Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co by dělali na Sibiři? *15* *15* *15* *3* *3*
  • bavili jen takovým neškodnými radostmi, bylo by na světě líp a svět by na ně pohlížel přívětivějším zrakem. Bohužel mají i jiné zábavy, jako bourat baráky i s lidmi uvnitř, humanitárně bombardovat cizí země a jiné nepříjemné "kratochvíle".
    • Tady je řeč o Američanech, ne o Rusech.
      • no právě...
    • ... a tobě v takovém baráku spadla cihlička na hlavičku, že :)))
      • ty už jiný nebudeš..... *6*
        • ).(
          • <|>
  • já bych v takových závějích zase pro zábavu kopal prolézací tunely. V Bostonu je to vzácnost, v Rusku mají naopak tolik sněhu, že jim leze krkem a nemají na tuhle zábavu náladu.
    • ... si se zbláznil, mít zde mezi absolutními tupci jako BTW naprosto normální názor :)))
      • jak jsi z toho antiruského fanatismu zblbnul a zdegeneroval. Tady mne chválíš a hned o příspěvek výše mne urážíš. Ale mně je to srdečně jedno, to vypovídá pouze o Tobě že už jsi zcela přestal rozlišovat realitu od svých fikcí a předsudků.....
        • ... jestli je tvá realita 50 nicků, není co dodat, blitky primitivů jako ty, které jsem zblbnut tak, že ve mě vidí tečku, nezkoumám, nezajímá mě žádný fanatismus, jenom tvá degenerace, blbe :)))
  • V USA v Bostonu, v ČR v Bohnicích
    • ... u tebe doma, debílku :)))
      • Chudinko blboučká, jdi si nípat jebáky, ve třinácti jich musíš mít habaděj!!!
        • ... hezky jedeš, trapáku, jsi zde k všeobecnému pobavení, hlavně nepřestávej :)))
          • Teď si to potvrdil, co jsi za blbečka, odpoj si klávesnici a hned budeš za inteligenta, ne za blba!!!
            • ... dávno jsem se na tebe vys*al, zoufalý d*bílku :)))
  • Komunisté jsou z té Americké svobody zmatení. *2* *2*

    V Rusku národ poslušně tancuje jak soudruh Putin píská. Kdo udělá krok z řady
    dostane do čaje polonium. *15* *15*
  • ... příspěvek skvěle odfiltroval zoufalce s největším inteligenčním deficitem na netu :)))
    • ... nehlašte se všichni najednou, tupci :)))
  • Ani se nedivím, u zdegenerovaného národa jakým Amíci jsou to je normální.
    • ... od tebe tom sedí dokonale, degene :)))
      • ... nerozbij si klávesnici, primitive :)))
        • ... chápu, že trosky jako BTW absolutně nechápou, která bije :)))
        • ... ale děkuji za perfektní potvrzení mých slov :)))
    • I já souhlas!!!
    • Souhlas !
      • Taky si to myslím.
  • To Rusové si s padajícím Rublem vyskakovat nemohou. *2* *2*
    • *1* *1* *1*
  • Inu i d*menti se radují, tak je nechme!!!
    • ... stejně jako ty nyní, přitroublý zoufalče :)))
      • áááá blbeček se probudil!!!
        • ... vůbec ne, primitive, na takový póvl mi stačí pár minut, ty si užij své tupé kámoše :)))
  • Ti rudořitníci jsou stále stejní. Kdyby Putin sošol s uma a skákal z kremelské zdi do sněhu, tak to bude obdivuhodný sportovní výkon hodný "velikého" (malého) ruského člověka. Ale kdyby si Obama uvařil čaj, tak to bude americké prostopášnictví. *2*
    • kdyby se obama uvařil budu mu tleskat. *1*
      • ... nikoho nezajímáš, tupče :)))
      • To měl být pokus o vtip nebo projev degenerace?
        • jako anonym:ne to je komunikace na tvé urovni *9*
          • ... při tvé primitivitě velmi chápu používání ukradených nicků, blbe :)))
        • to je bezny projev komunisty
          • tod :nevim co je komunista ale myslím že to jsou tvoji rodiče...to by tak sedělo *1*
            • jako anonym:No taky si to o tobě myslíím.Jen málo koukáš tak ti to musí říct jiní lidé
            • Stačí podívat se do zrcadla a komunista se tam zjeví. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit