Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby na ně Rusko houklo, tak se pos...rou strachy!! *15* *2* *1* *16*
  • Jak videt, naklady vynalozene na ukrajinsky puc se mnohonasobne vrati. Byla to doba investice ! *1* *1* *1*
  • LITVA A lOTYŠSKO? PRO KOHO TO DĚLAJÍ? Snad ne pro jejich fašisty.
  • Tak jsem zde,a cumim,ze opet vypustili z DETOXu par zkundyzapachu kteri se bavi tim,ze kradou nicky. *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Ty hajzle Note jsi jen druhý nick cikána tečky!!
    • Odkud víš, že vypustili feťáky? Vlastně já zapomněl, zařízení pro drogově závislé je součástí uzavřeného komplexu budov psychiatrické léčebny a sousedí se zařízením pro těžce psychicky nemocné šílence, kde jsi umístěn ty.
      • Petr je feťák
  • jak se tady ty nesamostatné tupé ovce klanějí Putinovi. Potřebují fýrera, aby se o ně staral rozhodoval za ně, protože samy (ty ovce) toho schopné nejsou.
    • Tobě úsměv ztuhne parchante až ti jednu takovou ubalím že polkneš a pak vys...eš protézu, pak zkončíš v nějakém hospici na který už máš dávno nárok.!! *12* *12* *15* *2* *1*
  • Úroveň diskuse na pomocnou školu. Takový giga státy když zvýší rozpočet na zbrojení, tak to Rusko srazí na kolena. Amatéři.
    • Tebe srazím ne na kolena ale držkou do prachu tečko. *12* *12*
  • ja mam strach z lotyšcu když tam pochoduji jednotky ss..jsou to fašisti jako hrom..jako cela eu......ěssd a bandera to je jedna fašisticka rodina....
  • Ten tečka prý umí tak hulit že si při tom voblíže i konečník!!
    • Fuj, to je fakt nechutné, ale ten prasák to asi dělá!!
      • zeptej se sám sebe ty schyzouši,jsi to ty
        • Ten prasák ty nechutnosti dělá, ale chcípne na AIDS.
  • O to tady jde - kšefty pro zbrojní koncerny.
    • Dělníci budou mít práci!
  • Hlásají strašné blbosti o zvýšení výdajů na obranu. Kdyby Rusko chtělo, tak jim to nic nepomůže. Jde jen si vytahovat politické tričko a zvyšovat napětí.
    • Přesně, jen přilévají olej do ohně tyhle nicstáty
      • No asi maj historickou zkušenost to u nekterejch inteligentu u nas asi je SSSR naš bratr až na věky.


        prosim at se ozve přispěvovatel který mi nazval olimpijski ynteligent strašně se mi to líbí a tímto bych mu chtěl poděkovat *2* *2* *2*
        • Zatim se muzete doucit pouzivani osobnich zajmen... *1* *1* *1*
          • mě to neva
            • jo klidně mi tykej
      • Máš hlavu plnou rudých sraček!
        • a ty kozího ejakulátu
        • Ano, projev neuvěřitelné inteligence jen co je pravda
          • No právě, podle tvých projevů jsem to poznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit