Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to lžou proruskofašističtí kolaboranti z KSČ?
    • nejen oni to dávají Západu za vinu a přejí si trest pro představitele útočných mocností-
  • Rozeštvaná Libie na pokraji občanské války - výsledek USA a NATO demokracie.
    • Jsi vedle, vypatlanej bolševiku. Může za to Kalousek!
      • Již se na tom pracuje,aby jsi nemohl krást jak jsi v této demokracii naučený.Já jsem se stal objektivní občan a ne ,abych žral vše co mi tato pademokracie naservíruje.Nevím proč tady píšeš o Kalouskovi ?I jeho maskot pochopil,,že to není ořechové a konečně jde do háje zeleného doštudovat lesnické učiliště.
        • ... jsi primitiv, nevis, o cem pises, degene :)))
        • Cože?
      • bezregistrace
        to je ten tvůj spolubrat s kerým lijete okenu
  • Koukám,že potrefené husy z tunelu Bém -Blanka mají mínusový den nebo,že by redakce Tiscali měla hotovost.Docela se bavím.Já sjsem měl kamaráda z Libye,který studoval v Itálii a vyprávěl mi jak to tam Kadáfí drží pevnou rukou až do násilné likvidace tohoto tzv.diktátora.Nyní nemám o něm zprávy asi někde padl při likvidaci demokracie a svobody.
    • ... kdyz kouka deb*l jako ty, nic se nedeje, primitivni zoufalce :)))
      • Tobě se,ale nikdo nevyrovná.Již jednou jsem ti napsal,že mě blbec jako jsi ty nemůže naštvat.Tak sklapni,když jsem ti nedal slovo.
  • Zajímavé že zdejším rusofilům vadí CIA ale současně podporují Putina - člena
    zločinecké organizace KGB. *15* *15* *15*
    • Pussy držko, tebe vyhodili z kurzu CIA protože s jim málo podržela a mluvíš česky i když špatně. Ale Šwajneberg tě naučil opisovat a tak podepisuješ jeho nemocné bludy. Jinak platí - Te seš blboučká jak zlomené tágo.
  • Mě nezajímá Libye ta byla v pořádku než jí bombardovala eskadra NATO a USA.Byla tam prosperita a stabilita ,o které se může EU jenom zdát.Mě zajímá rozvrat tohoto absurdistánu ,který trvá již 25 let a kdy se bude zabavovat majetek různým šmejdům.Tunel Bém je jedna ukázka a vidět jeho ksicht jak je vysmátý a dává ještě blbé posměšky na ženu ,která to chce řešit tj.tunel Blanka -Bém a Opencard.Největší pomníky nejlepšího primátor jak o něm napsal a řekl tunel dědek.
  • Každý kdo je proti Jůesej je diktátor a výsledek barevná revoluce rozvrat uprchlíci v EU kdo to zbuntoval.A další státy v péči Jůesej.
    • ... ty jsi nekomentovatelny, tupce :)))
  • pokud ho američané vyšvihnou do sedla a udrží ho tam...je to proamerický hráč...a je zájem lybii sjednotit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit