Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty bláho ODS a Pirates na 2 a 3 místě. Máme co si zasloužíme, akorát proč furt ty lidi brečej?  Nechápu. 

  • " Zisky mandátů ale nezohledňují případné předvolební koalice."

    Tak to musí nuteláci udělat přrd volbami aslespoň desetikolku. Ale kde brát? 😀

  • "Rakušan ve vaku na mrtvoly. Plakáty na Kolínsku tak zobrazují ministra, případem se zabývá policie"

    Ale to je nám překvapení! To je nám náhoda. To je nám vánoční nadělení. Tak Vítek sklízí co zasel. Všechno se mu vrací. Ale má to veliký rozdíl.Když to vyvěsil tady ten kazisvět - klídek pohoda. Na státním baráku.Bojuje proti nepříteli.Ale tady nyní? Pořádný útok na veleváženého ministra.A to si jako v PČR děláte kozy? Máme opravdu i v r.2023 dvojí metr?Jasně že takto upadají preference vládnoucí smečky darebáků.

  • Kdokoliv , kdo přijde po této hruzovládě a sjedná nápravu  bude  vyjímečný!!  Takhle zplundrovat životní úroveň občanů jako tento cirkus pakošů nepamatuji a to jsem tu 60 let. Každý režim má své výhody a nevýhody. Jen nyní jsou výhody jen u té vládnoucí kliky.

  • Před volbami frenetická mediální hysterie a převolební podvody odstranily z vlády Babiše.
    Velká část veřejnosti uvěřila slibům Fialy a jeho marketérů a slibovala si, že v našem státě bude život lepší. Zchladili si žáhu a odstranili Babiše, kterém vlastně jenom lidsky záviděli. 

    Ukázalo se, že jsme vlastně jen uvěřili lhářům a hochštaplerům hrubého zrna. Ale vyřešil by něco návrat k vládě pana velkouženáře? Stal by se život obyčejného člověka snesitelnějším? Byla by to zase jenom volba mezi dvěma mafiemi. Koho má tedy obyčejný člověk volit? 

    Před volbami servilní média zase budou porcovat Babiše, ale na to už asi moc hlupáků nenachytají. 

    • josef.chmela

      Samozřejmě, že i Babiš by musel něco dělat s negativním vývojem veřejných financí. Určitě by to ale dělal jinak, zřejmě pozvolněji aby to nepocítili tolik ti nejchudší z chudých.  Fialovým zmetkům je tato skupina lidí ukradená, protože tito lidé nejsou a nikdy nebudou voliči pětišmejdů. Voliči pětišmejdů jsou, jak nabubřele pětikoalice stále deklaruje, vysokoškolsky vzdělaní lidé. Ale zapomínají na to, že ani vysokoškolský diplom nedává patent na rozum a nestádovitost.

      • Jj - koblihář by něco udělal - zadlužil by stát ještě víc...

        • josef.chmela

          Podle některých tvých příspěvků u jiných článků jsem myslel, že už jsi dostala rozum a konečně začala normálně myslet. Spletl jsem se. A po přečtení tvého příspěvku zde, jsem se ujistil, že jsi stále stejná blbka.

          • Zcela mimo kobliháře či současný vládní 5-ti hnus, který tady kolofrnda obhajuje. Pepo, jak může ♦️ dostat rozum?

          • Zato ty jsi se 🐒nezměnil - stále urážíš...

            Vzhledem k tomu, jak koblihářova vláda vybrakovala erár, nedělám si iluze, že by v zadlužování nepokračovala...

            • josef.chmela

              Neurážím, pouze konstatuji. S velkou pravděpodobností mám i pravdu. Podívej se kolik mám já příznivců a kolik ty.

        • Nakoupil by víc F-35 nebo by ztrojnásobil pomoc Ukrajině?

        • Gorobilypes

          Na to stačí tahle vláda 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit