Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "„Cíl sankcí proti Rusku je jediný: donutit agresora stáhnout se za hranice. "

    Takto se mělo postupovat vždy, když jakýkoliv agresor zaútočil na jinou, svrchovanou zemi. Jenže ouha.....my jsme se toho sami často zúčastnili, že? 

  • goyim

    Tak to ten jejich NEvelký automobilový průmysl určitě zkrachuje.😂

  • Ano, není nad pořekadlo: Není radno dráždit hada bosou nohou.

  • josef.chmela

    Tak dlouho budou provokovat a okopávat ruského medvěda až jim tam místo zakázaných aut pošle tanky a osvobodí rusky mluvící obyvatele.

  • Kdo ví něco z globalistiky, tak například ví, že všechny bývalé sovětské republiky samy požádají o přičlenění k Ruské federaci. Nově vím o dvou, které to tak už udělaly. Nejznámější je Bělorusko. A stane se tak v dohledné době i s Podněstřím. Důvody: Jednak deklasování USA jako strategického partnera, spolu s energetickou a další krizí, a také přitažlivost BRICS+, ve které hraje prim Ruská federace.

    • Přesně tak, pane kolego.

    • mun.go

      To je trošku jinak. 

      Společenství nezávislých států (SNS) / Содружество Независимых Государств (СНГ) zahrnuje  aktuálně Arménii, Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Rusko, Tádžikistán a Uzbekistán.

      • Naopak - je to stále stejné - nebýt vás, poučovateli...Už se vám stalo, že by někdo stál o vaše necitlivé poučování ? Práce učitele zanechává vážné následky. Učitel není povolání, ale diagnóza. Ale - trvá jen do smrti.

        Každá z bývalých sovětských republik není v SNS. Mně šlo o všechny a při jednoduchém vyjádřením, lepkavá drštičko s vysokou přilnavostí. Ukrajina, Pobaltské státy: I ty nakonec samy požádají o vstup do Ruské federace a nejsou ve SNS... 1+1 = ? Pište si co chcete, jako samostatný příspěvek. Ne jako reakci na mě - i když nicků mám řadu, tak je to složitější. Jinak budu přísnější. Kontrolní otázka: je rys dravec ? Ne že by mě vaše odpověd zajímala.

        • KIMCID

          Tak sem nechoď, nás zase nezajímáš ty.

        • mun.go

          Pokud nechcete být konfrontován s reakcí na vaše komentáře, které nejsou v souladu s vaším očekáváním, nechoďte do diskuze. 

          Nálepkovat někoho poučovatelem je dehonestující únik od tématu a váš rys dravec už vůbec nesouvisí s původní diskuzí o postsovětských republikách.  

          • Tak příště přitvrdím. Opakuji - lepicím poučovacím způsobem ne. A to v reakci nejen na mě... :-)

            • KIMCID

              Ne že by mě vaše odpověd zajímala.

  • mun.go
  • KIMCID

    Tak ty jsou vtipný. EU bere ropu a plyn víc než před válkou, navzdory sankcím. Ale v tomhle případě si ty pidistátečky hrají na machry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit