testovaci text

Diskuse pro Článek

Lež jako Trumpova věž: O kompru jsme s Rusy nejednali

14. 7. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Slyšeli jste tuhle pohádku? Donald Trump nevěděl, že v jeho newyorském mrakodrapu se Donald junior, jeho zeť a šéf kampaně setkali s Ruskou, aby sehnali kompromitující informace na Hillary ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 68

napsat komentář

BTW (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

dovolená na Krymu byla perfíííído
YEAH !!!
17.7.2017
vlákno reagovat

Ivo (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ten náš Ožralec První, který sedí dnes na Hradě, byl určitě taky zvolen díky rusáckým lžím a podvodům u voleb!
17.7.2017
vlákno reagovat

Eta (inkognito)

1 souhlasí, 4 nesouhlasí

Prosím přesně cituj ty lži.A jak mohli ovlivnit volby u nás?
Kor když u nás se volí a sčítá ručně.
Tak že popiš ty lži a jak se to povedlo?
17.7.2017
vlákno reagovat

CHansis tiscali.cz

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

kup si Bleska vogo tam ty lži votiskli na celou stranku i pro slepce vogo
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

bohužel ty další vlády, pokud vím, už ji dále nezvyšovaly. (PRAVDA – například ihned Špidlova vláda zvýšila min. mzdu a to nařízením vlády z 2. 12. 2002)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mohu jenom suše konstatovat, že společnost Lukoil vydala oficiální prohlášení, kde říká, že nám nedala ani korunu, přímo ani nepřímo. (PRAVDA – Lukoil nikdy nevydal žádné oficiální prohlášení v této věci)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Víte, za mé vlády se zvýšila minimální mzda z 2500 korun na 8000 korun (PRAVDA – zvýšila se z 2.500 na 5.700 Kč)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Před 10 lety se ze státního rozpočtu vydávalo 30 procent výdajů na investice, dnes je to 10 procent. (PRAVDA – pouhých 6,6% za Zemana, nyní přes 10,3%, k roku 2011)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Lidová strana byla ve všech vládách od roku 1918, včetně vlád Národní fronty. (PRAVDA – v prvorepublikových vládách, kterých bylo 18, byly 3 úřednické, v ostatních 15 nebyla Lidová strana ve 2 vládách Vlastimila Tusara. Po roce 1989 nebyla zastoupena v 1. vládě M. Topolánka, ve vládě M. Zemana a J. Fischera)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Platí stále, že si s sebou na Hrad vezmete jenom tajemníka a řidiče? Miloš ZEMAN: Samozřejmě.“ (PRAVDA - Pokud pomineme prezidentovy externí poradce bez kanceláře (jde jak o členy expertního týmu, tak o oficiální poradce) a ve výroku zmíněného tajemníka, stále existuje větší množství osob, které Miloš Zeman „vzal na Hrad“. Pro příklad může jít o tyto osoby:
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Vedoucí analytického odboru Radek Augustin, bývalý místopředseda Strany práv občanů (SPO)
Ředitel sekretariátu Jaroslav Hlinovský, který během kampaně působil jako Zemanův tajemník.
Bývalá šéfka tiskového odboru Hana Burianová, která byla mluvčí SPO i Zemanovy prezidentské kampaně. V pozici mluvčí hlavy státu ji nahradil 1. prosince 2013 Jiří Ovčáček. Ten se stal následně také ředitelem tiskového odboru, a to k 15. květnu 2014.
Poradce pro energetiku Martin Nejedlý, který dle informací MF DNES dostal na Hradě k dispozici tři místnosti hned vedle Masarykovy knihovny. Nejedlý je místopředsedou SPO.
Ředitel bezpečnostního odboru Jan Fulík,bývalý náměstek ministra obrany (vláda Jana Fischera).
Ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Na Hradě v případě mého zvolení nebudu mít žádné poradce, protože se domnívám, že v souladu s ústavou by poradci prezidenta měli být ministři, které si zve na tyto porady jako odborníky v dané oblasti. (PRAVDA - V současné době má prezident Miloš Zeman podle oficiálního seznamu dostupného na webu Pražského hradu poradců celkem 14.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Na mou prezidentskou kampaň, bude-li nějaká, bude zapotřebí dvou až tří milionů korun. Doufám, že to bez jakýchkoli větších potíží seženeme od drobných dárců na základě principu, jenž zvolil i Barack Obama. Tedy malé dary od vyššího počtu sponzorů. (PRAVDA - Dne 29. března 2013 bylo zveřejněno vyúčtování prezidentské kampaně Miloše Zemana za rok 2012 a 2013. Podle zprávy za rok 2012 (.pdf, str. 7) činily celkové náklady na prezidentskou kampaň 23 460 000 Kč. Náklady na prezidentskou kampaň v roce 2013, podle zveřejněné zprávy (.pdf, str. 10), činily 13 800 000 Kč. Celkové náklady prezidentské kampaně představovaly tedy 37 260 000 Kč.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zaprvé bych nikdy nevystupoval veřejně proti vládě. (PRAVDA - Miloš Zeman ve funkci prezidenta republiky vládu (některé její členy) kritizuje.
Uvádíme některé příklady těchto kritik. Dodáváme, že nehodnotíme ne/oprávněnost jednotlivých kritik, ale pouze to, že prezident i přes svůj závazek proti vládě veřejně vystupuje. Zřejmě nejznámějším případem, kdy prezident vystoupil veřejně proti vládě, byl jeho rozhovor na Českém rozhlase v pořadu Hovory z Lán 2. listopadu 2014. Celý rozhovor je k dispozici prostřednictvím přehrávače Českého rozhlasu. V čase 47:15 prezident Zeman říká: „…nejsem člověk, který by vládu nekritizoval, pokud si nemyslí, že si to zaslouží. Vláda podle mého názoru dosud ve svém konání učinila jednu základní chybu, že podlehla panu Kalouskovi a zkurvila (sic!) služební zákon.„ V březnu 2014 kritizoval prezident vládu za její legislativní priority. Jak dokládá Česká televize, jako problém Zeman viděl, že vláda (podle jeho názoru) nebrala zákon o majetkových přiznáních (prokázání původu majetku) jako prioritu, a také se mu nelíbil fakt, že vláda počítala ve svých legislativních plánech s přijetím zákona o sociálním bydlení až v roce 2015. Během návštěvy Varšavy v červnu 2014 pak vyjevil Miloš Zeman svůj názor na výrok Bohuslava Sobotky v souvislosti s možným posílením vojenské přítomnosti USA. Prezident konkrétně uvedl (Lidovky.cz/ČTK): „Já bych byl k panu premiérovi shovívavý. On se v životě nezabýval zahraniční politikou, takže se jí musí teprve učit. A každý, kdo se učí, dělá chyby„.
O měsíc později prezident kritizoval předsedu vlády v souvislosti s výběrem eurokomisaře za Českou republiku. V rozhovoru pro časopis Týden z 28. července 2014 uvedl: “Podívejte se, já jsem – jak známo – eurofederalista a nikdo mě nemůže podezírat z jakýchkoli antipatií vůči Evropské unii. Ale představa, že jedu (řeč je o Sobotkovi – pozn. Demagog.cz) s poníženým předklonem a čepicí v ruce k Jeanu-Claudu Junckerovi – kterého znám 20 let a kterého si velmi vážím – a zdvořile se ho ptám, kterého ze dvou, respektive dokonce tří kandidátů na českého eurokomisaře si on přeje… To je takové ponížení České republiky, které naprosto oprávněně nahrává eurofobům. Protože ten termín eurohujerství, který jsem vždy odmítal jako nesmyslný, se v tomto případě opravdu projevil„. O této situaci informuje Týden.cz, citát pochází ze zmíněného rozhovoru časopisu, vyšel v rubrice Rozhovor týdne, vedl jej redaktor Petr Kolář. Dalším případem, kdy Zeman veřejně vystoupil proti vládě, byla situace z června 2015 v souvislosti se zamýšlenou změnou pravomocí hlavy státu. Jak informuje Česká televize, Zeman na adresu změn/předkladatele (ministr Dienstbier – pozn. Demagog.cz) uvedl: “Je komické, aby se přímo zvolený prezident dostal do situace, kdy má menší kompetenci než prezident zvolený parlamentem. Prezident jmenuje velvyslance a podle ústavy prezident zastupuje stát navenek. Já chápu pana Dienstbiera jako neúspěšného kandidáta v prezidentských volbách, že provádí jakousi vendetu, a je mi ho líto.“ Jako poslední ilustrativní příklad kritiky vlády ze strany hlavy státu uvádíme výroky v souvislosti se situací v Agentuře pro sociální začleňování z května 2015. V tomto případě Zeman kritizoval osobu ministra Dienstbiera. Idnes (ČTK) uvádí dané výroky: “Rozdělení agentury bylo pouze úhybným manévrem jak člověka, který tuto agenturu vedl jako celek a který byl velmi schopný, zbavit jeho vedoucí funkce, a tím se ho v podstatě zbavit jako člověka, který na každé poradě nejmenovaného ministra demonstruje – no, řekněme – rozdíl schopností obou těchto lidí (…) Lidé, jejichž sebevědomí je podstatně vyšší, než jejich schopnosti, nesnášejí ve svém okolí jako své podřízené lidi, kteří jsou chytřejší a schopnější než oni sami.“
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jiří STRACHOTA: Prosím, jmenujte jeden čin, z kategorie nejdůležitějších, který byste uskutečnili v případě svého zvolení. Miloš ZEMAN: Je to zákon o prokázání původu příjmů a majetku včetně možnosti zabavení nelegálně získaného majetku. Je to zákon, který jsem prosazoval už v Poslanecké sněmovně, která ho třikrát odmítla, ale budu ho prosazovat počtvrté, popáté i pošesté. (PRAVDA - Miloš Zeman není schopen z pozice prezidenta splnit tento slib. Zajištění přijetí konkrétní legislativy je odvislé od legislativní moci (tj. Parlamentu České republiky), nikoli od pozice prezidenta. Ten sice může apelovat na politické strany ve věci přijetí zmíněné novely, nicméně to je vrchol jeho možností v dané věci.)
Veřejně jsem se zavázal, že v případě svého zvolení budu třicet procent svého platu odvádět na tzv. prezidentský fond, z něhož má být financováno splácení státního dluhu. (PRAVDA - Podle zákona o platu a dalších náležitostech spojených s výkonem funkce představitelů státní moci příslušelo v době od zvolení Miloši Zemanovi měsíčně 186 300 Kč, plus měsíční náhrady k platu ve výši 173 299 Kč. Od ledna 2015 se pak platy zvyšovaly a u prezidenta tak měsíční příjem činil 191 800 Kč, plus náhrady ve výši 178 443 Kč. 3 měsíce po své inauguraci (v červnu 2013) Miloš Zeman založil Nadační fond Miloše Zemana, kam odvádí podle seznamu dárců měsíčně 60 tisíc korun na umořování státního dluhu. Pokud bychom počítali za jeho příjem pouze základní plat, odváděná výše by odpovídala, nicméně prezidentu republiky přísluší také náhrady, které dosahují takřka výše základního platu. Reálně tak ze svého maximálního příjmu (po započtení náhrad) odváděl prezident Zeman v období červen 2013 – prosinec 2014 měsíčně 16,7 %. Po zvýšení platů ústavních činitelů od ledna 2015 jde pak (při zachování platby 60 tisíc) o 16,2 %.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ale ono je také dobré vědět, pane redaktore, že existují daně, kterým se říká daně spotřební, mezi jinými i tabáková daň. A s krvácejícím srdcem bych se tomu nebránil, tedy zvýšení spotřební daně na cigarety, na předpokladu, že by výnos z této daně byl určen pro zdravotnictví. A to nikoliv pouze pro léčení rakoviny plic nás kuřáků, ale pro zdravotnictví obecně. (PRAVDA - Prezident Zeman v závěru minulého roku podepsal novelu zákona o spotřebních daních, jež vedla k navýšení ceny krabičky cigaret o 3 až 4 koruny. Zákon ovšem – stejně jako u většiny příjmů státní poklady – nerozlišuje, na co mají být zdaněné prostředky využity. V minulosti praxi, že by část těchto peněz šla přímo do zdravotnictví, navrhoval tehdejší ministr zdravotnictví Heger, v minulém roce s podobným nápadem přišla Česká lékařská komora, ovšem neúspěšně. Žádný z veřejných zdrojů nepotvrzuje, že by podobnou snahu vyvíjel i prezident Zeman, ačkoliv zákon nakonec podepsal. Slib tak hodnotíme jako porušený.
Já jsem se zavázal, že nebudu v prezidentské kampani kritizovat žádného protikandidáta. (PRAVDA - Miloš Zeman tento slib pronesl v rozhovoru („Budu nekonfliktní. Ale idioty urazím rád.“) Mladé fronty DNES 5. května 2012, tedy ještě před horkou fází předvolební kampaně.
Kritika protikandidátů v kampaních je běžným jevem, Miloš Zeman svůj závazek ovšem porušil, neboť především mezi 1. a 2. kolem volby opakovaně on i jeho tým útočil na Karla Schwarzenberga, a to i nepravdivými obviněními.
Uvádíme některé případy útoků Miloše Zemana (jeho kampaně), jež proběhly českým veřejným prostorem v době kampaně:
Zeman opírá útok na Schwarzenberga o článek antisemitského publicisty (Lidovky.cz).
Je to lež, brání Schwarzenberga žena, kterou podle Zemana vyhnal z bytu (MF DNES/Idnes.cz).
Další Zemanova televizní lež. Tentokrát o Posseltovi (Lidovky.cz).
Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman (Idnes.cz).)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

případě, že by byla konjunktura, bych podpořil zákon o přebytkovém státním rozpočtu. V případě, že by byla krize, bych podpořil zákon o deficitním státním rozpočtu, pokud by se tento deficit vynaložil na investice, a nikoliv na spotřebu. (PRAVDA - Miloš Zeman ve funkci prezidenta zatím podepsal dva rozpočty, pro rok 2014 a 2015. Rozpočet připravuje vláda, prezident má ale právo tento zákon vetovat, případně alespoň vyjádřit nesouhlas s navrženými parametry. Oba zmíněné rozpočty byly schodkové a Miloš Zeman je (bez veřejně projevených výhrad) podepsal i přesto, že stavěly na mírném růstu ekonomiky. Rozpočet pro rok 2014 předkládala vláda Jiřího Rusnoka, úřednického premiéra dosazeného Zemanem. Návrh počítal s růstem ekonomiky o 1,4 % a schodkem 112 miliard korun. Prezident jej podepsal a později ve svém vánočním poselství pouze poděkoval vládě za to, že rozpočet vůbec připravila.
Rozpočet pro rok 2015 předkládala již současná vláda Bohuslava Sobotky. Při očekávaném růstu o 2,5 % počítá se schodkem 100 miliard. Miloš Zeman se již v srpnu nechal slyšet, že rozpočet nebude vetovat, pokud “růst investic bude vyšší než růst spotřeby domácností a ten bude vyšší než růst spotřeby vlády”. Tuto podmínku patrně rozpočet z kabinetu Andreje Babiše splnil, protože prezident zákon bez připomínek podepsal a splnění svojí podmínky potvrdil i ve vánočním poselství.
Miloš Zeman v kampani: Má první zahraniční cesta povede na Slovensko.
Realita: První zahraniční cesta prezidenta Miloše Zemana vedla do Rakouska.
Jak dobře víte, prezident republiky ani vláda nemá právo rozpustit Poslaneckou sněmovnu. Toto právo má pouze Poslanecká sněmovna sama – (PRAVDA - V obou případech Poslaneckou sněmovnu rozpouští prezident).
Zde si to přečtěte.
Zde si to přečtěte.
A v Německu již dlouhá léta existuje tento zákon, který přenáší důkazní břemeno na toho, jehož majetek je prověřován. (zákon o prokázání původu majetku – (PRAVDA - Německá daňová legislativa neobsahuje povinnost prokázat původ svého majetku.)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Za druhé doporučuji, aby si každý to video mého projevu poslechnul, protože jsem mluvil o divokém odsunu před Postupimskou dohodou.“ (výrok je pronesen směrem k prohlášení MZ ve Federálním shromáždění v roce 1990 – (PRAVDA - Postupimská konference probíhala od července do srpna roku 1945. Miloš Zeman ovšem ve svém projevu ve Federálním shromáždění říká následující: “Tento systém má svoje genetické kořeny minimálně v porušování demokracie po roce 1945, ať už jde o transfér německého obyvatelstva přesně v duchu stalinských migračních přesunů (…).” Ve videu odkazuje na dobu PO roce 1945, tedy až po uzavření Postupimské dohody.)
Pane Zemane, vy velmi často citujete. Dovolte, abych citoval i já vaše slova z minulého týdne. Vy jste před týdnem tady na tomto místě mluvil celkem dlouho o Süddeutsche Zeitung a europoslanci Berndu Posseltovi, který podle vás měl podpořit Karla Schwarzenberga - (PRAVDA – nikdy p. Posselt nepodpořil p. Schwarzenberga.
…jsem byl na seznamu státní bezpečnosti, jako nepřátelská osoba – (PRAVDA - dle vyhledávání v archivních pomůckách Archivu bezpečnostních složek byl status Miloše Zemana v rámci záznamů StB (tedy druh svazku) zprvu „Prověřovaná osoba“ (PO), následně svazek převeden na „Signální svazek“) Prověřovaná osoba je pak druh osobního svazku. Osobní svazky se dělí na prověřované osoby a nepřátelské osoby. Z logiky věci pak vyplývá, že prověřovaná osoba není totéž co osoba nepřátelská.)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zeman řekl, že mu Bohdalová pláče do telefonu, protože nemůže unést nátlak Schwarzernbergových příznivců, kteří ji obtěžují. Bohdalová to popřela. Prý žádné štvanici vystavena není, a je to celé nějaký nesmysl. Zeman to přitom řekl sám, v televizní debatě.
Zeman řekl, že když Schwarzenberg zrestituoval zámek v Čimelicích, tak zvýšil nájem, aby tak vyhnal z domu místní učitelku Táňu Bílou. Místní učitelka Táňa Bílá to označila za lež s tím, že v době, kdy Schwarzenberg zámek zrestituoval, tak už tam deset let nežila
Zeman řekl, že mu vyjádřili podporu Franz i Fischer. Oba to popřeli, Franz se naštval, že Zeman manipuluje jeho výrok a cítí se teď chudák zneužitý.
Zeman řekl, že by se Ladislav Smoljak obracel v hrobě, kdyby věděl, že Zdeněk Svěrák vyjádřil podporu Karlu Schwarzenbergovi. Smoljakovi potomci k tomu uvedli, že jejich otec byl přítel Karla Schwarzenberga, a že ho vždycky podporoval. Požádali Zemana, ať nechá jejich mrtvého otce na pokoji a nepředstírá spřízněnost s někým, kdo není naživu.
Zeman a jeho tým řekl, že na rodinném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a Hardegg rodině již 300 let nepatří.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

výjimkou Bohuslava Sobotky nikdo z členů vlády nemá ministerskou zkušenost. (PRAVDA - Kromě Bohuslava Sobotky (ČSSD), který působil mezi lety 2002–2006 jako ministr financí ve Špidlově, Grossově a Paroubkově vládě, disponují ministerskou zkušeností ještě další dva členové současné vlády. Martin Stropnický (ANO), nynější ministr obrany, byl v období od 2. ledna 1998 do 17. července téhož roku ministrem kultury ve vládě Josefa Tošovského. Jan Mládek (ČSSD), současný ministr průmyslu a obchodu, zastával post ministra zemědělství ve vládě Jiřího Paroubka od 16. listopadu 2005 do 16. srpna 2006.
Budvar je jediný národní podnik na území České republiky a toto opatření (zachování statusu národního podniku) bylo přijato, aby zabránilo privatizaci do rukou amerického koncernu Anheuser Busch, který nedávno fúzoval – (PRAVDA - Tvrzení, že Budějovický Budvar je jediným národním podnikem, deklarovala i Česká televize. Obchodní rejstřík ale subjektů této právní formy (národní podnik) registruje vícero. Je to například Žatecký chmel sídlící v Žatci, dále KOMENIUM či TIPOS se sídlem v Praze.)
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Světová cena uranu stoupla desetinásobně. Jsme jediná země v Evropě, která má vlastní ložiska. To nám dává výhodu, – (PRAVDA - v současné době stojí libra uranu 35 dolarů, což znamená zhruba dvoj-trojnásobek cen z přelomu tisíciletí. Nalezišti uranu dle dat OECD z r. 2009 disponovaly (.pdf, s. 18) také např. Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Itálie, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko nebo Ukrajina.Těžba uranu pak probíhá na Ukrajině, v Rumunsku, Německu nebo Francii.)
Ve zpravodajství České televize prohlásil, že se to stalo v Praze a Praha je jak známo jediné větší město, kde v prezidentských volbách zvítězil jeho protikandidát. Stačí se podívat na volby.cz a člověk zjistí, že Zeman prohrál druhé kolo prezidentských voleb i v dalších velkých městech, Brně, Plzni, Liberci a Českých Budějovicích.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

Kateřina PERKNEROVÁ: Překvapilo mě, že jste při komentování pochodu Kyjevem 
u příležitosti výročí Banderova narození necitoval přesně. Uvedl jste, že tam znělo Smrt Polákům, Židům a komunistům. Bez milosrdenství. (PRAVDA - Twitter komentátora deníku Právo, Alexandra Mitrofanova, jenž přikládá video přímo v reakci na původní prohlášení prezidenta Zemana v pořadu Pressklub Frekvence 1 a píše: „Jediná smrt tam je Smrt nepřátelům (ne Polákům či Židům)„. )
Citoval bych významného představitele Islámského státu, který prohlásil: „Vtrhneme do Evropy a zabijeme sto, dvě stě nebo pět set milionů lidí, nám je to jedno. (PRAVDA - Citace se pravděpodobně odvolává na materiál, který natočil německý novinář Jürgen Todenhöfer, který strávil deset dní s islámskými bojovníky v Sýrii a Iráku. Natočil tam rozhovory s některými z bojovníků. Jedním z nich byl německý bojovník, který hovořil za vedení ISIS. Tento muž prohlásil: „Jednoho dne si podrobíme Evropu. Otázkou není jestli, ale kdy k tomu dojde. Ale je to jisté“. Německý novinář pokračuje v rozhovoru otázkou ohledně 150 milionů ší’itských muslimů, co se s nimi stane, pokud odmítnou konvertovat k sunnitskému vyznání. Na to bojovník odpovídá: „150, 200 nebo 500 milionů, na tom nezáleží, zabijeme je všechny“ (záznam rozhovoru v čase 3:17). Nejednalo se o žádného významného představitele IS, ale ani o Evropu a Evropany).
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

K situaci na Ukrajině pouze sdělím (…), že se čeká oficiální vyhlášení nového národního hrdiny Ukrajiny Romana Šuchevyče, který proslul tím, že v roce 1941 nechal ve Lvově postřílet 15 tisíc Židů. Takže to bude – po Stepanu Banderovi – nový národní hrdina Ukrajiny – (PRAVDA – Stepan Bandera byl jmenován Hrdinou Ukrajiny v roce 2010 prezidentem Viktorem Juščenkem. Posmrtné ocenění titulem Hrdina Ukrajiny bylo Banderovi v lednu 2011 odebráno Doněckým okresním soudem. Stížnosti proti tomuto rozhodnutí byly Vyšším správním soudem Ukrajiny zamítnuté a potvrdily tak odebrání titulu (podrobněji např. Kyiv Post).Co se týká jmenování Romana Šuchevyče (ukrajinsky), ten již Hrdinou Ukrajiny jmenován byl, a to v roce 2007. Stalo se tak dekretem prezidenta Juščenka. Nicméně toto jmenování bylo zvráceno v roce 2010 Doněckým správním soudem, který tento titul zrušil s poukazem na fakt, že nebyl ukrajinským občanem. V reakci na tento proces byl jmenován čestným občanem řady západoukrajinských měst. Vznesené obvinění z vraždy 15 tisíc Židů ve Lvově roku 1941 je navíc neprokazatelné. V rámci Norimberského procesu byli za tento čin souzeni Němci.
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

Když startovala prezidentská kampaň, měl jsem v průzkumech šest procent preferencí. To je fakt číslo jedna. (PRAVDA - V době ohlášení kampaně k volbě prezidenta, což je v případě Miloše Zemana považováno za start kampaně, se průzkumy v podpoře lišily a výši 6 % uváděla pouze jedna ze tří společností. Zbylé 2 pak uváděly v příslušné době podporu vyšší – ve výši lehce přes 10 %.)
Mimochodem, většina dnešních vedoucích představitelů Číny byla za éry Mao Ce-tunga v koncentračních táborech. Byly tam hladomory, při nichž zemřely desítky milionů lidí. Tehdy Čínu každý odepisoval a říkal, že to po desetiletí bude totálně zaostalá země, s níž nelze vůbec ve světové politice počítat. – (PRAVDA – v té době bylo Si Ťin-pchingovi 10, respektive 15 let, Vice-prezident Li Jüan-čchao dle dostupných informací v koncentračním táboře nebyl, třetím nejvýše postaveným mužem země je dle MZV ČR předseda Stálého výboru VSLZ Zhang Dejiang, ani ten však v koncentračním táboře nebyl)
(pokračování předchozího výroku) No, a díky Teng Siao-pchingovi, který byl 
v tom koncentráku také, - (PRAVDA - Teng Siao-pching, faktický vůdce Číny od konce 70. až do počátku 90. let 20. století, byl v roce 1966 během kulturní revoluce označen Rudými gardami za kapitalistického vyvržence. Musel odejít do továrny na traktory do odlehlé provincie.V koncentračním táboře však uvězněn nebyl).
17.7.2017
vlákno reagovat

lži Miloše Zemana (inkognito)

Miloš Zeman dále vydal knihu „Jak jsem se mýlil v politice“. Zde několikrát nevybíravě napadl Petru Buzkovou. Přikládáme citace z knihy Miloše Zemana (str. 206–207), kde urážky přisuzuje jiným osobám, konkrétně Vladimíru Špidlovi a Karlu Krylovi. Nicméně to je sám Zeman, kdo tato nařčení veřejně ve své knize publikoval.
„Někteří puritánští členové ČSSD kritizovali Buzkovou pro její údajnou sexuální promiskuitu. Nejsem puritán a jen jsem s pobavením poslouchal příběhy několika kolegů, jak překonali vzdálenost mezi kunderovskou registráží, kontaktáží a konzumáží během jediného dne.
Shodně s Markem Twainem bych jen dodal, že hodnota této trofeje byla poněkud devalvována četností jejích údajných výskytů.
Můj navrhovaný nástupce Vladimír Špidla puritán byl. Když jsme spolu krátce před volbami 2002 diskutovali o možném složení jeho budoucí vlády, rezolutně prohlásil, že Buzková v jeho vládě nebude, ‚protože je to c**ra‘. Namítl jsem, že rozhodujícím důvodem jejího negativního hodnocení by měla být její příšerná lenost. Když se po volbách Petra ve vládě objevila, zeptal jsem se na to Špidly, který mi odpověděl svou univerzální větou: ‚Situace se změnila‘.
Vzpomínku na Petru Buzkovou bych ukončil jednou úsměvnou historkou. Začal s námi spolupracovat Karel Kryl, který vystupoval na našich koncertech k 28. říjnu a vynikal drsnou upřímností. Jednou jsem se svou ženou (štíhlou to tmavovláskou) a Karlem Krylem seděl v pražském kulturním domě Eden a přisedla si k nám Petra Buzková. Kryl se k ní otočil, změřil si ji lehce zamlženým pohledem a pronesl: ‚Milostivá, vy jste se ráčila pro*****at až na místopředsedkyni sociální demokracie?‘“
Pokud jde o příběh o statečnosti, pokládám za velkou čest, že mohu udělit nejvyšší české vyznamenání vojenské třídy dvacetiletému letci, který zahynul koncem října 1945 v bitvě o Británii. 28. 10. 2015 (PRAVDA – Pan Josef František zemřel při vyhlídkovém letu a Bitva o Británii nebyla po 2. světové válce).
17.7.2017
vlákno reagovat

BTW (inkognito)

1 souhlasí, 10 nesouhlasí

přééésně, jdu náhodou kolem...
YEAH !!!
15.7.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

... jasně, náhodou máš nejmíň IQ v české kotlině, ale takoví se mají hodně procházet :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

zlej troll (inkognito)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

nech mě na pokoji sajmon, už jednou jsi dostal po tlamě, tak neriskuj *10*
15.7.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

... není důvod vybavovat se s troskou jako ty, nejsem sajmon a od ní po tlamě nedostanu :)))
15.7.2017 upraveno v 19:02
vlákno reagovat

j (inkognito)

5 souhlasí, 9 nesouhlasí

Je úsměvné jak ti Putinovi kolaboranti jsou tady aktivní. Za pár špinavých rublíků nebo jenom za stakan vodky? *1*
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

8 souhlasí, 4 nesouhlasí

Já to dělám zadarmo a vodku piji velice, velice zřídka, momentálně vůbec, protože beru antibiotika. Jé úsměvné, jak ti američtí kolaboranti jsou tady aktivní. Za pár špinavých dolárků, nebo jenom za stakan Whiskey?
15.7.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

5 souhlasí, 10 nesouhlasí

Ale soudruhu, něco originálního bys neuměl? *2*
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

8 souhlasí, 4 nesouhlasí

A co soudruhu ty? Ty už to tady omíláš nejmíň rok!
15.7.2017
vlákno reagovat

RR (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

J ty budeš asi Kalouskův miláček co? *1* *1*
15.7.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Čím se naše vláda nechlubí: Návrh na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO /sněmovní tisk 1121/, předložil soudruh Stropnický (ANO), ministr války -doporučuji přečíst (www.psp.cz/eknih/2013...htm#r1). Stropnický ( ANO) nejdříve upsal naši armádu pod velení Bundeswehru, přímého nástupce německého fašistického Wehrmachtu. Tentýž soudruh Stropnický(ANO) spolu s naší slavnou vládou zatím dovršil tyto úspěchy "Návrhem na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO /sněmovní tisk 1121/". Po značné šavlovačce v parlamentu se těmto výtečníkům podařilo dne 12.7.2017 pomocí 119 tzv. poslanců prohlasovat ( legalizovat) naši spoluúčast na válečných zločinech NATA v dobrodružství na hranicích Ruska.
Pro tento zločin svorně hlasovali poslanci za ANO( až na dva) spolu s jejich úhlavním (ne)
přítelem Kalouskem (TOP09) a ODS. Pochopitelně soudruhy z ČSSD(až na šest) a KDU nevyjímaje.
Jmenný seznam hlasování zde: www.psp.cz/sqw/hlasy....66737. Průběh rozpravy v parlamentu www.psp.cz/eknih/2013...73.htm
www.psp.cz/eknih/2013...74.htm atd.
Zde vynikal obhajobou zločinu jistý Laudát (TOP09) ( o Kalouskovi ani nemluvě). Proti byli jen poslanci KSČM a Okamura a nezařazení. Potřebuje snad někdo jiné argumenty které strany nebo hnutí nevolit? Pro mně je jasno: totalitní ANO, TOP09-S,ODS,KDU, rozhodně NE!!! Jestli někdo souhlasí s vedením naší země k válce, jako předvádí vláda a oněch 119 zástupců lidu, tak rozhodně pod tímto příspěvkem zmáčkne Nesouhlasím.
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jestli má nějaký politik v této republice ryzí charakter a naprosto jasné, férové a čestné postoje a jednání, tak je to Okamura. Holt samurajská krev se nezapře. Babiš je šikovný, je fajn, je mimořádně schopný, velmi užitečný pro tento stát, ale opravdový a čistý charakter, který nezná kompromisy je Okamura.
Co se týče služby českých vojáků pod německým Bundeswehrem, a hlavně v případné válce proti Rusku , tak to je taková ostuda, takový skandál, takový hnus, že to vůbec nemá obdoby. Co by tomu asi řeklo 350 000 padlých, umučených a popravených Čechoslováků? Co by tomu asi řekly sta tisíce sovětských vojáků, kteří padli při osvobozování Československa a co by tomu asi řekly jejich matky? Co by tomu asi řekli Gabčík s Kubišem? Pokud k něčemu dojde, a to se vzhledem k neustálým provokacím ze strany NATO může klidně stát, tak životnost našich vojáků se bude počítat maximálně na hodiny a žádnou hrozbou pro Rusko de facto nejsou. Zde jde ale o princip, morálku a charakter. S tím jsou námi volení politici, kromě Okamury, na štíru. Pokud bych je měl známkovat jako ve škole, tak bych naše politiky v tomto konkrétním případě nemohl ohodnotit za 5, protože to by byla ještě moc pěkná známka. Takovéto bezcharakterní jednání se nedá touto stupnicí ohodnotit. Je to bezpříkladný hnus a podraz. Jak byste označili člověka, kterému byste dejme tomu v hospodské rvačce zachránili kejhák, a on by se vám odměnil tím, že by vás začal pomlouvat, házet na vás špínu, vyhrožovat vám, začal by se paktovat s tím, kdo ho chtěl před tím na zemi ukopat, a dokonce by byl ochoten vás napadnout? Jakým přiléhavým českým výrazem byste ho nazvali?
15.7.2017 upraveno v 14:26
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Rozhodně vše co píšete je pravda. Bohužel na základě vlastních zkušeností musím konstatovat, že do politiky jdou vesměs lidé, kteří za a) mají problém se jinde uplatnit, za b) postrádají i elementární prvky charakteru ( myšleno slušného jednání), za c) hojící si různé kompexy a z toho vyplývající bezduché jednání, za d) karieristi a z toho vyplývající poklonkovači tomu co jim připadá jako výhodné pro jejich prospěch. Všichni tito lidé postrádají pojem cti. Tak nám neustále podsouvají lži a polopravdy s ideou, že 1000x opakovaná lež se stává pravdou. Ohánějí se fánglí USA a cítí se být IN. Na všechny tyto skupiny cílí americký International Visitor Leadership Program ( IVLP) a bohužel nachází u nás ( a nejen u nás) dostatek prodejných a zaslepenců. A snad ještě horší jsou fanatici, kteří se úporně brání jakémukoliv faktu ( většinou vyjadřující skutečný stav věci) , jen aby nepřišli o svoje názory - prakticky vždy podložených jen jejich bludama. Konec konců proto si propaganda USA za léta od genocidy Indiánů postavila celý propagandistický byznys. Samozřejmě, že je potřeba si řádně zapamatovat jména prodejných, kteří se podvolili takto ohavnému souhlasu při hlasování o sněmovním tisku 1121. 12.listopad 2017 lze považovat za stejnou zradu našeho národa, jako byl Mnichov.
15.7.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Oprava : 12.červenec 2017 lze považovat za stejnou zradu našeho národa, jako byl Mnichov.
15.7.2017
vlákno reagovat

a proč zmáčkout (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nesouhlasím, pod tímto příspěvkem na ten spodní příspěvek? Nebylo by vhodnější zmáčknout Nesouhlasím nad tímto příspěvkem?
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Naši TOP politici ví jak na to!

www.halonoviny.cz/art...700674

Tak tohleto by chtělo vést jadernou válku s Ruskem -

www.top09.cz/kdo-jsme...2.html
15.7.2017
vlákno reagovat

josef.servit.9 facebook.com

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

To nemá chybu spolupracovat s armádou Bundeswehru.Pořád lepší, jak spolupráce s okupanty z Ukrajiny!Pane Stropnický palec nahoru-bravo!
10.8.2017
vlákno reagovat

RR (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Úžasné jak se tu hádají lidi o věcech, kterým nerozumí a ještě je nemohou ovlivnit :D
15.7.2017
vlákno reagovat

Zoro (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak přece nejsou ti europolitici tak beznadějně degenerovaní a zbyla jim špetka selského rozumu.
15.7.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

16 souhlasí, 2 nesouhlasí

Když pominu zmatek hned v nadpisu cituji " Donald junior, jeho zeť a šéf kampaně setkali s Ruskou..(kterou nebo jakou?), pak nelze přehlédnout něco úplně jiného. V článku se tvrdí: Zásah cizí mocnosti do voleb nejenže není fér, ale je v rozporu s federálním zákonem. Tak kvůli tomu má USA zřízeny celé organizace, které prostřednictvím vlády USA, ambasád USA tzv. zvou jedince vzešlé z voleb v cizích státech na tzv. "Profesní schůzky" do USA. Vyniká s tím zejména americký International Visitor Leadership Program ( IVLP):( exchanges.state.gov/n...m-ivlp ). V náplni činnosti této organizace se lze hned v úvodu dočíst: "Professional meetings reflect the participants’ professional interests and support the foreign policy goals of the United States."(Profesní schůzky odrážejí profesionální zájmy účastníků a podporují cíle zahraniční politiky Spojených států). Zviditelnili se po volbách 2013 v případu Bělobrádek. Tehdy se muselo čekat se sestavením vlády, až se Bělobrádek , vrátí z USA, kam v době handrkovaček o vládě spěšně odjel- vláda počká. Odjel tam na pozvání americké ambasády , která jej pozvala v rámci programu IVLP. Americká ambasáda Pavla Bělobrádka pozvala v rámci programu IVLP, jímž za několik posledních let prošly stovky Čechů. " a "Setká se(Bělobrádek) s řadou různých vládních úředníků a se zástupci neziskových organizací, muzeí a kulturních institucí," potvrdil mluvčí amerického velvyslanectví Daniel Ernst. Bělobrádek s nimi stihne probrat řadu témat od jaderné energetiky po integraci muslimů". Ano čtete dobře v roce 2013 zájem z USA "po integraci muslimů". Pak se nedivme, že se naši představitelé chovají tak jak se chovají.
15.7.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

3 souhlasí, 9 nesouhlasí

ty spisovateli, myslíš že ty bludy někdo čte ? *15*
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Já jo, velmi zajímavý článek.
15.7.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Juro- máš pravdu. Lidem, kteří se raději drží svých chimér, je potřeba dávat vědění po částech. Tak tady máš další díl:
Že nejde jen o Bělobrádka svědčí kdo prochází takovým "školením"(IVLP) . K vidění zde: Jen pro zajímavost které obličeje (pochopitelně zdaleka ne všechny) nám tady IVLP nabízí na Internetu:
www.flickr.com/photos...35240/ ,
www.americkecentrum.c...e-ivlp
cz.usembassy.gov/cs/k...yroci/
en.wikipedia.org/wiki...rogram
Kateřina Pajerová-Bursíková-Jacques : v jejím životopise však o absolvování tak "prestižní" záležitosti jako je IVLP není ani zmínka ( cs.wikipedia.org/wiki...acques ), obdobně Bělobrádek ( cs.wikipedia.org/wiki...%A1dek) a další.Zajímavé, když si to "pozvání" tak považoval, že ustanovení vlády této země muselo počkat.
No opravdu za komoušů to byl diletantismus proti dnešní mašinérii vypracované v USA.
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

My se nedivíme, my víme, co jsou Amíci a naši vlezdopr. zač.
15.7.2017
vlákno reagovat

Alenka (inkognito)

4 souhlasí, 7 nesouhlasí

U nás to nefunguje... Babiš je evidentně manipulátor a a lhář, ale lidem to nevadí... bude premierem ... je vidět, že politika je asi největší byznys.. to pochopil i náš Andrej B.... a lhát se prostě smí.. nebo . myslíte, že nesmí? Tak proč má Babiš takové preference... Zjevně lidem nevadí jeho minulost, ani hrabivá a neprůhledná současnost, politická a ekonomická moc... máme se na co těšit....
15.7.2017 upraveno v 06:48
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

2 souhlasí, 7 nesouhlasí

To jsou ty největší škody komunismu: lidé byli zbaveni samostatného uvažování a hodnot jako je morálka, čest a staly se z nich pouhé manipulovatelné objekty.
"Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.".
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Tak to se mi ulevilo, když teď už konečně vím, že se komunisti vrátí.
15.7.2017
vlákno reagovat

punitor (inkognito)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

Andrej má skvělou minulost, současnost i budoucnost.
15.7.2017
vlákno reagovat

Tomas (inkognito)

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Opět vrtíte psem... Všichni víme proč musíte vrtěti :)
14.7.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

... jsi v haj*lu, to nemá chybu, blbe :)))
15.7.2017
vlákno reagovat

Tomas (inkognito)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

:D ... holt intelekt se vždy projeví.
15.7.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

1 souhlasí, 5 nesouhlasí

... netruchli, že toto se tebe absolutně netýká, přiblblo, popiš prosím své ukončené vzdělání :))
15.7.2017 upraveno v 03:03
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

... a ho*no :)))
15.7.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.