Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Donald Trump bude dobrým prezidentem, ještě že nevyhrála krvežíznivá Killary
    • Se nediv ,má dvě princezny .Ty do války za USA nepůjdou.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/472358-migranti-nejsou-lide-ale-zvirata-prohlasil-trump-na-adresu-pristehovalcu.html
    • Jsem náruživá sledovatelka fotbalových přenosů a zrovna před blížicím mistrovstvím světa ve fotbale,mne potkala taková smůla.Porouchala se mi televize.Ihned jsem ji rozebrala a snažila zjistit
      příčinu a taky jo.Odešla mi lampa PCL82,kterou marně scháním.Pokud někdo ví o obchodě,kde bych uspěla,budu vděčná za pomoc.
  • Žádné strachy. Becherovičův tovarišč Voloďa nám bude dodávat levnou ropu. Jeho strana rodnaja je přece bohatá a ropy mají tolik, že nevědí co s ní. A tak v rámci bratrské pomoci nám ji budou levně dodávat na věčné časy a nikdy jinak. A ti západní kapitalisti jsou přece před záníkem. *15* *15* *15*
    • Napsal jsi to správně i když ignoruji tvoji ironii.Stát,který zradil tj.My bohužel má smůlu.Benzin za 4-2,10-4 Kčs je minulost.To musí přijít nová nesametová revoluce a válečné soudy nad zrádci této země a potom opět bude dobře.Ale bude to stát hodně potu a dřiny vše napravit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit