Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At porazí Zemana a je vyhráno
  • Takové spojení bych vítal, protože jak ukazuje další aféra Hradu s panem Jiřím Bradym a ministrem kultury Mgr. Danielem Hermanem, tak prezident Zeman má na své straně soudruhy z KSČM (svůj k svému), stále určité lidi z naprosto nečitelného a lavírujícího hnutí ANO, a pak drobty jako spozáky, úsviťáky a Okamurovce, kteří ani nestojí za řeč. A to je tak všechno, co při prezidentu Zemanovi dnes stojí. Proti němu se zcela vymezují strany: KDU-ČSL, ODS, TOP 09, Starostové a nezávislí a některá další malá uskupení.
    Právě lidi jako je Mgr. Daniel Herman, kteří se nezaprodají a stojí pevně na svých morálních zásadách, tato zem potřebuje nejvíce. Opakem Hermanovým je spousta nečitelných a prodejných politiků, všelijakých přeběhlíků, kteří nemají žádný morální kredit a jen jdou s tím, kdo je momentálně u moci a má nějaký politický vliv. Příkladem je takový Martin Komárek z ANO, který "kam vítr - tam plášť - a takových lidí je v politice naší země příliš mnoho. Pana prof. Komárka jsem si vážil, o jeho synovi to říci nemohu.
    • Vážený, ano p. Herman je skutečně hodně čitelný politik. A komu a čemu skutečně slouží je zcela jasné.... A morální zásady to rozhodně nejsou, ostatně to od katolické církve na této úrovni nelze ani očekávat. Nota bene nyní hraje p. Herman hlavní roli v mýdlové opeře pražské kavárny.... Přeji Vám hezký den.
    • Kompletní nesouhlas až částečný Martin Komárek z ANo absolutní souhlas a jeho otec byl ředitel prognostencké žvanírny,že by to dělali lépe a jak to vidíme dodnes kde jsme s touto gardou .Ale vaše mládí vás omlouvá.
  • BABIŠ--skvrn a špíny (zlodějů) se zbavíš
  • Ta proradná.špína.hermanů musí vyfičet z vlády! Ať si to prase vykrmují jeho loutkovodiči!

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Konec-hry-S-medaili-pro-Hermanova-stryce-je-to-jinak-nez-se-pise-Prinasime-zcela-nove-informace-460100

    Nejčastější "pojmenování" Hermana na netu? Bezcharakterní dobytek!

    To asi žádný komentář nepotřebuje... Vox populi vox dei.

    http://www.petice24.com/odvolat_hermanna
  • Souhlasím ve všem s Vámi. Lidovci byli vždycky podlézaví a kdyby přišel ďábel, tak budou první, s kým se spojí. Další by byl Kalosek a ten šmatla Gazdík. Včera všem na ČT Mynář vytřel zrak. Sice ho Světlana v zájmu nařízení ředitele ČT masírovala, ale vše marné. Je vidět jak páni poslanci dodržují slib. Herman "ŠKEMRAL" hrad za medaili pro svého příbuzného. Je to sprosté. Doufejme, že si to voliči příští rok budou pamatovat.
    Stejně zasložilých jsou u nás stovky, možná byli ještě více perzekuováni, někteří již nežijí a nikdo za jejich ocenění NEŠKEMRÁ .Holt nemají svoje příbuzné na tom pravém místě.
    Psal jsem Bělobrádkovi, ten mi sdělil: "plně stojím za svým stranickým kolegou".
    CO SI MÁ O TOM PAK OBYČEJNÝ OBČAN MYSLET???
    Co k tomu dodat? Slušnost, pokora a skromnost se vytratila z naší politické scény. Panuje jenom: já na bráchu, abych co možná nejvíce urval a měl co nejvíce výhod, případně nějaký ten podvůdek na stát a něco urvat i pro partajní pokladnu. Potom se poslanci a darmožrouti v senátu strašně diví, když k volbám příjdou jen voliči z partají. Pokud by se volby zrušily, ještě ušetříme a výsledek by byl stejný!. *16*
    • Mlynarovi neverim ani Ň...

      S tvym poslednim odstavcem naprosto souhlasim...
  • Gazdíkova drzost je bezmezná.Doufám,že nikdo nepůjdete 28.10. na Staroměstké nám.,kde budou korytáři.Překvapuje mě Zima,který by se měl věnovat VŠ,aby vycházeli opravdu odborníci a ne polotovar a glejt z VŠ měl opět hodnotu.Také doufám,že voliči sledujete chování těchto korytářů a nebudete dokola volit ty samé.Poslední volby na Praze 11 nám byl podsouván do Senátu p.Koukal spojovaném jako neuspěšný politik na Magistrátu za ODS a odložen jako velvyslanec do Rakouska tam další aféra s Topolánkem a vládním letadlem při státní návštěva Bulharska a cestou se zastavil na lyžovačce atd .Další byla Šorfová atd.Na J:M: nejsou jen ovčané ,ale i občané.Pro mě je na Hradě jen jedno důstojné místo zrady Rakousko-Uherska pár dobrodruhy .
  • http://magazin.aktualne.cz/blizi-se-17-listopad-a-meli-bychom-znovu-usilovat-o-svobodu/r~ee7855929b7811e6b635002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2
  • Lidovci se spoji treba i s tresnickami, jde prece o korytka...
    • ... u debílka jako ty se klidne spoji treba Kim s Trumpem, primitive :)))
  • Špíny lidovecké
  • Koukám jak lidovci toho Kulihracha i s tím hradním ovčincem vytáčejí k nepříčetnosti. Máte to marný, Ovar Putinovič se u slušných lidí už úplně odepsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit