minimálně 70% Američanů nemá na letenku do Evropy peníze.
  • Američan si může zapalovat doutník dolarovkou protože ví že má dobrý plat.
    Rus může Rubla házet do kamen protože jako platidlo je nepoužitelný. *1* *1*
    • asi proto je jich tolik závislých na potravinových bankách
    • Spiše bych napsal ano muže si zapalovat stodolarovkou.A to jen proto že amerika si jich natiskne kolik chce a světová banka s tím nehne. *1*
  • Tak co hlupáčku tečko, chodíš na vyšetření kebule?? *3*
  • Běžní američani jsou rádi když dostanou zadarmo šufan polévky od Armády Spásy.
  • To asi nebudou běžní američani. *7*
    • ale ano, běžný američan je Afroameričan nebo Latinoameričan (my, stejně jako běžní američané bychom řekli negr nebo portorikánec) a živí se dealováním drog a drobnou kriminalitou... no a když se zrovna nezadaří, tak je mu i ta Armáda s pásy dobrá...
      • jsem ráda, když sem své ubohé příspěvky napíše nějaký dem entní rasista, aspoň je vidět kdo má jaké postoje
        • Rasista samozřejmě jsem, ale jak jsi došla k tomu, že dementní? *1* *5*
          • čtu tvé příspěvky, tak takhle *3*
  • Zdejší Rusofilové z toho zase budou dostávat záchvaty vzteku!

    a vůbec nechápou že Američtí turisté přinášejí do našich rozpočtů peníze které
    nám tu pak zlepšují život. Říká se tomu ekonomika.
    Kdyby byla Praha odstřižená od turistů tak se také dostane do finančních problémů.

    Pokud já osobně najdu bohatého amerického ženicha okamžitě odjíždím s ním.
    • No já Ti nevím - nabob bydlící v Hiltonu přinese peníze jen do rozpočtu ruské mafie, která hotel vlastní; a z dreddatých baťůžkářů s jointem, kteří si koupí komickou čepici od ruského šmelináře na Karlově mostě, vychlastají u Fleků každý 8 piv, pochčijou zeď v Nerudovce a nakonec se poblejou na Staroměstském náměstí, z těch moc nezbohatnem... *1*
    • Rusofilům je to fuk. Ty tu své lidi mají.
      Teď to prý vypadá na velkou navštěvnost z Číny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit