Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přísaha Dalíka má asi takovou cenu jako doktorát Marka Bendy.
  • Všichni tito parchanti co se obohacují na úkor státu a obyčejných občanů, jsou schopni přísahat i na smrt svých rodičů jen aby se nedostali do kriminálu.
    Měli by dostat exemplární tresty vč. zabavení veškerého majetku.
    • Sám jsi parchant, kolaborant a vlastizrádce! Vlastizrada se vždy trestala smrtí!
      Buď si toho vědom!
      • zhebni na lopatu .... jantare
  • Komedie pokračuje. Zadržíme kmotra aby naštvaný okrádaný lid měl pocit že stát proti
    zlodějnám přeci jen něco dělá. Pak ho už bez kamer pro nedostatek důkazů zase pustíme.
    Saša Vondra dál spokojeně tloustne zatímco nám zanechal milionovou promopro škodu.
    Díky odposlechům je zřejmé že Bém byl jen loutka kterou řídil nikým nevolený kmotr
    Janoušek který rozhodoval o přidělování zakázek a nic se neděje.

    Stát který je v rukou zločinců právo hájit nemůže. Je to jen na nás občanech. Dokud tu
    sebranku která nám ničí život nepoženeme k zodpovědnosti nic se nezmění.
  • Pro někoho přísaha nic neznamená...
    • Pro veškerou sebranku co nám tu čtvrt století vládla ve všech možných i nemožných podobách neznamená nikdy nic a řídí se jen svým prospěchem, a přísaha nebo zákony jsou jim ukradené, protože mafiánská justice to přece pro ně vždy zajistí ať je to kdo je to a co je to., jedou v tom všichni a tak by seděla slavná justice za tím katrem také. Proto se nic nemůže nikdy dotáhnout do konce. Tak to prostě tady je doslova zabetonované.

      Jediné právo, které by v tomto státě fungovalo, je to, které vezmeme do svých rukou, protože to jasně se každodenně ukazuje a prokazuje. Jiné prostě neexistuje a existovat tu nebude, ve světě to není o mnoho lepší, až na nějaké ty čestné výjimky, kterých je jako šafránu.
  • přísahám, že mluvím pravdu, a jestli ne, tak ať se propadnu do západního Německa ( jak říkala Keliška )
  • Dalík už jednoznačně nesmí podepisovat čestné prohlášení,už pouze prohlášení a přísaha?U něj tak maximálně na holý pupek. *1* *1* *1*
    • *1* *1* *1*
  • ja by jsem mu i věřil,že nechtěl púl miliardy,on chtěl určitě celou)))))) *1*
  • To jsem zvědav za jak dlouho bude trestní řízení zasataveno, a jak vysoké odškodnění Dalík obdrží. Holt není každý Tykadlák z Olomouce.
    • Pokud mě paměť neklame, tak už ho jednou zašili, aby ho pak s omluvou pustili!!
  • Nepoznal jsem slušnějšího a nepodplatitelného muže jako je náš přítel a soukmenovec Marek Dalík. Věřte mě soukmenovci jsem přece právník z Plzně.
  • Jste trapní a směšní ve svém konání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit