Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moskva podle společného prohlášení šéfů třicítky aliančních států stále více ohrožuje bezpečnost spojenců z NATO provokativní a rozkladnou aktivitou u jejich hranic

    NATO podle prohlášení lídrů znepokojují narůstající ruské vojenské aktivity v bezprostředním sousedství aliance,.... 

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    😀😂 no je to sprosté, že Rusko na svém vlastním území podniká obranné kroky....připomíná mi to konec třicátých let, kdy Třetí říše vzala pod svá "ochranná křídla" Rakousko, patrně asi, aby tam šířili demokracii  a pak znepokojeně sledovala militantní kroky výbojného Československa "ohrožující bezpečnost " Rakouska výstavbou bunkrů. Historie se stále opakuje a jak s oblibou zdůrazňuje jeden proslulý diskusní "myslitel" když se nepoučíme, prožíváme stejné situace znovu a znovu. Takže NATO po vzoru Třetí říše bude patrně dále po světě i v Rusku chtít šířit "svobodu a demogracyjy". Když se podívám do historických archívů, už teď mi vlasy vstávají hrůzou.....no ale aspoň víme, NACO se máme připravit. Máme se připravit NATO.....North Atlantic Terrorist Organization

    • "...připomíná mi to konec třicátých let, kdy Třetí říše vzala pod svá "ochranná křídla" Rakousko..."

      Ano, přesně tak. Rusko dnes vzalo "pod svá ochranná křídla" východní Ukrajinu, včetně Krymu. Historie se opakuje, jen někdo to nechce a nechce pořád vidět..

      😯

      PS: tím, že Rusko posunulo své hranice směrem k Evropě se samozřejmě NATO přibližuje k Rusku. Říká se tomu někdy kvadratura kruhu....


      • Tak se dívám na mapu Evropy z roku 1914 a nikde ani stopa po nějaké Ukrajině.........😯.....čím to asi bude? Už vím....to ruští bolševici Ukrajinu okupovali.....počkat....v roce 1914 ještě bolševici nebyli......TADY NĚCO NEHRAJE.......!!! Žeby nějací ukrajinští separatisti? A bolševici byli tak hodní, že jim darovali samostatnost?

        • "Tak se dívám na mapu Evropy z roku 1914 a nikde ani stopa po nějaké Ukrajině......"

          Tak se podívej ještě jednou, schválně, jestli tam najdeš nějaké Československo.

          Dej vědět, jak jsi uspěl!😉😂

          • Dívám se na mapu Rakousko-Uherska. Vidím kromě jiného, země Čechy, Moravu a Slezsko. Tak si říkám kam ta Morava a Slezsko zmizely? Bolševici je v roce 1949 zrušili a současní pokrytci kteří mají plnou hubu lidských práv a chimérické svobody a demokracie, kteří prý proti bolševikům bojujou, ve skutečnosti pokračují v jejich díle. Tak si říkám když velkohubí komunistobijci přejí samostatnost Ukrajině, proč ji nepřejí Moravě a Slezsku? Co takhle si zamést milí pokrytci a neobolševičtí pohrobci před vlastním prahem  než začnete poučovat svět? 😉

            • Jinými slovy a oklikou se mi tedy snažíš říci, že jsi tam v té mapě z r. 1914 Československo nenašel? No nenašel bys tam víc států a jiné zas pro změnu vznikly.

              Proto se musíme držet mezinárodních smluv a hranic, které byly dohodnuty a podepsány NAPOSLED!  A ne cestovat časem a míchat obyvatelstvo dávnověku a středověku se smlouvami po I. nebo II. sv. válce. Podle toho, jak se to mužům v Kremlu hodí, když se momentálně NECÍTÍ KOMFORTNĚ VE SVÝCH STÁVAJÍCÍCH  HRANICÍCH. (autentický výrok gospodina Putina- kdyby ti to náhodou uniklo)😯

              ...a abych i já tě nějak před spaním motivoval, tak se tě zeptám:

              Až se vy Moravané vymaníte z područí hnusných Čehůnou,  (než zavedete ruštinu jako státní moravský jazyk)  budete taky předabovávat české filmy do moravštiny, podobně, jako to dělali Slováci po rozdělení?                           😛😂

              • Reakce na příspěvek:

                Tak by mne zajímalo co pro tebe znamená morálka? Je to to, co je pro tebe momentálně výhodné anebo co je správné bez ohledu na situaci? Proč vy dementkradi kteří se zaklínáte "bojem proti bolševismu"  nenávidíte Rusko které už mimochodem má tvrdý kapitalismus a požadujete svobodu pro Ukrajinu (proč ne, když ji chtějí, ať ji mají) proč nenávidíte Čínu která okupuje Tibet (ano v tom jsme zajedno) ale současně pokračujete v dědictví komunistů kteří v roce 1949 (mimochodem ve stejném jako ti čínští) potlačili práva a svobody Moravy a Slezska? Proč používáte na podobné situace ve světě dvojí metr? Proč když soused ukrade rohlík, hystericky řvete o nutnosti tvrdého trestu ale když vy sami ukradete basu piv "to je najednou v pořádku"???? Je to o vypočítavosti? Co je pro vás výhodné, to je údajně morální a co není pro vás výhodné a je výhodné pro souseda, to je údajně nemorální? To se potom nemůžete divit že s takovou pokřivenou morálkou a s prominutím prachsprostou vy..caností vás nikdo nebude brát vážně. Pravda a poctivost buď je anebo není. Nic mezi tím podle toho jak se to vám samozvaným vykladačům morálky a práva hodí. Pokud chcete svobodu pro Ukrajinu a Tibet stejnou svobodu musíte chtít pro Moravu a Slezsko. Pokud nechcete svobodu pro Moravu a Slezsko, nemůžete ji chtít ani pro Ukrajinu a Tibet a KONECKONCŮ NEMÁTE PRÁVO ŽÁDAT SVOBODU ANI PRO SEBE. vesmír vám vrátí to, co vyšlete druhým. Pokud se budete chovat k druhým jako s prominutím vy..ránci, svět se bude stejně chovat k vám. To je takové karmické pravidlo, přitáhnete si tu mizérii kterou vyšlete. Buď jste morální anebo křiváci. Ale vždy rozhodují činy a skutky. Tuny prázdných keců neznamenají nic.....přemýšlej o tom, možná ti to někdy konečně dojde....😯

                NÉ DVOJÍ METR JAK SE VÁM TO MOMENTÁLNĚ HODÍ, ALE JEDEN ROVNÝ METR PRO VŠECHNY teprve pak až to pochopíte a začnete se tak chovat, si můžete hrát na karatele.....

                • Reakce na příspěvek:

                  Možná byla chyba hned na počátku, když se naše republika pojmenovala Československo. Kdyby jsme se jmenovali třeba Středoevropská republika, byl by klid a duše Moravanů a Slezanů by mohly klidně spát. (mmch můj rod přišel do Čech z jižní Moravy a jistě mnoho rodů zase přešlo z Čech na Moravu.)  A jistě je většina těch, které z toho hlava nebolí!

                  Je štěstí, že mezi Čechy a Moravou nebyla nikdy žádná válka, protože jinak by nás ruská propaganda rozeštvala už dva roky po sametu. - snažila a snaží se pořád!

                  Mmch rusofilové  by si měli uvědomit, jak to chodí v zemi jimi milované a zaslíbené. Taky tam má každá národnost svoje jméno v názvu republiky?😉To jen v demokratické USA má každý státeček svoji hvězdu na vlajce. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    čekal jsem na tvou odpověď. Ale byla válka, byla. Je vidět že neznáš moc dějiny....bitva u Loděnice

                    https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Lod%C4%9Bnice_(1185)

                    čekal jsem na tvou odpověď, abych věděl, kam se sám zařadíš.....nezklamals, nepřekvapils.....inu je to tvůj život a tvá cesta.....😐

                    • Reakce na příspěvek:

                      Nikdy jsem netvrdil, že jsem historik. Dokonce i v téhle diskusi se občas přiučím. No, já to mám tak, že se nikam nepotřebuju zařazovat. Jsem svobodný člověk, se SVOBODNÝM MYŠLENÍM a kriticky se snažím dívat na všechny strany.

                      Když chceš za každou cenu hledat konflikty, v tisícileté historii si vždycky něco najdeš. I když jde jen o jednu bitvu v zájmu dvou velmožů a v obou armádách byli tehdy žoldnéři, posbíraní ze všech okolních států.

                      No, a ty jsi mi taky neodpověděl, jestli našel na té tvojí mapě Československo, ale možná ti mohlo aspoň něco doklapnout...

                      Měj se. 

                      • Reakce na příspěvek:

                        Ne Československo jsem nenašel, ale našel jsem země Čechy, Moravu a Slezsko. "ŽÁDNÉ PODIVNÉ NEZNÁMÉ ČESKO". A když můžou vznikat nové  země Československo, Ukrajina, které si berou území z předešlých říší, může se vracet Krym tam, kde byl dříve, tím spíš když to zabrání výstavbě základny válkychtivého válečného spolku NATO který se rozlézá jak rakovina a když proces proběhl demokraticky referendem na rozdíl od posametového rozpadu Československa a vzniku "českoňského" mrzáka.

                        • Reakce na příspěvek:

                          "A když můžou vznikat nové  země Československo, Ukrajina, které si berou území z předešlých říší..."

                          Napřed si ale ty říše vzaly území původních národů. To ti ještě nedošlo?😯

                          "...může se vracet Krym tam, kde byl dříve,...."

                          Tedy do Turecka...😀

    • dzixy

      Tak to teda "realista" moc nejsi😎

      • kampf63

        Měl by jsi spíše sdělit, s čím v jeho příspěvku nesouhlasíš,nebo lépe,čemu nerozumíš!...Myslím,že lépe to pojmenovat nejde,historicky naprosto správně!!!!!!!!!!

      • Fakt? Pouč mne.....😯

  • kampf63


    Každá komedie má svůj počátek a konec, tito komedianti,mistři lží a mistifikací, již mnohokrát prokázali,že stydět se absolutně neumí. Dr.Paul Joseph Goebbels, jejich vzor a učitel, by z nich měl určitě obrovskou radost,ale historie, kterou se tyto zrůdy snaží neustále tak obludně a masívně křivit,pokud to nezkončí válkou,  bude umět jejich"chrabré počínaní" pojmenovat tím správným jménem,bude to mít ovšem obrovské následky!....

    • Trochu razantní odsouzení našich státních představitelů, ale v podstatě se s tím dá souhlasit. 👍

      Jen doufám, že v Rusku nakonec zvítězí rozum a k válce nakonec nedojde...

      🙂

      • Gorobilypes

        Tak ať se Nato stáhne od hranic s Rf

        • "Tak ať se Nato stáhne od hranic s Rf"

          Dám ti sem to, co jsem napsal níže realistovi :

          "PS: tím, že Rusko posunulo SVÉ hranice směrem k Evropě se samozřejmě NATO přibližuje k Rusku. Říká se tomu někdy kvadratura kruhu...."😉

          Jinými slovy Rusko se zřejmě chce přiblížovat do Evropy a civilizované evropské státy by mohly couvat a couvat...

          • Gorobilypes

            Nato už to porušilo dávno před zabráním Krymu

          • AHA.....NATO chce základny na Ukrajině a tím se Rusko posouvá k Evropě.....takže když se slimáci přes sousedův pozemek snaží dostat na mou zahradu a já u sebe nainstaluju lapače a návnady, tak se vlastně přibližuju slimákům......TEĎ UŽ TOMU ROZUMÍM!!!!! To je myšlenka, kam se hrabe Einstein se svou teorií relativity......😯😀

            Jinak Ukrajina v roce 1914 neexistovala.....stačí se podívat na mapu té doby....pro nechápavé, to bylo ještě před Putinem......😉

          • josef.chmela

            Ty máš místo mozku z piva kostku, ty kvadraturo.

  • KIMCID

    Tohle už není ani na vysmátí se NATu

  • Tak vyjádřili solidaritu panáčci? Asi si za to koupím dneska nové boty. 

  • Reakce na příspěvek pana Realisty -
    Ono je to prohlášení v duchu jednoho fotbalového okamžiku.

    Skotský hráč Roof byl zbaběle udeřen brankářem Slávie obličejem do podrážky své kopačky.

    Hanba brankáři. 

    • 😀 bezohlednost a bestialita brankáře nezná mezí a zaslouží si sankce a vyloučení.....😯

  • dzixy

    Pojem "solidarita" známe. Zdechl pes.😉

  • V období podepsání Mnichovské "smlouvy" 29.9.1938, 

    i v období začátku okupace Ivany 21.8.1968, 

    nám také někteří vyjadřovali solidaritu... 

  • Kdo si dnes ještě pamatuje, jak Venca Havel sliboval, že "Už nikdy nebudeme členem žádného vojenského paktu ! ".

    • KIMCID

      To nesliboval. On lhal jinak. On řekl že už nebude žádné cizí vojsko v Čr. No a lhal.

  • Gorobilypes

    Podtrženo a sečteno to je tak vše co udělají

    • Mě se třeba na zasedání moc líbilo, jak "představitelé NATO" disciplinovaně koukali v rozestupech na biograf na panelu a jak byli všichni plní zájmu o projekci. 

  • mun.go

    Ze starších dob mám sbírku kreslených vtipů Michaela Marčáka (vycházely v Britských Listech).  Vždycky je dobré si je připomenout.

    Tady je jeden (oficír k osádce tanku): "Nemusíte nutně vyhrát, chlapci. Úplně stačí, když to tam pořádně rozes ... " 

    A ještě jeden (důstojník školí vojáka - obrázku netřeba): "Nejsme žádný smradlaví skauti, vojíne. My vojáci, chceme-li zvítězit, nepotřebujeme pravdu a lásku, ale radary a rakety. Jasný ?!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit