Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tedy bez jizdniho platneho dokladu jezdim uz asi 15 , mozna / urcite / vice let a bez ztraty kvetinky. Rozhodne s tim neprestanu tak prisaham . Velice dekuji za info kolik tech obtiznych parazitu mohu teoreticky potkat ve vsedni den nebo o vikendu. Jakakoliv zminka o revizorech v noci svedci o silne konzumaci a zavislosti na drogach toho kdo to vyslovil. Absolutne jsem zadneho / delam na smeny / po 22 hodine ABSOLUTNE nikdy nepotkal. Takove vrteni psem v tom PD nebo jak se tek holport jmenuje dokazuje ze Ing , Dr , Prof Rittig CsC byl z vedeni spolecnosti odvolan skutecne predcasne a spolu s JuDr Janouskem a Ing Dvorakem nestihli tzv outsoursing a prestavbu hospodarskeho mechanismu uspene dokonctit. Predem dekuji za kvetiny a pokud se nekdo hodla obtezovat se me dotazat , zdal li se nestydim odpovidam : Ne a nikdy nebudu.
  • Není pravda. I bezdomovce atd. vyhazují.
    Podle mě to není chyba revizorů, ale společnosti.
    Kdo má exekuce a nemá je z čeho platit tak nedostane příliš šanci se vyhrabat z problémů a situaci zlepšit ve svůj i okolní prospěch.
    Podle mě by mělo být větší existenční minimum (momentálně 2300 měsíčně) a lépe řešené bydlení (příspěvky na bydlení snadněji dostupné a část předem..?)

    MHD pořád zdražuje a podle mě by měla být levnější alespoň pro ty, kteří mají nízké příjmy.
    Jinak funguje vcelku dobře..Jen některé autobusy u nás jezdí pokaždé později, takže se podle idosu nedá příliš řídit, protože by o pár minut pokaždé příměstský BUS ujel :D
    Určitě je MHD výhodnější než auto.. Podle mě by se mělo zpoplatnit ježdění autem po městě a MHD zlevnit nebo platit z daní... Je to ekologičtější a lepší způsob dopravy...

    Revizory jsem dlouho nepotkal, a ani mi moc nechybí :D
  • Revizoři se chovají zcela nekompetetně, oni jsou asi němí strčí před člověka kterého chtějí zkontrolovat ruku, v dlani mají schovaný odznak a domnívají se, že každý padne na zadek a bude se okamžitě prokazovat jízdním dokladem. Jejich povinností je pronést formulaci - kontrola jízdenek, to, ale nedělají. Rovněž neoprávněně si říkají - dejte mi občanský průkaz, přestupce se má doklady prokázat a sdělit osobní údfaje, ale ne dávat doklady do ruky. Až se revizoři naučí slušnému jednání nebudou dostávat přes hubu. To, že si sebou vodí strážníky jako ochranku je velice podivné, protože strážníci jejsou dle zákona určeni jako ochranka, mají plnit jiné úkoly.
  • ostapkotab
    ty zkurv€nce bych rovnou zabijel-pri soucasne cene jizdneho v Praze !!! *12* *12* *12* *16* *16* *16*
  • ...a čemu se kdo diví? Páni revizoři si kontrolují jen toho koho chtějí.Již několikrát jsem byl svědkem toho,jak v tramvaji či v busu širokým obloukem obešli cikánskou nepřehlédnutelnou partičku,aniž by je zkontrolovali,a vzápětí buzerují normální cestující včetně seniorů...
    Jeden takhle přišel i ke mně,žádné dobrý den kontrola jízdenek,ale jen jízdenku!!! Povídám mu,běžte zkontrolovat tamhle ty cikány a pak se znovu stavte za mnou...Začal vyhrožovat postihem,tak jsem spolu s ním vystoupil,zavolal policajty a řekl jsem jim jak se choval a aby příště počítali s tím že dostane přes tlamu...Ani se tomu moc nedivili... *10*
    • ostapkotab
      naprostej souhlas !!!
  • To za těch 17 haléřů za jízdenku do kapsy Rittiga ?
    • ostapkotab
      to *12* jeste neposlo ???
  • Žádní cestující, ale verbeš jezdící zásadně na černo!!!
  • Chyba, materiálu k tomuto napadení je tu orpavdu dost a za těch 24 let, ale jinde. TI by si to ve většině opravdu, ale opravdu zasloužili, protože to co tu předvedli za ta léta opravdu je pouze na inzultaci, protože policie není schopná je z gigazlodějin usvědčit a mafiánská justice to jistí. Tak to pro nás asi bude jediný způsob jak se domoci práva.
    • Z každé jízdenky jdou peníze mimo republiku. Tak , že proč to podporovat ? Revizoři kontrolují pouze snadnou oběť. Cikány, cizince, bezdomovce vůbec nekontrolují. Chápu, že od nich nic nedostanou, ale proč to má platit člověk který jinak slušně žije. Jak se říká: chcešli s vlky ziti, musíš s nimi výti. Tak že jízdenku zaplatit, ale revizorovi přez hubu. On je pouze nástroj moci.
  • A proč také nenapíšete kolik lidí bylo napadeno revizorem??? *16* *16* *16* *16*
    • Naposled Gajza Lakatoš.,když jel načerno a revizor požadoval jízdenku.
    • Mně napadá revisor často i několikrát týdně, strčí přede mně nějaký strojek a kdybych k tomu nepřiložil kartu tak bych z toho asi dostal elektrickou ránu. *6* *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit