Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem zloděj?
  • Nepleťte si studium a absolvování vysoké školy s odžitým věkem. To je nebe a dudy. Ne každý, kdo je starý, je chytrý a vzdělaný. Stáří je biologický stav.
  • Když ne, tak zkrachuju. Ale to je moje smůla, moje schopnost či neschopnost. Ale já to tak chápu. Mě se samozřejmě nelíbí spousta věcí v této republice, ale já to nezměním. Musím se starat sám o sebe.
  • Tak plne statni podnik uz zustal asi jen Budvar ne? CEZ je z velke vetsiny taky statni pokud vim. A ziskas tam presne to co bys rad :-)
  • Proč ne?
  • Rozkradli víš. *5*
  • Tak pak nemá cenu napadat nezaměstnané když nechtějí jít do nejistého zaměstnání
  • Nejlepší dělat ředitele ČEZU nebo nejvyššího železničáře. *11*
  • Souhlasím s tebou. Ale po tom vyčištení to nastane znovu. V jiné podobě, ale nastane.Musíš se ptát, co udělám já, abych se měl lépe. Musíš se přispůsobit prosrředí. Ty nic nezměníš. Systém je šíleně obrovaká mašinerie.
  • tak hodně štěstí, jen aby o tvůj produkt byl nějaký zájem
  • Prosím co to znamená rozkulačili,děkuji
  • To nejsou plně státní podniky.
  • Z veřejných prostředků je placeno ve státních službách za velké peníze řada lidí, kteří již měli dávno odejít do důchodu. Samozřejmě neodejdou, když nemusí, protože berou vysoký úřednický plat a k tomu důchod. (od náměstků na ministerstvech až po zaměstnance na městských úřadech). Tito lidé již nemohou mít odpovídající výkon. Musí je jen vyčerpat to, že se musí oblíct a nějak se dostat do práce. Tam už nic nového nevymyslí. Mladí lidé poškole pak nemají práci. Je potřeba zákon o ukončení pracovního poměru ve státní službě po dovršení důchodového věku. V soukromých firmách - tam ať pracují klidně do 90-ti let. A ještě lépe, snížit státní aparát na polovinu a zabránit tomu, aby peníze, které se ušetří zase někdo nerozkradl a používaly se na splacení veřejného dluhu. *3*
  • Je mi 51. A zaměstám se SÁM.
  • Jistý Václav Klaus kdysi prohlásil, že nezaměstnaní a bezdomovci jsou ti co nechtějí pracovat. Obdobný "genius" teď přichází s tou samou blbostí. Jaksi ani jednomu z těchto pravicových soudruhů nedošlo, že po roce 89 zdevastovali výrobní možnosti, rozkradli kapitál potřebný pro výrobu a teď se všichni diví, že jsou tady nezaměstnaní. Pouze magor může tvrdit- neohlížejme se zpět, je nutno se dívat dopředu. Ano to je ideální pro ty co to tady rozkulačili. Oni jsou příčinou dnešního stavu a ten je bohužel důsledek minulé činnosti naší slavné pravice. Je to asi tak, jako když jsme si svojí nezodpovědností dříve nadělali dluhy, teď je po nás chce někdo splatit a my řeknem ne, uděláme tlustou čáru za minulostí a dívejme se do budoucna. Vaše pohledávky nás nezajímají. Asi těžko lze očekávat, že systém bude tak samočistící, že breberky z minula sám odstraní ( přeci volná ruka trhu, ne?). Na to bude potřeba chirurgický zákrok a vyčistit ten svinčik.
  • To je ten problém. To by chtěl totiž každý a ono to nejde. To je utopie.
  • Jak je libo. Na vyber mas napr. Temelin nebo Dukovany *3*
  • Hele, ty 3 roky nezamestnanej a studujici 16 hodin denne nebo kolik. Divim se, ze uz 3 roky radsi nepodnikas. Ale to by znamenalo zacit neco delat ze *1*
  • já by jsem chtěl pracovat ve státním podniku kde mají platové tarify, nárok na dovolenou 14 platů jako v Rakosku , zaručený platový růst věrnostní odměny atd. A v případě ukončení zaměstnání odstupné tak 10 platů.
  • Jistě, nejsou zloději, jako ty, tak to jsou prostě nezodpovědní, že ano ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit