Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidovci a strana zelených to jsou strany naprosto o ničem, neboť své vládnutí nám již ukázali. *2*
  • Dobrý politik si nechá otevřená zadní vrátka,bylo by dobré aby si všichni uvědomili ,že ani Klaus by nebyl presidentem bez hlasu KSČ.TOT´ FAKT.
    • Kecáš, troubo.
  • Vypněte ten Playstacion zelení se hned tak do žádné vlády nedostanou,ani do parlamentu ani do senátu a nejlepší by bylo kdyby odešli i z Evropy.
  • KDU-ČSL nikdy!
    • Co to je?
  • Já budu volit stranu LEV21, zdá se mi nejlepší.
    • oto, ty si vol co chceš a neschovávej se za ukradený nick.
      • Měli te v tom lágru oběsit a spostu dalších, hned by jsme se měli líp ty vole!
      • Za ukradený nick se schovává jenom modrá chátra, kolik jich máš ty? Prase modrofialový. Já jsem opravdu gema, a tyhle tvoje kydy už nemůžu ani vystát.
    • ty delas do kocek?
  • Prosím, zapište někde prohlášení pana Petra, že lidovci a zelení mají charakter, že nepůjdou do koalice.
    Můj názor je, že až půjde o rozdělování korýtek, spojí se třeba s ďáblem, jen aby u toho korýtka mohli být.

    Neříkám tak, ani tak, ale na moje slova dojde *1*
    • Někde jsem to zapsal, co dál?
  • Já lidovcům ani zeleným nevěřím ani nos mezi očima. Jsou to falešní hráči, kteří kdyby byly v pozici, že by se jednalo o této věci, volili "křesla". Bylo již tak a nic by se nezměnilo. Ještě že se tam nedostanou. Čím méně politických stran v Parlamentu, tím jasnější politika.
  • A hele, jaká dělají Zelení a KDU ramena. A už vyhlašují, že nepůjdou do koalice s ČSSD, pokud bude závislá na hlasech KSČM. A to ani ještě nejsou v parlamentu a ze zkušenosti už by mohli vědět, že průzkumy dnes a volby za 2 roky budou dvě různé věci. Připadá mi to, jako že dělají ramena a odmítají "nevěstu" které se ještě ani nezeptali, jestli by o ně vůbec "zakopla" !!! Asi jako kdyby Quasimodo slavnostně vyhlašoval, že Miss World si nikdy za ženu nevezme...
  • Takoví žabaři nemají šanci.
  • Tyto dvě strany jsou naprosto upadlé a nemají šanci, mohou jen hloupě kecat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit